Geri Dön

Suçlu filmi oyuncuları kimler? Suçlu filmi konusu nedir?

Yerli ve yabancı filmler televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Suçlu filmi bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Film ile ilgili detaylar araştırılıyor. Peki Suçlu filmi oyuncuları kimler ve konusu nedir?

Suçlu filmi oyuncuları kimler? Suçlu filmi konusu nedir?

Suçlu filmi bu akşam televizyon yayınlanacak. Kevin Costner, Gary Oldman ve Tommy Lee Jones filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Suçlu filmi konusu nedir ve oyuncuları kimler?

SUÇLU FİLMİ KONUSU NEDİR?

Tehlikeli bir bilgisayar korsanını takip etmekte olan CIA ajanı Bill Pope (Rya Reynolds), gizemli bir şekilde öldürülür...Korsanın yeriyle ilgili çok önemli bilgilere sahip ajanın bütün yetenekleri ve hafızası, deneysel bir yöntem aracılığıyla tehlikeli bir suçlu olan Jericho Stewart'a (Kevin Costner) aktarılır. Ancak ajanın özel anıları da işin içine girince Stewart'ın karakteri yavaş yavaş değişime uğramaya başlar.

SUÇLU FİLMİ OYUNCULARI KİMLER?

Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Gal Gadot, Ryan Reynolds

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber