Geri Dön

Şevval Ekiz kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye finalisti Şevval Ekiz aslen nereli kimin takımında?

Bu akşam O Ses Türkiye'de final heyecanı yaşanacak. Finalde boy gösterecek olan isimlerden biri de Şevval Ekiz... Yarışmacıyı yakından tanımak isteyenler "Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında ve nereli?" diye soruyor.

Şevval Ekiz kimdir kaç yaşında? O Ses Türkiye finalisti Şevval Ekiz aslen nereli kimin takımında?

Beyazıt Öztürk'ün takımında yer alan Şevval Ekiz finale çıkmaya hak kazanmıştı. Bu akşam yine yarışma büyük bir heyecana sahip olurken sıkça "Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında ve nereli?" soruları geliyor.

ŞEVVAL EKİZ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Şevval Ekiz, 25 yaşında. Yarışmaya Düzce’den katılıyor. Müziğe 13 yaşında keman çalarak başladı. Bolu’da Güzel Sanatlar Lisesi okudu. Üniversite de aynı şekilde müzik eğitimi aldı. Şu sıralar keman ve piyano özel dersi veren 3,5 senedir tiyatro eğitimi de alıyor.

Hayali, müzik anlamında çalışmalarını gösterebilmek, sesini duyurabilmek, duygularını insanlara aktarabilmek olduğunu söyleyen Şevval Ekiz, en büyük hayali olarak da O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmak olduğunu belirtti.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Şevval Ekiz, O Ses Türkiye kör eleme turunda üç jüriyi döndürmeyi başardı. Unutursun adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç döndü. Bu üç jüriden Şevval Ekiz’in tercihi Oğuzhan Koç oldu.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber