Geri Dön

Siren Ertan'ın hayali 50 yaşında gerçekleşti

Sosyetik güzel Siren Ertan'ın geçenlerde doğum günüydü. İlk kutlamayı iş insanı eşi Ersin Kayalar ile Fas'ta yaptı. Bir hafta boyunca Rabat ve Marakeş'in altını üstüne getirdiler, sürprizlerle dolu tatil yaptılar.

Siren Ertan'ın hayali 50 yaşında gerçekleşti

Hep Atlas Dağları'nda, açık havada bir doğrum günü geçirmek istediğini söyleyen Siren Ertan'ın hayali gerçekleşti. Posta gazetesinde yer alan habere göre; eşi Ersin Kayalar ile geceliği yedi bin 800 TL olan Kasbah Tamadot'ta kaldılar.

50 yaşına basan ve Fas'ta masal gibi bir tatil yapan sosyetik güzel, ikini kutlamayı da İstanbul'a döner dönmez yakın arkadaşları Etiler Villa Emma'da düzenledi.

Siren Ertanın hayali 50 yaşında gerçekleştiTrans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber