Cadde Shakira gazetecilere seslendi! 'Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum'

Shakira gazetecilere seslendi! 'Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum'

11.04.2023 - 11:30 | Son Güncellenme:

Gerard Pique ile Shakira'nın uzun yıllardır devam eden ilişkisi, eski futbolcunun ihaneti sebebiyle geçtiğimiz sene bitmişti. Olaylı ayrılığın ardından iki çocuğunu da alarak Barcelona'dan ayrılan şarkıcı, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. Medyanın özel hayatına ilgisi nedeniyle çocuklarının takip edildiğini dile getiren şarkıcı, gazetecilere seslendi.

Shakira gazetecilere seslendi Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum

Kolombiyalı şarkıcı Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique'nin (36) Milan ve Sasha adını verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık ilişkileri, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique'nin ihaneti sebebiyle bitmişti.

Haberin Devamı

ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ!

Shakira'nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué'nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti. ShowNews Today'de yer alan habere göre; ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

Shakira gazetecilere seslendi Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum

GÖNDERMELERİ ÇOK KONUŞULDU

Güzel şarkıcı, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti'ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

Shakira gazetecilere seslendi Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum

"ANLAŞILABİLİR BİR DURUM"

Eski futbolcu ile olaylı ayrılığıyla gündemden düşmeyen şarkıcı, son olarak medyanın özel hayatına karşı gösterdiği büyük ilgi karşısında sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

Haberin Devamı

Shakira gazetecilere seslendi Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum

Sözlerine; "Saygıdeğer dostlar, gazeteciler ve medya kuruluşları... Kamusal bir figür olarak hayatımdaki bu değişim döneminde, basının beni ve ailemi çevreleyen kalıcı bir merakı olması anlaşılabilir bir durum" şeklinde başlayan ünlü isim, şöyle devam etti:

Ancak oğullarım Milan ve Sasha çok zor bir yıl geçirdiler. Paparazziler ve Barselona'daki çeşitli medya kuruluşları tarafından sürekli bir kuşatmaya maruz kaldılar. Artık hayatlarında yeni bir döneme girdiklerine göre, medyadan çocuklarımın mahremiyet haklarına saygı göstermelerini rica ediyorum.

"ÇOCUKLARIMI TAKİP ETMEYİN"

"Onları okul giriş-çıkışlarında ve okul dışı katıldıkları etkinlerinde takip etmekten veya evimizin kapısında beklemekten kaçınmanızı rica ediyorum" diyen Shakira, 10 ve 8 yaşlarındaki oğullarına 'mümkün olan en insani şekilde' davranılması ve 'kameraların sürekli incelemesi' olmadan hayatlarını huzur içinde yaşamalarına izin verilmesi gerektiğini söyledi.

Shakira gazetecilere seslendi Bunu bir sanatçı olarak değil, anne olarak istiyorum

"BUNU ÇOCUKLARIMIN BİR HAYAT YAŞAYABİLMELERİ İÇİN İSTİYORUM"

Geçtiğimiz günlerde çocuklarıyla birlikte Barcelona'dan ayrılan güzel şarkıcı, sözlerini şöyle noktaladı:

Bunu bir sanatçı olarak değil, her çocuğun hak ettiği gibi mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayabilmeleri için çocuklarının psikolojik ve duygusal refahını korumak ve gözetmek isteyen bir anne olarak istiyorum. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.