Geri Dön

Şeyma Subaşı'ndan filtresiz pozlar

Her adımı olay olan, son olarak Mohammed Alsaloussi ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Şeyma Subaşı, bir süredir Tulum'da tatil yapıyor. Keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isim, bu kez filtresiz pozlarını yayınladı.

Şeyma Subaşı'ndan filtresiz pozlar

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine doludizgin devam ediyor. Subaşı, son olarak Tulum'da verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu.

Sahilde yeşil gömleği ve bikinisiyle objektiflere poz veren ünlü fenomen, paylaşımına; "Hangisini daha çok sevdiğime karar veremedim. O yüzden hepsini yayınlamaya karar verdim" notunu düştü. Subaşı fotoğraflarının filtresiz olduğunu da belirtti.

Şeyma Subaşından filtresiz pozlar

"MANKEN GİBİSİN"
Geçtiğimiz hafta da derin yırtmaçlı siyah elbisesiyle kamera karşına geçen Subaşı, kısa sürede 76 binden fazla beğeni alarak sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Takipçileri, Subaşı'na "Şeyma hanım yine yıkılıyor ve yakıyorsunuz maşallah", "Harikasın, "Efsane poz, budur", "Manken gibisin" gibi yorumlar yazmıştı.

Şeyma Subaşından filtresiz pozlar

 
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber