Geri Dön

Soner Sarıkabadayı-Camelo Lopez evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutladı

Soner Sarıkabadayı, beş yıldır aşk yaşadığı Madelein Camelo Lopez ile Ekim 2020'de dünyaevine girmiş ardından da oğlunu kucağına almıştı. Ünlü çift, dün evlilik yıl dönümlerini kutladı.

Soner Sarıkabadayı-Camelo Lopez evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutladı

Şarkıcı Soner Sarıkabadayı, 2015 yılında 'Tarifi Zor' şarkısının klibinde oynattığı Kolombiya Güzeli Camelo Lopez ile 4 Ekim 2020'de nikah masasına oturmuştu. 8 Ekim tarihinde de oğulları Hasan Matias dünyaya gelmişti.

Çift, dün evliliklerinin birinci yıldönümünü bebekleri ile kutladı. Camelo Lopez, Sarıkabadayı'ya "Tüm kusurlarımla beni sevdiğin için teşekkür ediyorum" dedi.

KAYITSIZ KALAMADI
Eşinin bu sözlerine kayıtsız kalmayan Soner Sarıkabadayı, "Ben de seni çok seviyorum" dedi. Ünlü şarkıcı, eşi Lopez'e kırmızı güller almayı da ihmal etmedi.

Aynı kareyi kendi Instagram hesabından da paylaşan 42 yaşındaki Sarıkabadayı, gönderisine; 1'inci evlilik yıl dönümü. Kendime ve aileme bir ömür boyu mutluluklar dilerim" notunu düştü.

Soner Sarıkabadayı-Camelo Lopez evliliklerinin birinci yıl dönümünü kutladı

'O Ses Almanya'ya damga vuran Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile çeyrek finalde'The Voice of Germany' yarışmasının ilk turunda seslendirdiği 'Yalan' şarkısıyla hem Almanya'nın hem de Türkiye'nin gündemine oturan Zeynep Avcı, yine jüriyi kendine hayran bıraktı. Avcı bu kez Zerrin Özer'in 'Kıyamam' şarkısını seslendirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber