Geri Dön

Son Yaz Akgün, Alperen Duymaz kimdir? Alperen Duymaz'ın eşi kimdir?

Alperen Duymaz, Son Yaz dizisinde Akgün karakterini canlandırıyor. Ali Atay, Funda Eryiğit ve Alperen Duymaz'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Son Yaz cuma akşamları yayınlanıyor. Akgün karakterini canlandıran Alperen Duymaz ve eşinin yaşamı ise merak ediliyor. Peki Alperen Duymaz ve eşi kimdir?

Son Yaz Akgün, Alperen Duymaz kimdir? Alperen Duymaz'ın eşi kimdir?

Son Yaz dizisinin yönetmenliğini Burak Arlıel, gerçekleştiriyor. Son Yaz bu akşam yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak. Son Yaz'da Akgün karakterini Alperen Duymaz oynuyor. Peki Alperen Duymaz kimdir, kaç yaşında?

ALPEREN DUYMAZ KİMDİR?

Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 tarihinde doğdu.

Ankara doğumlu olan Alperen Duymaz, Lise yıllarında müzik ve modellikle ilgilendi. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile oyunculuğa adım attı. Acı Aşk ve Bodrum Masalı dizileriyle kariyerine devam etti. Özellikle Bodrum Masalı dizisiyle tanınmaya başladı. 2018 yapımı Direniş Karatay adlı filmde Kutay karakterini canlandırdı. Yıl içinde Çukur adlı dizide "Emrah Amir" karakterini canlandırdı[9] Ardından 2018 yılının sonunda ve 2019 yılında Çarpışma dizisinde "Kerem Korkmaz" karakterini canlandırdı. 2021 yılında FOX'da yayınlanmaya başlayan Son Yaz dizisinde "Akgün Gökalp Taşkın" adlı karakteri canlandırmaktadır.

ALPEREN DUYMAZ'IN EŞİ KİMDİR?

Oyuncu Alperen Duymaz, Kübra Kelkit ile evlendi.

 

 

Magazin Haberleri Bülteni (8 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet