Sinem Sülün

Sinem Sülün

Son dakika Sinem Sülün haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Sinem Sülün gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Sinem Sülün haber sayfamızda...

Sinem Sülün

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 54 sinem sülün haberi bulunmuştur.
Sinem Sülün üzerinde servet taşıyor!
Sinem Sülün üzerinde servet taşıyor!Miss Model Of Turkey 2005 yarışmasında birinci seçilen Sinem Sülün, fermuarlı bikinisi ve sepet çantasıyla verdiği pozları sosyal medyada takipçilerinin beğenisine sundu.
27.07.2021Cadde
Sinem Sülün'ün telefon detoksu
Sinem Sülün'ün telefon detoksuMiss Model Of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün, yaz sezonunu açtı. Ünlü manken sevgilisi Hürer Fethi Gündüz ile Fethiye’de.
18.07.2021Cadde
Kapadokya’da görsel  şölen
Kapadokya’da görsel şölenTülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Deren Talu, Ecem Çırpan, Pınar Tartan, Büşra Turan ve Sinem Sülün’ün podyuma çıktığı Dosso Dossi Fashion Show’un2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesi, Kapadokya’da gerçekleşti.
23.05.2021Cadde
Sinem Sülün aşka geldi
Sinem Sülün aşka geldiMiss Model Of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün, kalbini iş insanı Hurer Fethi Gündüz'e kaptırdı.
17.05.2021Cadde
Sinem Sülün 'takıların iadesi' davasını kaybetti!
Sinem Sülün 'takıların iadesi' davasını kaybetti!Miss Model Of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün ile tekstilci Mustafa Yüksel, yedi yıl önce evlendi. Eşinin isteği üzerine modelliği bırakan Sülün, kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel ile kayınpederi Sami Yüksel'in sürekli evliliklerine müdahale ettiğini söyledi.
18.03.2021Cadde
Sinem Sülün'den Youtube programı
Sinem Sülün'den Youtube programı2005 Türkiye Güzeli Sinem Sülün, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’ndeydi. Yalnız başına geldiği AVM’de Apple mağazasına uğrayıp yeni sezon ürünlerini inceleyen Sülün, ayaküstü gazetecilerle sohbet etmeyi ihmal etmedi.
10.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (3 Aralık 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (3 Aralık 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
3.12.2020Magazin
Sinem Sülün eski kayınvalidesinin peşini bırakmadı
Sinem Sülün eski kayınvalidesinin peşini bırakmadıMiss Model Of Turkey 2005 birincisi Sinem Sülün, eski eşi Mustafa Yüksel'in ailesi hakkında yatak odasına böcek yerleştirdikleri iddiasıyla yakalama kararı çıkarmış ve eski kayınpederinin sekiz ay hapis cezası çekmesini sağlamıştı. Sülün, "Her ne hikmet ise o kadın bulunamıyor, daha yakalanamadı" dedi.
3.12.2020Cadde
Sinem Sülün eski kaynanası ve kayınpederini ihbar etti!
Sinem Sülün eski kaynanası ve kayınpederini ihbar etti!Eski kayınpederi Sami Yüksel ve kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel’i polise yakalatan Türkiye eski güzeli Sinem Sülün ve kardeşleri ile Yüksel ailesi arasında tartışma yaşandı. Ailelerin karşılıklı açtıkları davada tarafların tehdit ve hakaret suçundan 4’er yıl hapis cezası alması istendi.
20.11.2020Cadde
Bir erkekte aradığı üç özelliği açıkladı
Bir erkekte aradığı üç özelliği açıkladı2005 Miss Model of Turkey birincisi Sinem Sülün, 2015 yılında Mustafa Yüksel’den olaylı bir şekilde boşanmıştı. Bu yazı Çeşme’de geçiren mankenin kalbi uzun süredir boş.
15.10.2020Cadde
Çay topladı
Çay topladıTürkiye eski güzellerinden Sinem Sülün, Rize’ye çay toplamaya gitti.
13.09.2020Cadde
Sinem Sülün: Nedenini hiç çözemedik!
Sinem Sülün: Nedenini hiç çözemedik!'Miss Model of Turkey 2005' birincisi Sinem Sülün, kıskanıldığını ve haksızlığa uğradığını söyleyerek isyan etti.
10.09.2020Cadde
Manken Sinem Sülün'ün 5 yıla kadar hapsi isteniyor
Manken Sinem Sülün'ün 5 yıla kadar hapsi isteniyor'Miss Model of Turkey 2005' birincisi Sinem Sülün'ün yatak odasına böcek yerleştiren eski kayınvalidesi ve kayınpederi, 2 yıl 6 ay 25 gün hapis cezasına çarptırılmıştı. Türkiye güzeli, eski kaynanası ve kayınpederiyle bir mekanda karşılaşınca tartışma çıktı.
14.04.2020Cadde
Sinem Sülün: İşimle gündeme gelmek istiyorum!
