Geri Dön

Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game 2. sezon ne zaman?

Son günlerde adını sıklıkla duyduğumuz Netflix dizisi Squid Game ile ilgili sorular peş peşe geliyor. İlk sezonu keyifle izleyen izleyiciler 2. sezon merakına girdi. Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game 2. sezon ne zaman? soruları ilgi görmeye başladı. İşte Squid Game'in yönetmeni Hwang Dong-hyuk'un açıklamaları...

Squid Game 2. sezon olacak mı? Squid Game 2. sezon ne zaman?

İnternet dizilerini yakından takip eden izleyiciler dünya çapında büyük ilgi gören Squid Game dizisi hakkında araştırmaya geçti. İlk sezonu izleyen ve 2. sezon olacak mı, 2. sezon ne zaman gelir sorularına cevap arayanlar için dizinin yönetmenin açıklamalar geldi.

Squid Game 2. sezon olacak mı, ne zaman yayınlanır?

Ünlü yönetmen dün ayrıca 2. sezonun çekileceğini açıkladı. "İkinci sezon için çok büyük bir baskı, çok fazla talep ve arzu vardı. Sanki bize başka seçenek kalmamıştı" diyen Dong-hyuk, henüz planlama aşamasında olduğunu kaydetti.

Dong-hyuk ana kahraman Gi-hun'un da yeni sezonda yer alacağını duyurdu.

Öte yandan Netflix, konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Kaynak: Independent Türkçe

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber