Cadde Şevval Sam: Dünyada en korkulacak canlı insanoğlu!

Şevval Sam: Dünyada en korkulacak canlı insanoğlu!

14.02.2024 - 09:55 | Son Güncellenme:

Güzelliği ve fit hali ile yıllara meydan okuyan Şevval Sam, uzun süre aynı dizide rol aldığı Melisa Doğu'nun doğum günü partisine katıldı. Ünlü oyuncu ve şarkıcı, akrep şeklindeki kolyesiyle dikkat çekti.

Şevval Sam: Dünyada en korkulacak canlı insanoğlu

Melisa Doğu, önceki akşam Seray Kaya, Şevval Sam, Doğa Rutkay, Aslıhan Karalar gibi ünlü isimlerin de katılımıyla Kuruçeşme'de bir mekanda 42'nci yaş gününü kutladı.

Haberin Devamı

"YENİ SAÇLARIMI ÇOK SEVDİM"

Şevval Sam, "Melisa'mızın yanında olmaya geldim. Benim için her şey yolunda. İmaj değiştirdim. Yeni saçlarımı ben de çok sevdim" açıklamasını yaptı.

"HİÇBİR CANLI İNSANOĞLU KADAR KÖTÜLÜK DÜŞÜNMEZ"

Genç kızlara taş çıkartan 50 yaşındaki oyuncu, akrep şeklindeki kolyesinin anlamını soran basın mensuplarına, "Özel bir mesaj içermiyor, Akrep burcu olduğum için takıyorum, zaten dünyada en çok korkulacak olan canlı insanoğlu, hiçbir canlı insanoğlu kadar kötülük düşünmez" şeklinde konuştu.

Şevval Sam: Dünyada en korkulacak canlı insanoğlu

"BENDEN ÇOK DAHA STİL SAHİBİ"

Oğlu Tarık Emir Terkin hakkında gelen sorulara ünlü isim, "Kendini çok geliştirdi, benden çok ileride. Bence o artık bir sanatçı, benim ona ve onun bilgisine daha çok ihtiyacım olabilir. Benden çok daha zevkli ve stil sahibi" diyerek oğlundan övgüyle bahsetti.