Düello

Düello

Son dakika Düello haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Düello gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Düello haber sayfamızda...

Düello

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 662 duello haberi bulunmuştur.
MasterChef eleme adayları kimler oldu? 21 Ekim MasterChef üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı?
MasterChef eleme adayları kimler oldu? 21 Ekim MasterChef üçüncü dokunulmazlığı kim kazandı? MasterChef Türkiye yarışmasında, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları yeni dış oyununu Karaman'da gerçekleştirdi. Üçüncü takım oyununda yarışmacılar Karaman'ın yöresel lezzetlerini en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Peki, 21 Ekim MasterChef takım oyununu ve dokunulmazlığı kim kazandı?
21.10.2021Cadde
Killa Kolya: Breakdans her şeyden önce bir sanat
Killa Kolya: Breakdans her şeyden önce bir sanatBreakdans, hiphop kültürünün en önemli parçalarından biri. Bir underground sanat olarak ortaya çıkan ancak kısa sürede tüm dünyaya yayılan bu dans, artık olimpiyatlarda madalya mücadelesi verilecek bir spor dalı. Red Bull BC One, bu enerjik dansın yaygınlaşması için dünyanın dört bir yanında finaller düzenlemekte. Bu mücadelenin bir ayağı da İzmir'de gerçekleşti. Tarihi Havagazı Fabrikası Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen finalde Türkiye'nin en iyi B-Boy ve B-Girl'ü seçilirken düellolar büyük heyecana sahne oldu. Red Bull BC One'ın jürilerinden biri olan Kazakistanlı Killa Kolya, daha önce bu mücadeleyi pistlerde sergilemiş tutkulu bir breakdansçı. Polonya'da gerçekleşecek büyük düello öncesi Türkiye finalleri için İzmir'e gelen Killa Kolya ile breakdans yolculuğunu, olimpiyat geleceğini ve Red Bul BC One'ı konuştuk.
18.10.2021Kültür Sanat
Ortaçağ’dan bir kadın hareketi
Ortaçağ’dan bir kadın hareketi“Son Düello”, benmerkezci erkeklerin iktidar oyunlarını, kadınlara boyun eğdirme çabalarını eleştirirken; görev, sadakat ve Tanrı’ya bağlılık gibi karton kavramların, cezai eylemlerin bahaneleri olarak kullanıldığını gözler önüne seriyor
15.10.2021Kültür Sanat
O İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu O Harfi İle Biten Kelimeler Listesi
O İle Biten Kelimeler Nelerdir? Sonu O Harfi İle Biten Kelimeler ListesiKelime bilgisi günlük yaşamın her anında karşımıza çıkabilir. Özellikle bir harfle başlayan ya da biten gibi sorularla bulmacalarda ya da bilgi yarışmalarında sık sık karşılaşırız. O ile biten kelimelerde bu sorular arasında yer alır. Peki, O ile biten kelimeler nelerdir? Sonu O ile biten kelimeler listesi nasıldır tüm detayları ile derledik.
9.10.2021Eğitim
MasterChef 5 Ekim eleme adayları! MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?
MasterChef 5 Ekim eleme adayları! MasterChef'te dokunulmazlığı kim kazandı?MasterChef 2021 yarışmasında, haftanın yeni takımları ilk oyununu gerçekleştirdi. Kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, mantı düellosu ile karşı karşıya geldi. Mantı çeşitlerinden oluşan yarışta en fazla oyu alan taraf eleme adayı çıkarmayacak. Peki, bu akşam MasterChef'te takım oyununu kim kazandı?
6.10.2021Cadde
Bond efsanesini yaratan kadınlar
Bond efsanesini yaratan kadınlarDaniel Craig’in Bond’a vedası olan “Ölmek İçin Zaman Yok” filminde bir kadın senaristin, Phoebe-Waller Bridge’in imzası dikkat çekiyor. Ancak o efsane ajanı şekillendiren tek kadın değil. Eğer serinin ilk filmine Johanna Harwood’un eli değmeseydi belki de Bond ölü doğacaktı.
3.10.2021Dünya
MasterChef Sergen kimdir, kaç yaşında? MasterChef Sergen Özen aslen nereli?
MasterChef Sergen kimdir, kaç yaşında? MasterChef Sergen Özen aslen nereli?MasterChef Sergen kimdir sorusu yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. MasterChef yarışmasına geçtiğimiz sezonda katılan Sergen yemeğin sosunu koymayı unuttuğu için yarışmadan elenmişti. Bu sezon ise oldukça istekli olan elemeleri geçen ancak ana kadroya girmek konusunda son ana kadar başarılı olamayan Sergen Özen ana kadroya giren 16. yarışmacı olmayı başarmıştı. Peki MasterChef Sergen kimdir?
28.09.2021Cadde
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 27 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacıları
MasterChef kaptanlık oyununu kim kazandı? 27 Eylül MasterChef kırmızı ve mavi takım yarışmacılarıMasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kaptanlık oyunu heyecanı yaşandı. Elemenin ardından haftanın yeni takımları belirleniyor. MasterChef'te ilk olarak mavi takım kaptanını seçmek için jüri, yarışmacılardan menemen yapmalarını istedi. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı?
27.09.2021Cadde
MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşında? MasterChef'te ana kadroya giren Pelin Zaman kimdir, mesleği ne?
MasterChef Pelin kimdir, kaç yaşında? MasterChef'te ana kadroya giren Pelin Zaman kimdir, mesleği ne?MasterChef'te bu hafta yarışmaya bir kişi daha veda etti. Yeni haftaya yedeklerden Pelin Zaman dahil oldu. Ana kadroya dahil olan MasterChef Pelin kimdir, ana kadro yolculuğu nasıl başlamıştı soruları yarışmanın takipçileri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki MasterChef Pelin Zaman kimdir, aslen nerelidir?
27.09.2021Cadde
MasterChef'te elenen isim belli oldu! İşte bu hafta MasterChef'e veda eden isim...
MasterChef'te elenen isim belli oldu! İşte bu hafta MasterChef'e veda eden isim...MasterChef Türkiye 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takım yarışmacıları eleme öncesi üç takım oyununu gerçekleştirdi. İki takımdan 6 kişi eleme potasına gitti. 19 Eylül günü ise potadaki yarışmacılar kendi aralarında düello gerçekleştirdi ve yarışmaya veda eden isim belli oldu.
20.09.2021Cadde
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 15 Eylül MasterChef eleme adayları
MasterChef dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 15 Eylül MasterChef eleme adaylarıKırmızı ve mavi takım yarışmacıları, çarşamba akşamı ikinci kez takım oyununa çıktı. Takım oyunu ardından kaybeden taraf bireysel dokunulmazlık için düello yapacak. MasterChef yarışmasında yeni eleme adayları kırmızı takımdan çıkacak. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?
15.09.2021Cadde
MasterChef Şükrü kimdir? Şükrü Özsarı kimdir kaç yaşında?
MasterChef Şükrü kimdir? Şükrü Özsarı kimdir kaç yaşında?MasterChef yarışmasında son 16'ya kalan isimlerden olan Şükrü Özsarı kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Yarışmada ilk yemeğini Ciğer olarak yapan yarışmacı aynı zamanda Fransa'nın Lyon kentinde çalıştığı dönemde geçtiğimiz yılın üçüncüsü olan Emir ile aynı evde kaldığını belirtti. Peki Şükrü Özsarı kimdir?
23.08.2021Cadde
Uzay istasyonundaki ‘delik’ için düello!
Uzay istasyonundaki ‘delik’ için düello!Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS), Dünya’nın 400 km üzerinde yörüngede dönen, 100 milyar dolarlık bir bilim ve mühendislik laboratuvarı. Rus uzay aracı Soyuz, 2018’de bu istasyona çok uluslu bir ekip götürmüştü.
17.08.2021Dünya
MasterChef Şükrü kimdir, nereli? Ana kadroya giren Şükrü Özsarı kaç yaşında?
MasterChef Şükrü kimdir, nereli? Ana kadroya giren Şükrü Özsarı kaç yaşında? MasterChef Türkiye 2021 yarışmasına ikinci grupta ilk ana kadroya giren isim olan MasterChef Şükrü Özsarı, gündeme oturdu. Yarışmaya yedeklerden girdi ve yaptığı lezzetli tabaklarla üst tura geçmeyi başardı. Peki, MasterChef Şükrü Özsarı kim?
10.08.2021Cadde
MasterChef'te kim kazandı 5 Ağustos? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları...
MasterChef'te kim kazandı 5 Ağustos? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacıları...TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 sezonunda ana kadro mücadeleleri sürüyor. Yarışmada 3'lü düelloların ardından ilk 6 için ana kadro rekabeti başladı. İlk turda en iyi yemeği çıkaran 5 kişi içinden 1 yarışmacı MasterChef'in 2021 sezonunda yemekleri ile yarışmaya hak kazanıyor. 4 yarışmacının belirlendiği MasterChef Türkiye'de 5. yarışmacı kim oldu?
5.08.2021Cadde
MasterChef ilk yarışmacısı kim oldu? MasterChef Türkiye'de önlüğün sahibi...
MasterChef ilk yarışmacısı kim oldu? MasterChef Türkiye'de önlüğün sahibi...MasterChef Türkiye, 3'lü düelloların ardından 1 Ağustos günü ilk yarışmacı için büyük mücadele gerçekleşti. Sadece bir kişinin MasterChef'in kesin yarışmacısı olacağı düelloda ilk 6 yarışmacı belirlendi. Ardından 6 kişi arasında yaratıcılık oyunu gerçekleşti. Peki, MasterChef yarışmacısı kim oldu?
2.08.2021Cadde
MasterChef'te terleyen yarışmacı diskalifiyenin kıyısından döndü!
MasterChef'te terleyen yarışmacı diskalifiyenin kıyısından döndü!TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de üçlü düello heyecanı devam ediyor. 28 Temmuz Çarşamba akşamı 23'üncü bölümüyle ekranlara gelen yarışmada; Mehmet Şef, aşırı terleyen bir yarışmacıyı uyardı. Son anda alnındaki teri silen yarışmacı, diskalifiye olmaktan kurtuldu.
29.07.2021Cadde
MasterChef'te ilginç anlar! Mehmet Şef fark etti
MasterChef'te ilginç anlar! Mehmet Şef fark ettiTV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması 'MasterChef' 25 Temmuz Pazar akşamı 20'nci bölümüyle ekranlara geldi. Üçlü düello elemelerinin yapıldığı ikinci turda, şeflerin karşısına çıkan Oktay Uğur, büyük talihsizlik yaşadı. Yarışmacının alnında damlayan ter, yoğurduğu hamura karıştı. Bunu fark eden Mehmet Yalçınkaya ise kamera görüntülerini inceledikten sonra kararını verdi. İşte dünkü bölümde yaşananlar...
26.07.2021Cadde
MasterChef Türkiye 2021'de format değişikliği!
MasterChef Türkiye 2021'de format değişikliği!Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri koltuğunda oturduğu, Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'MasterChef Türkiye 2021'de üçlü düello heyecanı başladı. Şefler, sevilen yarışmadaki format değişikliğini açıkladı.
14.07.2021Cadde
Survivor ödül oyununu ve düelloyu (challenge) kim kazandı? 27 Mayıs Survivor ödülü...
Survivor ödül oyununu ve düelloyu (challenge) kim kazandı? 27 Mayıs Survivor ödülü...Ödül heyecanı ekrana geldi. Survivor 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takım, yemek ödülü için mücadele etti. İzleyenler ise Survivor ödülünü kim, hangi takım kazandı sorularını yöneltiyor. Ardından ilk kez gerçekleştirilecek olan düello düzenlendi. Yarışmacıların eşleşmeleri daha önce izleyenler tarafından yapılmıştı. Peki, Survivor 27 Mayıs challenge'ı kim kazandı?
27.05.2021Cadde
Son dakika - İspanya'da El Clasico zamanı! Tüm gözler Real Madrid - Barcelona maçında
Son dakika - İspanya'da El Clasico zamanı! Tüm gözler Real Madrid - Barcelona maçındaLa Liga’da şampiyonluk yarışını doğrudan etkileyecek El Clasico’da iki dev sahaya çıkıyor, tüm dünya ekran başına kitleniyor
Casanova etik sorunu olan bir doktormuş!
Casanova etik sorunu olan bir doktormuş!130’dan fazla kadınla ilişki yaşayarak tarihe geçen İtalyan maceracı Casanova’nın doktor olduğu ortaya çıktı. Casanova’nın hastası olan bazı kadınlara da tedavi yöntemi olarak kendisiyle cinsel ilişki önerdiği belirtildi
7.04.2021Dünya
Vs Ne Demek? Oyunlarda Vs Atmak Hangi Anlamda Kullanılır?
Vs Ne Demek? Oyunlarda Vs Atmak Hangi Anlamda Kullanılır?Vs, herkes tarafından bilinen bir kelime değildir. Genellikle oyunlarda kullanılan terimlerden biridir. Vs kelimesinin anlamını öğrenmek isteyen birçok kişi bulunuyor. Özellikle oyun oynamaya yeni başlayan kişiler bu konuda araştırma yapabiliyor. Vs ne demek? Oyunlarda vs atmak hangi anlamda kullanılır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
24.02.2021Eğitim
Harry Potter ve Sırlar Odası oyuncuları kim? Harry Potter ve Sırlar Odası konusu nedir, ne zaman çekildi?
Harry Potter ve Sırlar Odası oyuncuları kim? Harry Potter ve Sırlar Odası konusu nedir, ne zaman çekildi?Harry Potter ve Sırlar Odası filmi bir döneme damga vuran yapımların başında yer alıyor. Sinema salonlarında büyük beğeni toplayan film, televizyon ekranlarında da ilgiyle izleniyor. Harry Potter ve Sırlar Odası oyuncuları ve konusu araştırılıyor. ABD ve Birleşik Krallık yapımı Harry Potter ve Sırlar Odası ne zaman çekildi?
4.01.2021Cadde
Masterchef kaptanlar düellosunu kazanan isim belli oldu! 7 Aralık Masterchef'te düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?
Masterchef kaptanlar düellosunu kazanan isim belli oldu! 7 Aralık Masterchef'te düelloyu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?Masterchef'te dün kaptanlık yarışı ve düellosu ekranlar geldi. Masterchef'te ilk 6'ya kalan isim belli oldu. Yarışmacılar son kaptanlık oyunu için birbirleriyle rekabet ettiler. Peki 7 Aralık Masterchef'te kaptanlık düellosunu kim kazandı, yeni takımlarda kimler var?
8.12.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

masterchefkim kazandıhangi takımkırmızı takımmavi takım

Düello ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.