Geri Dön

Sinem Sülün eski kaynanası ve kayınpederini ihbar etti!

Eski kayınpederi Sami Yüksel ve kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel’i polise yakalatan Türkiye eski güzeli Sinem Sülün ve kardeşleri ile Yüksel ailesi arasında tartışma yaşandı. Ailelerin karşılıklı açtıkları davada tarafların tehdit ve hakaret suçundan 4’er yıl hapis cezası alması istendi.

Sinem Sülün eski kaynanası ve kayınpederini ihbar etti!

Miss Model of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün ile eski eşi Mustafa Yüksel'in ailesi arasında sular durulmuyor... Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Sülün, yatak odasına böcek yerleştirdikleri iddiasıyla haklarında yakalama kararı çıkarılan eski kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel ve kayınpederi Sami Yüksel'i Etiler'de bir restoranda görünce ikiliyi polise yakalattı.

Sülün'ün yanında kız kardeşleri Gizem ve İrem de vardı. Taraflar arasında tartışma çıktı, iki aile birbirinden davacı oldu. Sülün ve Yüksel ailesi bireylerinin karşılıklı müşteki-şüpheli oldukları davada tarafların 4'er yıla kadar hapis cezası alması istendi. Taraflar İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

"HAPİSLERDE ÇÜRÜYECEKSİNİZ"
İddiaya göre; Sülün ile kız kardeşleri, Mustafa Yüksel ile yeni eşi Tuba Yüksel ve baldızı Fatma Seda Söğütlü'ye ithafen "Adi yalancılar, daha size yapacaklarımız bitmedi, hapislerde çürüyeceksiniz, cezaevini boylayacaksınız" dedi.

Karşılıklı şikayetler sonrası soruşturma başlatıldı. İddianamede, tarafların birbirine karşı 'tehdit' ve 'hakaret' suçunu işlediği yer aldı.

KADES, MasterChef'te izleyicilere anlatıldıTV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2020' yarışmasında, İçişleri Bakanlığı'nın uygulaması olan KADES’in önemi anlatılarak, “Kadına şiddete hep birlikte dur diyelim” çağrısında bulunuldu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet