Geri Dön

SEVMEK ZAMANI Oyuncuları, Karakterler: Sevmek Zamanı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor, hangi gün?

Sevmek Zamanı dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile öne çıkıyor. Dizinin başrolünde ise Deniz Işın ile İlhan Şen yer alıyor. Dizide ise Firuze ile Kağan'ın aşk hikayesi anlatılıyor. Dizi pazartesi akşamları dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Peki, Sevmek Zamanı dizisi oyuncuları kim?

SEVMEK ZAMANI Oyuncuları, Karakterler: Sevmek Zamanı dizisi konusu nedir, nerede çekiliyor, hangi gün?

ATV ekranlarından Sevmek Zamanı adında yeni bir dizi izleyenler karşısına çıkıyor. Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban-Ömer Aydın üstlenirken senaryosunu ise Nalan Merter Savaş kaleme alıyor. Dizinin kadrosunda da Deniz Işın ve İlhan Şen'in yanı sıra Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş gibi isimler yer alıyor.

SEVMEK ZAMANI KONUSU

Firuze, çağdaş bir Külkedisi'dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan'la tanışana kadar. Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan'ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların yeni dizisi Sevmek Zamanı çekimleri İstanbul'da yapılıyor. İstanbul'da özellikle Galata ve Beyoğlu gibi farklı semtlerde çekimler gerçekleştiriliyor.

SEVMEK ZAMANI OYUNCULARI - KARAKTERLER

Deniz Işın - Firuze
İlhan Şen - Kağan
Toprak Can Adıgüzel - Feryat
Serenay Aktaş - Leyla
Nimet İyigün - Zeynep
Çağdaş Onur Öztürk - Taner
Onur Gözeten,
Beran Soysal,
Muttalip Müjdeci,
Derya Pınar Ak,
Ozan Yiğit,
Zeynep Oymak

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber