Geri Dön

Sezer Dermenci: İvana Sert hayatımın anlamı

Modacı İvana Sert ile butik otel sahibi Sezer Dermenci, 2020 yazından beri aşk yaşıyor. İkilinin, bu yıl bitmeden nikah masasına oturması bekleniyor. Sosyetik güzelin, "Allah sonunda sesimi duydu ve istediğim adamı bana yolladı" dediği Sezer Dermenci'den açıklama geldi.

Sezer Dermenci: İvana Sert hayatımın anlamı

Önceki gün sevgilisi İvana Sert için doğum günü kutlaması düzenleyen Sezer Dermenci, Posta gazetesinden Halil Kalmuk'a konuştu.

"ORTAK NOKTALARIMIZ ÇOK"
Sezer Dermenci, "Bizim kafa yapımız aynı. Ortak noktalarımız çok. Mesela ikimiz de spor tutkunuyuz, yeni lezzetler denemeyi seviyoruz. Aramızda hem büyük bir aşk hem de sonsuz güben var. İvana hayatımın anlamı" dedi.

İş insanı, modacı sevgilisinin doğum gününü, "Değerlim, sevdiğim, kadınım nice yaşların olsun. sözleriyle kutladı. 

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber