Geri Dön

Survivor bu akşam kim kazandı? (27 Mayıs) Survivor'da ödül oyununu hangi takım, sembol oyunlarını kimler kazandı? 90. yeni bölüm fragmanı yayında!

Survivor 2020 bu akşam 89. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor'da bu akşam ödül oyunu ve sembol oyununda oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki bu akşam oyunları kimler ve hangi takımlar kazandı?

Survivor bu akşam kim kazandı? (27 Mayıs) Survivor'da ödül oyununu hangi takım, sembol oyunlarını kimler kazandı? 90. yeni bölüm fragmanı yayında!

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020, bu akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Ödül oyunu ve sembol oyununun oynandığı Survivor'da bu akşam oldukça zorlu anlar yaşandı. Peki merakla araştırılan 27 Mayıs Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün ekmek arası köfte ve piyaz olduğu zorlu oyunda yarışmacılar büyük bir mücadele verdi ve kazanan takım bu hafta ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı oldu...

SEMBOL OYUNLARINI KİMLER KAZANDI?

Survivor'da ödül oyunu sonrası gözler sembol oyunlarına çevrildi. Büyük heyecana sahne olan oyunları erkeklerde Yasin Obuz, kadınlarda ise Nisa Bölükbaşı kazandı...

SURVIVOR 90. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Magazin Haberleri Bülteni (12 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet