Geri Dön

'Sonum Bergen gibi olmasın' diyen Yeliz Yeşilmen'den açıklama

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz hafta sosyal medya hesabında ağlayarak bir video yayınlamış, "Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" demişti. İş adamı Ali Uğur Akbaş ile evli olan Yeşilmen, Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına bağlanıp, o sözlerine açıklık getirdi.

'Sonum Bergen gibi olmasın' diyen Yeliz Yeşilmen'den açıklama

Yeliz Yeşilmen'in, '2. Sayfa' programında yaptığı açıklamalar şöyle:
"Çok yeni olan şeyler değil. 16-17 yıl oldu birlikteliğimiz. Zaman zaman her ailede olduğu gibi geçimsizlikler oluyor. Ben bir insanım, bir kalbim var. Aslında aşırı duygusal bir insanım. O da yaşanılan bir şeyin ardından patlama. Aslında o bir kadının çığlığı. Çığlığını kocasına duyurma çabası. Hala aynı evde yaşıyoruz. Bu konuyla ilgili çok detay söyleyemem ama neticede bir kadının dolup patlamasında ağzından her şey çıkabilir. Bir takım sorunlarımız oldu. Belki bu çığlığımla kendimi başta kocama duyurmuşumdur.

Bugün erkeklere sorduğunuz zaman 'her evde şiddet var' derler, kadınlar da bunu sineye çeker. Siz sorun 'ee ne olacak ki, bir telefon fırlattım' diyecekler. Fiziksel şiddet var, psikolojik şiddet var, var da var! Benim parkinson annesi babam, yaşlı bir annem var. Arkamdaki tek gücüm medyam. Benim üzülmem, ağlamam neden bu kadar ayıp?

Kocamı zan altında bırakmam istemiyorum. İstesem daha farklı şeyler söylerdim. Aramda yaşadığım sorunlar var ama Bergen'e bunu yaşatan adamın karaktersizliği ile kocamı bir tutamam. Sinirle ağzımdan başka şeyler çıkmış olabilir ama durup dururken mi çıktı, hayır bir yaşanmışlıkla çıktı. Abartmış olabilirim, kimseyi zan altında bırakmak istemem. Yaşanmış ve çözülemeyen sorunlarım var. Belki de, defalarca o kol kırıldı, yen içinde kaldı. Kim nereden bilebilir ki? Yargıya intikal etmiş bir sürü şey var.

Ali Bey ile hala evliyim. Çocuklarım var. 'Şiddet gördüm mü?' Bunları söylemem bana hiç yakışmaz, detay vermem bana yakışmaz. Elimde bir şey olmadan bir şey söylemem. 'Her evlilikte şiddet oluyormuş' öyle söylüyorlar. Hayatımda üçüncü kişiden dolayı bir sorun yok. Kişisel çatışmam var, çözmeye çalıştığım sorunlarım var. Umarım çözmeyi başarırım. Videoyu paylaştıktan sonra bana çok kızdı. 'Beni rezil ettin, beni bitirdin, neden böyle yaptın?' dedi. Ben aşk evliliği yaptım. Aşkımın peşine gittim. Şuanda da çocuklarımın peşine gidiyorum. Bazı insanların kendine çeki düzen vermesi lazım. Kadınları bu kadar incitmemeliler. 

Abartmış ve 'Bergen gibi olmak istemiyorum' demiş olabilirim ama eşimi o adamla bir tutmadım. Benim filmimin kötü sonla bitmesini istemiyorum. Bazı insanların kendine çeki düzen vermesini, ağzını tutmasını istedim. Evlendiğim günden beri çalışıp, paramı kazanıyorum. Biraz çekildim ama bırakmadım. Paramı, ekmeğimi taştan çıkardım. Ali değil, kimseye muhtaç değilim. Çocuklarım için tırnaklarımla kazırım her yeri. Bergen konusuna inanılmaz takmış, bu konuda çok öfkeli. Onun bir de siyasi çevresi var, rezil olduğunu düşünüyor. Eğer rezil etmek isteseydim daha kötü şeyler yapabilirdim, yapmadım!

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet