Geri Dön

Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe ne iş yapıyor?

Survivor'da yarış tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'da bireysel dokunulmazlığı kazanan Aleyna eleme potasına ise Ayşe'nin ismini verdi. Eleme potasında Ayşe'nin yanına iki isim daha gelecek. Peki Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında?

Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe ne iş yapıyor?

Survivor bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde dokunulmazlığı alan isim Aleyna oldu. Eleme potasına giren isim ise Ayşe oldu. Ayşe2nin yaşamı ise merak konusu. Peki Survivor Ayşe kimdir?

SURVIVOR AYŞE KİMDİR?

Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde doğdu. Survivor Ayşe Yüksel, 2. sınıfta öğrenim gördüğünü belirtmektedir. Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde okumaktadır. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldığını söyleyen Survivor Ayşe Yüksel, ortaokul 7. sınıfta haltere başladığını ve Türkiye'de 3. olduğunu belirtiyor. Ayşe Yüksel, halterdeki bu başarısını 1 yıl devam ettirdikten sonra voleybola geçtiğini söylüyor. Survivor Ayşe, mahalli ligde tam 6 yıl boyunca oynadığını belirtiyor. Ayşe Yüksel voleybol kariyerinin 2. yılında tenis antrenörlüğüne başladığını ve 4 yıldır tenis antrenörlüğüne devam ettiğini vurgulamaktadır. Yüksel, lisede basketbol okul takımında 3 oynadığını söylüyor. Eğitimine halen devam ettiğini aktaran Ayşe Yüksel, Düzce Üniversitesi'nde 1 yıl futsal oynadığını, yüzme dersi aldığını söylüyor. Yüksel aktif olarak tenis hocalığı görevini yürütmektedir.

Magazin Haberleri Bülteni (26 Temmuz 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet