Cadde Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu! 'Kim der 50 yaşında'

Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu! 'Kim der 50 yaşında'

23.05.2024 - 08:47 | Son Güncellenme:

Son olarak 'Yan Oda' dizisinde rol alan oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam, yakın zamanda bir dijital platformda yayınlanacak olan 8 bölümlük dizisinin galasına katıldı. Galaya sevgilisi Cem Topçuoğlu ile katılan ünlü ismin transparan tarzı çok beğenildi.

Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu Kim der 50 yaşında

Şevval Sam, ‘Rock’ı Severiz’ plağının imza gününü için geçtiğimiz günlerde hayranlarıyla buluşmuştu.

Haberin Devamı

Sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan sanatçı, “Çok heyecanlıyım. Herkese ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi. Uzun kuyrukların oluştuğu etkinlikte, hayranlarının fotoğraf isteğini de geri çevirmeyen Sam, herkesle fotoğraf çektirip, yeni albümünü imzalamıştı.

Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu Kim der 50 yaşında

Yasak Elma'daki rolüyle hafızalara kazınan şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam müzisyen Sarp Maden ile 14 yıllık ilişkisini geçtiğimiz senelerde bitirmişti.

Uzun süreli ilişkisi bittikten sonra Sam, kalbinin kapısını geçen yaz reklamcı Cem Topçuoğlu’na açmıştı.

GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Şevval Sam ve sevgilisi, yönetmen Ferzan Özpetek’in ‘İstanbul Üçlemesi: Meze-Müzik- Muhabbet’ filminin özel gösterimine sevgilisiyle katılmış ve çiftin el ele anları gündem olmuştu.

Haberin Devamı

EL ELE GELDİLER

İlişkilerini göz önünde yaşamayı tercih etmeyen ünlülerden olan Sam, uzun zaman sonra Urla'da çekimlerinin yapıldığı ve kadrosunda Meryem Uzerli, Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Gökay Türkmen, Zafer Algöz gibi isimlerin olduğu yeni dizisinin galasına sevgilisiyle el ele geldi.

Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu Kim der 50 yaşında

TARZI OLAY OLDU

Galaya siyahlar içinde gelen ünlü isim, tarzıyla dikkatleri üzerine çekti. Siyah ceketin içerisine transparan bir bluz ve büstiyer giymeyi tercih eden Şevval Sam, gençlere taş çıkardı. Sosyal medya kullanıcılarından Sam'a: 'Kim der 50 yaşında?', 'Harika görünüyor', 'Yaş aldıkça güzelleşiyor' gibi yorumlar geldi.

Şevval Sam transparan tarzıyla galaya damga vurdu Kim der 50 yaşında