Sinem Sülün: İşimle gündeme gelmek istiyorum!Yatak odasına böcek koyan kayınvalidesi ve kayınpederi hapis cezası alan eski Türkiye Güzeli Sinem Sülün, önceki gün City's AVM çıkışı objektiflere takıldı. Muhabirlerin sorularına yanıt veren Sülün, eski mesleğine geri döndüğünü açıkladı.
22.01.2020Cadde
Yatak odasına böcek koyan kayınvalidesi ve kayınpederi...
Yatak odasına böcek koyan kayınvalidesi ve kayınpederi...Yatak odasına böcek koyan kayınvalidesi ve kayınpederi hapis cezası alan eski Türkiye güzeli Sinem Sülün, Nişantaşı City's çıkışı karar hakkında ilk kez konuştu.
4.10.2019Cadde
'Oh olsun' davası!
'Oh olsun' davası! Türkiye eski güzeli Sinem Sülün, yatak odasındaki üçlü prize dinleme cihazı koyduğu için hapis cezası alan eski kayınvalidesine ‘Oh olsun’ işareti yaptı. Savcılık, o hareketi ‘huzur bozucu’ buldu. Sülün’ün 4 yıl hapsi isteniyor.
9.03.2019Cadde
Türkiye güzelinin yatak odasını dinlemişler... Kaynana ve kayınpeder için flaş karar!
Türkiye güzelinin yatak odasını dinlemişler... Kaynana ve kayınpeder için flaş karar!Manken Sinem Sülün’ün yatak odasına böcek yerleştiren eski kayınvalidesi ve kayınpederi, 2 yıl 6 ay 25 gün hapis cezasına çarptırıldı. Meraklı karı-koca hakkında yakalama kararı çıktı.
26.01.2019Gündem
'Sizinle hesabımız bitmedi' mesajı sonrası flaş gelişme!
'Sizinle hesabımız bitmedi' mesajı sonrası flaş gelişme!Manken Sinem Sülün, eski eşinin kendisini böcek aracılığıyla dinleyen ailesine açtığı davayı kazandı. Sülün, eski eşinin ailesine ait fotoğrafı ‘Sizinle hesabımız bitmedi’ notuyla paylaşınca, aile şikayetçi oldu.
2.09.2018Cadde
'Sizinle hesabımız bitmedi' mesajı sonrası flaş gelişme!
'Sizinle hesabımız bitmedi' mesajı sonrası flaş gelişme!Manken Sinem Sülün, eski eşinin kendisini böcek aracılığıyla dinleyen ailesine açtığı davayı kazandı. Sülün, eski eşinin ailesine ait fotoğrafı ‘Sizinle hesabımız bitmedi’ notuyla paylaşınca, aile şikayetçi oldu.
2.09.2018Cadde
Türkiye güzelinin yatak odasında 'böcek' davası
Türkiye güzelinin yatak odasında 'böcek' davasıİstinaf Mahkemesi, yerel mahkemenin, yatak odasının prizine sim kart takarak yatak odasını dinlediği gerekçesi ile eski Türkiye güzeli Sinem Sülü'nün eski eşi Mustafa Yüksel ve kayınpederi ile kayınvalidesine verdiği 3'er yıl 9'ar aylık hapis cezasını kaldırmıştı. Yeni karar oluşturan İstinaf Mahkemesi, Sinem Sülü'nün eski eşi Mustafa Yüksel'in beraatine, Sülün'ün kayınvalidesi Hikmet Birsen Yüksel ve kayınpederi Sami Yükseli 2'şer yıl '6şar ay 15'er gün hapis cezasına çarptırdı.
21.06.2018Gündem
Türkiye güzelinin polislere açtığı davada karar çıktı
Türkiye güzelinin polislere açtığı davada karar çıktı2005 Miss Model of Turkey birincisi Sinem Sülün, üzerine araba sürerek yaralanmasına yol açan eski eşi Mustafa Yüksel'in yargılandığı davada, delilleri eksik şekilde toplayarak görevlerini ihmal eden görevli polisleri ihbar etti. Yargılanan memurların kusuru bulunmadığına hükmeden mahkemenin beraat kararı kesinleşti.
4.09.2017Gündem
Sinem Sülün’ün yatak odasına dinleme cihazı koymuşlar!
Sinem Sülün’ün yatak odasına dinleme cihazı koymuşlar!Miss Model 2005 birincisi Sinem Sülün’ün eski kayınvalidesi, Sülün'ün yatak odasına dinleme cihazı yerleştirdiği için hapis cezası aldı.
27.03.2017Cadde
Ünlü mankenin yatak odasına cihaz yerleştirilmişti! Karar verildi...
Ünlü mankenin yatak odasına cihaz yerleştirilmişti! Karar verildi...Miss Model 2005 birincisi Sinem Sülün’ün eski eşi ve ailesi, yatak odasındaki üçlü prize dinleme cihazı koydukları gerekçesiyle 3 yıl 9’ar ay hapis cezasına çarptırıldı
27.03.2017Gündem
Ünlü mankenin yatak odasına cihaz yerleştirilmişti! Karar verildi...
Ünlü mankenin yatak odasına cihaz yerleştirilmişti! Karar verildi...Miss Model 2005 birincisi Sinem Sülün’ün eski eşi ve ailesi, yatak odasındaki üçlü prize dinleme cihazı koydukları gerekçesiyle 3 yıl 9’ar ay hapis cezasına çarptırıldı
27.03.2017Gündem
Mayruk'un Eskişehir'deki defilesi büyüledi
Mayruk'un Eskişehir'deki defilesi büyülediTürkiye'nin modada marka ismi ünlü tasarımcı Yıldırım Mayruk'un Eskişehir'de gerçekleştirdiği defile izleyenleri büyüledi. Defilenin geliri 'Desteğimiz eğitime' projesine aktarıldı.
10.04.2016Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Sinem Sülün ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.