Geri Dön

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleya biyografisi...

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kim sorusu araştırılmaya devam ediyor. Survivor 2021 Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Aleyna Kalaycıoğlu, birleşme partisinde Batuhan ile yaptığı konuşma ile adından söz ettirmişti. Takım arkadaşı Poyraz tarafından samimiyetsiz bulduğu açıklamalarının ardından sinirlenen Aleyna, konseyde Poyraz'a sert tepki veriyor. Peki Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleya biyografisi...

Survivor Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan isimlerden biri de Aleyna Kalaycıoğlu! Son olarak Birleşme Partisi'nde Ünlüler Takımı'nda mücadele eden Batuhan'a bizim takımda sürekli sen konuşuluyorsun demek ki başarılısın açıklamaları ile dikkatleri üzerine çeken Aleyna Kalaycıoğlu hakkında Poyraz bu akşam konseyde takım arkadaşını samimiyetsiz bulduğunu açıklamasının ardından Aleyna sinirleniyor. Peki Survivor Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır.

İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. Bu şekilde iyi bir dil eğitimi alan Aleyna Kalaycıoğlu, sınavlara da aynı motivasyonla hazırlandı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı. Aleyna Kalaycıoğlu 10 senedir voleybol oynuyor. Aynı zamanda son üç yıldır beach voleybol okul takımında da yer alıyor. Yarışmacı 1.70 boyundadır.

 

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber