Suçlu

Suçlu

Son dakika suçlu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan suçlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan suçlu haber sayfamızda...

Suçlu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 12.488 suclu haberi bulunmuştur.
Okul bahçesinde Eylül'ün ölümü: Müdürün yargılandığı davada tanıklar dinlenecek
Okul bahçesinde Eylül'ün ölümü: Müdürün yargılandığı davada tanıklar dinlenecekİstanbul Avcılar’da 8 yaşındaki Eylüm Mizaoğlu'nun 2 yıl önce okul bahçesinde servis aracının altında kalarak hayatını kaybetmesinde kusurlu olduğu iddia edilen dönemin okul müdürünün 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, tanıkların dinlenmesine karar verdi.
16.09.2021Gündem
Sitede köpek besleyen aileye silah ve palalı saldırı!
Sitede köpek besleyen aileye silah ve palalı saldırı!Antalya’da Hilal Oktay Başaslan ve ailesine, iddiaya göre, site içinde sokak köpeklerine baktıkları gerekçesiyle komşuları, silah ve pala ile saldırdı. Başaslan, saldırı anından görüntüleri, sosyal medya hesabından “Eşime, kızıma ve bana balkondan silahla ateş edip ardından aşağı inip pala, sopa ve silah ile saldırdı. Ben kızıma koşarken, bir palalı, 'Seni burada keserim' diyor. Ölmemiz mi lazım" notuyla paylaştı.
16.09.2021Gündem
Tarık Akan ölümünün 5. yıl dönümünde anılıyor! Tarık Akan kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldü? Film ve dizileri...
Tarık Akan ölümünün 5. yıl dönümünde anılıyor! Tarık Akan kimdir, kaç yaşındaydı, neden öldü? Film ve dizileri...Tarık Akan ölümünün üzerinden geçen 5. yıl dönümünde ailesi ve sevenleri tarafından mezarı başında rahmetle anılıyor. Yeşilçam'ın yakışıklı jönü olan Tarık Akan birçok film ve dizilerde rol aldı. 1970 yılında Ses dergisinin oyunculuk yarışmasına katılarak birinci olan Tarık Akan 1971 yılında ilk sinema filmi olan Solan Bir Yaprak Gibi filmi ile izleyici karşısına çıkmıştır. İşte Tarık Akan film ve dizileri ve hayatı hakkında merak edilenler...
16.09.2021Cadde
‘Çok gençtim, vahşi yüzlerini bilmiyordum’
‘Çok gençtim, vahşi yüzlerini bilmiyordum’İngiltere’ye dönebilmek umuduyla açtığı davadan sonuç alamayan terör örgütü DAEŞ’in eski üyesi Şamima Begüm, Suriye’de kaldığı kamptan bir TV programına katıldı. Begüm, “DAEŞ’in ölüm tarikatı olduğunu bilmiyordum” iddiasında bulundu
16.09.2021Dünya
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Zariyat Suresi Oku: Zariyat Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiMekke döneminde inen Zariyat suresi 60 ayetten oluşmaktadır. Sıralaması ise Mushafta elli birinci ve iniş sırası baz alındığında altmış yedinci suredir.
15.09.2021Sureler
Hicr Suresi Oku: Hicr Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Hicr Suresi Oku: Hicr Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet MealiHicr suresi, Kur’an-ı Kerim’in 15. suresidir. Surenin geneli Mekke’de inmiştir. Yalnızca surenin 87.ayeti Medine’de inmiştir. Sure toplamda 99 ayetten oluşmaktadır. Mushaftaki sıralamada on beşinci, iniş sırasına göre ise elli dördüncü suredir. Hicr suresi, İbrahim suresinden sonra, Nahl süresinden önce gelmektedir.
15.09.2021Sureler
Fetih Suresi Oku: Fetih Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Fetih Suresi Oku: Fetih Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiFetih Suresi okumak isteyen vatandaşlar, surenin kaçıncı sayfada olduğunu öğrenmek istiyor. 510. Sayfada başlayan Fetih Suresi 514. sayfaya kadar devam eder. Toplam 4 sayfadan oluşan Fetih Suresi 29 ayettir. İşte Fetih Suresi Arapça - Türkçe okunuşu, duası haberimizde...
15.09.2021Sureler
Şansal Büyüka: '3 As' Beşiktaş'ta
Şansal Büyüka: '3 As' Beşiktaş'taBeşiktaş’ta Pjaniç, Alex Teixeira ve Batshuayi yoktu. Dördüncü haftada üçü birden ilk on birde... Bu durumda; şampiyonluk masasında kartlar yeniden karılır, yeniden dağıtılır. Sanki “Üç As” Beşiktaş’ta gibi... Şampiyonluk masasından kazanarak kalkabilir.
15.09.2021Beşiktaş
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' dizi oluyor
'Müge Anlı ile Tatlı Sert' dizi oluyorMüge Anlı'nın dizi versiyonu olan Star TV 'de yayınlanacak Suçlu dizisinde, bir televizyon sunucusu rolündeki Nehir Erdoğan suçluların peşine düşecek.
14.09.2021Cadde
Macron'un eski yakın koruması farklı suçlamalarla hakim karşısında
Macron'un eski yakın koruması farklı suçlamalarla hakim karşısındaFransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un koruma işlerinden sorumlu eski Özel Kalem Müdür Yardımcısı Alexandre Benalla'nın silahla poz vermek ve 2 kişiyi darbetmekle suçlandığı davanın görülmesine başlandı.
14.09.2021Dünya
Macron'un eski yakın koruması hakim karşısında
Macron'un eski yakın koruması hakim karşısındaFransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un koruma işlerinden sorumlu eski Özel Kalem Müdür Yardımcısı Alexandre Benalla'nın silahla poz vermek ve 2 kişiyi darbetmekle suçlandığı davanın görülmesine başlandı.
13.09.2021Dünya
Aynı aileden 8 kişinin öldürülmesini planladığını itiraf etti
Aynı aileden 8 kişinin öldürülmesini planladığını itiraf ettiABD’nin Ohio eyaletinde bir aileden 8 kişinin öldürülmesine ilişkin davada Angela Wagner, cinayetlerin planlanmasına yardımcı olduğunu itiraf etti.
11.09.2021Dünya
Rıza Bey Apartmanı davasında sanıklar savunma yaptı
Rıza Bey Apartmanı davasında sanıklar savunma yaptıİzmir'deki depremde yıkılan binalardan Rıza Bey Apartmanı'ndaki ölüm ve yaralanmalara ilişkin davada savunma yapan tutuklu sanıklar binanın betonarme statik proje müellifi ile sürveyanı, inşaata hiç gitmediklerini ifade etti.
10.09.2021Gündem
‘Suçlu göçmenler değil, politikacılar’
‘Suçlu göçmenler değil, politikacılar’CHP Parti Meclisi, toplantısında Genel Merkez ve 81 il başkanlığının ilçeleri de kapsayan 2020 yılı kesin hesapları onaylandı.
10.09.2021Siyaset
Son dakika haberi: Jerome Boateng'e 1.8 milyon euroluk ceza
Son dakika haberi: Jerome Boateng'e 1.8 milyon euroluk cezaAlmanya Milli Takımı'nın başarılı futbolcusu Jerome Boateng, eski kız arkadaşına şiddet uyguladığı ve haraket ettiği için 1.8 milyon Euro para cezasına çarptırıldı.
10.09.2021Fransa Ligue 1
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!
Dijital Platformlar ‘İllegal Yayınlar’ ile Mücadele Başlatıyor!Ülkemizde uydu ve internet üzerinden yayın yapan yasal platformlar, ürettikleri ve sağladıkları içerikleri izinsiz bir şekilde kopyalayıp izlettiren kişi ve kurumlara karşı ortak çalışma kararı aldı.
8.09.2021Futbol
Google Saat uygulamasında alarm çalmama sorununda suçlu bulundu
Google Saat uygulamasında alarm çalmama sorununda suçlu bulunduAndroid telefon kullanıcılarının Google Saat uygulamasında bir süredir alarm çalmama sorunu yaşadığını biliyoruz. Sorunun çözümüne yönelik bazı taktikler forumlarda dolaşırken, suçlunun Spotify olduğu açıklandı.
7.09.2021Teknoloji
39 yıl komada kalan futbolcudan veda
39 yıl komada kalan futbolcudan vedaFransa’nın eski milli futbolcusu Jean-Pierre Adams, anestezi hatası nedeniyle 39 yıl komada kalmasının ardından dün 73 yaşında hayatını kaybetti.
7.09.2021Dünya
C ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: C Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
C ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri: C Harfi ile Başlayan Erkek İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Bebek bekleyen anne ve baba adaylarını heyecanın yanında bir de isim telaşı sarıyor. Evlatlarına en güzel, en eşsiz isimleri vermek isteyen aileler derin bir araştırma sürecine giriyorlar. Erkek bebek bekleyen çiftler isim seçme konusunda zorlanıyor. Kulağa hoş gelmesinin yanında aileler keşfedilmemiş, modern çağa uygun, popüler, duyulmamış ve nadir bulunan isimleri tercih ediyor. Aileler isimlerin anlamlarına dikkat ediyor. C harfi ile başlayan erkek isimleri ve anlamları nelerdir? “C ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
4.09.2021Bebek
Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi: Zıt Anlamlı Kelimeler ve Örnekleri
Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi: Zıt Anlamlı Kelimeler ve Örnekleriİlkokul öğrencilerinin karşısına çıkan konulardan birisi de zıt anlamlı kelimelerdir. Birbirinin karşıtı olan kelimelerin yazılı ve anlamları farklıdır. Günlük konuşma dilinde sıklıkla kullanılır. Bu kelimeler birbirleri ile çelişen sözcüklerdir. Zıt anlamlı kelimelerin listesi uzundur. Ancak Türkçe’de her kelimenin eş anlamlısı olmadığı gibi her kelimenin zıt anlamlısı da yoktur. Zıt anlamlı kelimeler ve örnekleri için “Zıt Anlamlı Kelimeler Listesi” içeriğimize göz atabilirsiniz.
İlişkilerde tehlike sinyallerine dikkat! 'Şefkatsiz ve tutarsız davranıyorlar'
İlişkilerde tehlike sinyallerine dikkat! 'Şefkatsiz ve tutarsız davranıyorlar' ''Red flag'' yani tehlike sinyali! İlişkilerin başında kişiler bize bazı sinyaller verir. Bu sinyalleri ve uyarıları doğru okumak ilişkinin seyrini belirlememizde bize yardımcı olur. Peki, kaçımız bu sinyalleri doğru okumayı başarabiliyoruz? Uzman Psikolog Melda Yakupoğlu, toksik ilişkiler hakkında merak edilen soruları cevapladı. İşte romantik ilişkilerde dikkat etmeniz gerekenler...
5.09.2021Aşk
Erkan Petekkaya oğlu Cano'yu paylaştı
Erkan Petekkaya oğlu Cano'yu paylaştıSosyal medyayı aktif kullanan oyuncu Erkan Petekkaya, son olarak Instagram'da 17 yaşındaki oğlu Cano'yla pozunu yayınladı, takipçilerinden beğeni yağdı.
3.09.2021Cadde
Dünya çalkalanıyor: Çocuk katili serbest...
Dünya çalkalanıyor: Çocuk katili serbest...Henüz 15 yaşında olan iki kurbanına hem cinsel saldırıda bulundu, hem de onları canice öldürdü... Dünya, tüyler ürperten suçlar işleyen bir katilin serbest kalmasını konuşuyor. Kurbanların gözü yaşlı aileleri yetkililere bu karardan ötürü ateş püskürüyor ve çocuk katilinin toplum için hala büyük bir tehlike arz ettiğini söylüyor. Adli Tıp alanında uzun yıllar görev yapan, kriminolog Prof. Dr. Sevil Atasoy, suçluların pek çok ülkede hiçbir önlem alınmadan salıverildiğinin yarattığı tehlikeye dikkat çekiyor. Haberimizin devamında dünyanın gördüğü en zalim ve kötü şöhretli katilleri de bulacaksınız...
2.09.2021Dünya
Son dakika: Yargıtay Başkanı Akarca'dan yeni anayasa açıklaması
Son dakika: Yargıtay Başkanı Akarca'dan yeni anayasa açıklamasıYargıtay Başkanı Mehmet Akarca, "Yeni bir anayasa hazırlanması, iktidar ve muhalefet partilerinin gündemine yeniden girmiştir. Biz de bu arayışı destekliyoruz." ifadesini kullandı.
1.09.2021Siyaset
İspanya'da elektrik fiyatları rekor kırdı
İspanya'da elektrik fiyatları rekor kırdıİspanya'da elektrik fiyatları megavat saat başına 132,47 avroya ulaşarak tüm zamanların rekorunu kırdı. Koalisyon hükümetinin küçük ortağı Unidas Podemos, halka elektrik fiyatlarına karşı gösteri yapması çağrısında bulundu.
31.08.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

davatürkçeFutbolmacronfransa

Suçlu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.