Geri Dön

Son Yaz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Son Yaz dizisinin 9. bölümü ekrana geldi. Dizinin son bölümü biter bitmez 10. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Son Yaz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Son Yaz 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Cuma akşamları ekrana gelen Son Yaz dizisinin 9. bölümü ekrana geldi. Son bölümde Selim, Akgün'ün ihanetini öğrendikten sonra Akgün'ün hayatını cehenneme çevirmeye karar verir. Köstebeklikten tutuklayamayacak olsa bile adam yaralamadan mahkemeye çıkaracaktır. Fakat Selim görevden el çektirilmiştir, bunu başka bir savcı üzerinden yapması gerekmektedir. Akgün mahkemeye çıktığında ise kimsenin beklediği olmaz.

Akgün'ü artık bambaşka bir yol beklemektedir. Fakat Akgün savcıya vicdan borcunu ödemeden gitmeye niyetli değildir. Selim Kara'nın namını temizlemek, ona kurulan komployu ortaya çıkarmak Akgün için namus borcudur. Tabii bunu kendisinden nefret eden Selim'e görünmeden yapmak zorundadır.
Canan ise kocasının düştüğü durumun farkındadır. Selim'e sahip çıkma sırası Canan'dadır.

Akgün, Selim'e kurulan komployu çözmek için uğraşırken yolları babasının başına gelenleri kendi yöntemi ile çözmek isteyen Yağmur'la kesişecektir. Yağmur zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Ya Akgün'ün yolunu seçip babasının mesleğini kurtaracak ya da yasa dışı yapılan bu eyleme karşı çıkacaktır.

10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Son Yaz 10. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linkten son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

SON YAZ SAHNELERİ

 

Magazin Haberleri Bülteni (10 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet