Cadde Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da adaya veda eden yarışmacı belli oldu

20.05.2024 - 22:17 | Son Güncellenme:

Survivor All Star'da ilk eleme adayı Merve Aydın, ikinci eleme adayı Özgür Tetik, üçüncü eleme adayı Nagihan Karadere, dördüncü ve son eleme adayı Hilmi Cem İntepe olmuştu. Adaya veda eden yarışmacı belli oldu. İşte detaylar...

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

Survivor All Star'da düello öncesi Murat Ceylan, yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

Haberin Devamı

Özgür Tetik, "Düellolar akşamları olduğu için yorgunluk geçmiyor ama en azından sıcağın etkisi yok oluyor diyelim. 6. düellom olacak bu benim. Şu anda düello ortamı 6. defa giren bir yarışmacı için çok enteresan bir yer olmuyor fakat kişiler değiştikçe senin de heyecanın daha farklı oluyor. Soluma baktığımda 1 şampiyon var, 3 finalistiz. Şu düelloda her şey olabilir. Bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum" dedi.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'HER DÜELLO BÖYLE ÇETİN GEÇECEKTİR'

Düellonun ilk turunda Özgür'le eşleşen Merve Aydın şu ifadeleri kullandı:

Özgür abiden gizlim saklım yok benim bu konuda. Ona hangi atışı seçeceğimi zaten öncesinde söyledim. Özgür abinin de dediği gibi düelloya ilk defa girsem belki onun heyecanını yaşayabilirsin ama defalarca girdiğin zaman burası normal bir oyun gibi oluyor. Sadece eşleştiğin oyun oynadığın arkadaşlar değişiyor. Şu an baktığında bu 4'lü gerçekten çok güçlü. Bu saatten sonra zaten her düello böyle çetin geçecektir. Özgür abimle yarışacağım. Onu çok seviyorum gerçekten. İyi bir abi tanıdım burada. O da savaşını verecek burada, ben de savaşımı vereceğim. Onunla yarışmak bana gurur verir. İki arkadaşım da, Hilmi ve Nagihan onlar da çok iyiler. Elimizden gelen savaşı sahada göstereceğiz. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'RAKİBİMİ HİÇBİR ZAMAN KÜÇÜMSEMEDİM'

Hilmi Cem İntepe, "Heyecanlıyım tabii ki, ilk düellom ama sağ tarafıma baktığım zaman 6. düellosuna girmeye hazırlanan bir Özgür abi ve 4. düellosuna girmeye hazırlanan bir Merve Aydın var. Bu anlamda şanslıyım, rakibim de benim gibi ilk düellosuna giriyor. Aynı tecrübesizliğe sahibiz ama Nagihan Karadere yani... Atamazsan, atar. Rakibimi hiçbir zaman küçümsemedim. Ne kadar sakatlığı da olsa dediğim gibi 2 saniye arkadan gelir ama atar. Bunu bilerek yarışacağım" şeklinde konuştu.

Haberin Devamı

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'SAKATLIĞIMLA DİSKALİFİYE OLUP GİTMEK İSTEMEDİM'

Konuşurken düelloya sakat çıkmak zorunda kaldığı için gözyaşlarını tutamayan Nagihan Karadere, "Öncelikle sevenlerimden özür diliyorum. Onların benden beklentileri vardı. Benim başıma gelen pişmiş tavuğun başına gelmemiştir bu sezon ama her şeye razıyım. Son durak, rakibim çok güçlü. Onunla savaşmaktan, mücadele etmekten gurur duyuyorum. Sonuç ne olursa olsun, sakatlığımla diskalifiye olup gitmek istemedim. Yürüyerek geleceğim, kendimi riske atmadan yapabildiğimi yapmaya çalışacağım" dedi.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

VEDA EDEN YARIŞMACI

Düellonun ilk turunda Nagihan, Hilmi Cem'e 5-1 yenildi. Özgür de, Merve Aydın'a karşı 5-2 galip geldi. Düellonun final eşleşmesinde Merve'ye 5-0 yenilen Nagihan Karadere adaya veda etti. Talihsiz bir şekilde sakat halde düelloya çıkmak zorunda kalan arkadaşlarına üzülen Merve Aydın ve Nefise Karatay, gözyaşlarına boğuldu.

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

'HER GÜN AĞLAYARAK UYANMAK ÇOK ZORDU BENİM İÇİN'

Düello'da elenen Nagihan, "Burada olmak gerçekten gurur verici bir olay. İyi ki gelmişim, her şeye rağmen iyi ki burada kalmışım. Çok zor şeyler yaşadım gerçekten. Benim için tarifi mümkün olmayan zorluklardı. Beden gücü her şey burada. Mentalim çok kuvvetlidir ama mental olarakta gerçekten bittim. Savaşmak, gideceksem de böyle gitmek istedim. Her gün ağlayarak uyanmak gerçekten çok zordu benim için" dedi.

Haberin Devamı

Survivor All Starda adaya veda eden yarışmacı belli oldu

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Survivor All Star'ın yeni bölüm fragmanında, Acun Ilıcalı acil durum konseyini toplayarak yarışmanın kuralların değişeceğini açıklıyor.