Şeyma Subaşı Kimdir

Şeyma Subaşı Kimdir

Şeyma Subaşı (2 Temmuz 1990, Samsun) Türk sosyal medya fenomeni ve YouTuber. Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990’da Samsun’da doğdu. Bir dönem popüler olan "Var mısın Yok musun" yarışmasına katılan Şeyma Subaşı, 2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasıyla ün kazanmaya başladı. 16 yaşından beri çeşitli tasarımcıların moda defilelerine katılan Şeyma Subaşı, 2014 yılında kendi moda markasını kurarak İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week’te ilk defilesini gerçekleştirdi. 2017'de It-Is Ok adında bir aplikasyon çıkardı. 2018 yılının Eylül ayında Acun Ilıcalı ile ortak olarak Bebek'te bulunan Healthyish isimli sağlıklı beslenme temalı kafeyi açtı ve işletmeye başladı. Kafe 2020 Ocak ayında kapandı. 2020 yılında ise Babe isimli giyim markasını kurdu.

Şeyma Subaşı Kimdir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 670 seyma subasi haberi bulunmuştur.
Son noktayı koydu!
Son noktayı koydu!Son dönemde adı Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia daha sonra ise Ekin Koç’la anılan Melisa Döngel, gerçek aşkını itiraf etti.
4.05.2021Cadde
1 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni
1 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni1 Mayıs 2021 Magazin Haberleri Bülteni
1.05.2021Magazin
Şeyma Subaşı, İstanbul'a döndü
Şeyma Subaşı, İstanbul'a döndüYaptığı sosyal medya paylaşımları ve özel hayatı ile sıkça magazin gündeminde yer alan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızıyla çıktığı Bali tatilinin ardından İstanbul'a döndü.
1.05.2021Cadde
Artık İstanbul’da
Artık İstanbul’daŞeyma Subaşı, Bali tatili sonrasında İstanbul’a döndü.
1.05.2021Cadde
Şeyma Subaşı aşka geldi!
Şeyma Subaşı aşka geldi!Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı’nın bir süredir birlikte olduğu Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi ile aşkı tüm hızıyla devam ediyor. Subaşı, sevgilisiyle olan yeni bir karesini takipçileriyle paylaştı.
28.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (27 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (27 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
27.04.2021Magazin
Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisini tiye aldı
Çağlar Ertuğrul, Şeyma Subaşı'nın sevgilisini tiye aldıOyuncu Çağlar Ertuğrul, Bali'de bir adadan başka bir adaya gitmek için ek sefer koydurtarak uçak kaldırtan Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi'dan ilginç bir istekte bulundu.
28.04.2021Cadde
Mısırlı sevgiliyi ‘ti’ye aldı
Mısırlı sevgiliyi ‘ti’ye aldıÇağlar Ertuğrul, Bali’de bir adadan başka bir adaya gitmek için ek sefer koydurtarak uçak kaldırtan Şeyma Subaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi’dan ilginç bir istekte bulundu.
27.04.2021Cadde
Şeyma Subaşı'na milyarder sevgilisinden Miami'de ev!
Şeyma Subaşı'na milyarder sevgilisinden Miami'de ev!Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı’nın bir süredir aşk yaşadığı Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi, sevgilisinin ayaklarını yerden kesmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Subaşı için uçak kapatan Alsaloussi, bu kez ünlü fenomen Miami’de rahat etsin diye milyonluk bir ev aldı.
26.04.2021Cadde
Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na olay yorum!
Mohammed Alsaloussi'den Şeyma Subaşı'na olay yorum!Şeyma Subaşı ve sevgilisinin lüks hayatı gündemden düşmüyor. Mısırlı milyarder sevgili Mohammed Alsaloussi, Şeyma Subaşı'nın fotoğrafının altına yazdığı yorumla dikkat çekti.
21.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (21 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (21 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
21.04.2021Magazin
Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'na gönderme
Gamze Özçelik'ten Şeyma Subaşı'na göndermeSon dönemde yaptığı yardımlarla ve değişen hayat tarzıyla konuşulan Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin kendisi için uçak kiralayıp, "En iyisini hak ediyorum" açıklamasına Afrika'daki çocuklar üzerinden tepki gösterdi.
21.04.2021Cadde
‘En iyisini hak etmiyorlar mı?’
‘En iyisini hak etmiyorlar mı?’Gamze Özçelik, Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin kendisi için uçak kiralayıp, “En iyisini hak ediyorum” açıklamasına Afrika’daki çocuklar üzerinden gönderme yaptı.
21.04.2021Cadde
Şebnem Bozoklu: Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba
Şebnem Bozoklu: Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galibaOyuncu Şebnem Bozoklu, Şeyma Subaşı'nı yaptığı Instagram paylaşımını ti'ye aldı. Bindiği vapurun videosunu çeken Bozoklu 'Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba' notunu düştü.
20.04.2021Magazin
Şebnem Bozoklu: Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba
Şebnem Bozoklu: Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galibaOyuncu Şebnem Bozoklu, Şeyma Subaşı'nı yaptığı Instagram paylaşımını ti'ye aldı. Bindiği vapurun videosunu çeken Bozoklu 'Yanlışlıkla birinin kapattığı vapura bindim galiba' notunu düştü.
20.04.2021Cadde
Şeyma Subaşı: Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum!
Şeyma Subaşı: Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum!Bir süredir sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve kızı Melisa ile birlikte Bali'de bulunan Şeyma Subaşı'nın tatili bitti. Dönüş için özel jet bulamayan Alsaloussi, Subaşı'na jest yaparak bir uçağın tüm biletlerini satın aldı. Bu durumu "Tüm uçağı bizim için rezerve etti" diyerek paylaşan Şeyma Subaşı'na tepki yağdı. Sosyal medya fenomeni de eleştirilere yanıt verdi.
20.04.2021Cadde
Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi jet bulamayınca tüm biletleri aldı
Şeyma Subaşı'nın Mısırlı sevgilisi jet bulamayınca tüm biletleri aldıBir süredir sevgilisi ve kızı Melisa'yla Bali'de tatilde olan Şeyma Subaşı, yine olay oldu. Subaşı, kendisi ve kızı Melisa’nın yolculuk yapabilmesi için sevgilisinin, özel jet bulamayınca bir yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçak kapattığını söyledi.
19.04.2021Cadde
Melisa Döngel-Guido Senia arasında neler oluyor?
Melisa Döngel-Guido Senia arasında neler oluyor?Oyuncu Melisa Döngel ile Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi DJ Guido Senia’nın sosyal medyadaki takipleşmelerinin altında ‘kısa bir aşk hikayesi’ çıktığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
19.04.2021Cadde
'Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok'
'Çocuk olmadıkça evliliğe gerek yok'2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin ile sevgilisi Yiğit Marcus Aral, önceki gün arkadaşlarıyla birlikte Bebek'te bir mekandaydı. Çift, çıkışta basın mensuplarıyla ayaküstü sohbet etti.
14.04.2021Cadde
Çocuk yoksa evlilik de yok!
Çocuk yoksa evlilik de yok!Şevval Şahin evlilikle ilgili sorulara, “Daha yaşım 21”, sevgilisi Yiğit Marcus Aral ise, “Çocuk olmadıkça evlilik şart değil” cevabını verdi
14.04.2021Cadde
Guido Senia'dan Melisa Döngel'e beğeni ve yorum
Guido Senia'dan Melisa Döngel'e beğeni ve yorumMohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido Senia, Melisa Döngel'in bikinili pozlarını beğenip yorum yazdı. Genç oyuncudan yanıt gecikmedi.
14.04.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (9 Nisan 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (9 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan haber başlıkları;
9.04.2021Magazin
Şeyma Subaşı'nın Bali tatili sürüyor! Bikinili pozlarını paylaştı
Şeyma Subaşı'nın Bali tatili sürüyor! Bikinili pozlarını paylaştıSosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, sevgilisi ve kızı Melisa’yla birlikte gittiği Bali'deki tatiline devam ediyor. Dünyaca ünlü turizm merkezinde tatilin keyfini çıkaran Subaşı, Instagram'dan paylaştığı bikinili pozlarıyla dikkat çekti.
9.04.2021Cadde
Şeyma Subaşı’nın hayali gerçek oldu!
Şeyma Subaşı’nın hayali gerçek oldu!Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığında olan Şeyma Subaşı, sevgilisi ve kızı Melisa’yla birlikte "hep gelmek istemişimdir" dediği Bali’ye gitti.
6.04.2021Cadde
Şeyma Subaşı'nın milyarder sevgilisi İstanbul’da
Şeyma Subaşı'nın milyarder sevgilisi İstanbul’daGeçtiğimiz günlerde Miami’den Türkiye’ye geçen Şeyma Subaşı’yı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Al Saloussi yalnız bırakmadı. Mohammed Al Saloussi, Şeyma'nın ailesiyle de tanıştı.
3.04.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Şeyma SubaşıMohammed Alsaloussicaddemagazincaddemanset

Şeyma Subaşı Kimdir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.