Survivor Kim Kazandı

Survivor Kim Kazandı

Son dakika survivor kim kazandı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan survivor kim kazandı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan survivor kim kazandı haber sayfamızda...

Survivor Kim Kazandı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 1.094 survivor kim kazandı haberi bulunmuştur.
SURVİVOR 2. FİNALİST KİM OLDU? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 kimler finalist oldu? İstanbul finaline hangi yarışmacı direkt gidecek?
SURVİVOR 2. FİNALİST KİM OLDU? Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 kimler finalist oldu? İstanbul finaline hangi yarışmacı direkt gidecek? Survivor'da büyük bir sezonu geride bırakmak için neredeyse sayılı günler kaldı. Dün akşam gerçekleşen oyun, Dominik'teki son oyundu. 11 Haziran Salı akşamı Survivor All Star 2024 sezonunu Dominik sınırları içinde bitiyor ve artık İstanbul'a gidiliyor. Giderken final koltuklarının sahiplerini de öğrendik. Pazartesi akşamı birinci finalist belli olmuştu. Dün akşam ise 2. finalist belli oldu. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 kimler finalist oldu? İstanbul finaline hangi yarışmacı direkt gidecek?
12.06.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu ve sembolü kim kazandı?
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu ve sembolü kim kazandı? Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu 4 Haziran Salı günü gerçekleşti. En son gerçekleşen elemenin ardından adada toplam 7 kişi kaldı. Yarışmacılar artık zamana karşı mücadele edecek. Dokunulmazlık oyunu artık sıralama oyunu ile başlıyor. Kimlerin birbirleriyle eş olduğu sıralama oyununun ardından belli oluyor. Dokunulmazlığı alan yarışmacı ise eleme adayını belirleyecek. Peki, Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor'da dokunulmazlık sembolünü alan yarışmacı kim oldu?
5.06.2024 Bilgi Rehberi
BELLİ OLDU | SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu?
BELLİ OLDU | SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan dolu anlar hız kesmeden devam ediyor. Finale doğru geri sayım başlamışken adada kalan yarışmacılar adeta tarih yazıyor. Birbirinden güçlü isimler finale adını yazdırmak için mücadele ediyor. Dokunulmazlıklar ise yarışmacıları kaderini belirleyecek kritik bir öneme sahip. Dokunulmazlık için kıran kırana geçen mücadele sonrasında haftanın ikinci eleme adayı belli olacak. Peki potaya giren isim kim olacak? Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 26 Mayıs 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ikinci gitme adayı kim oldu?
27.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
SURVİVOR 3. ve 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da final için geri sayım başladı. Bu akşam bir eleme adayı dokunulmazlığı kaybeden takımın belirlediği kişi, bir diğeri ise performansı en kötü olan kişi olarak seçilecek. Düellonun ardından yeni haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyrettiği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı ise merak konusu. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? 23 Mayıs Perşembe Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
24.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 2. gitme adayı kim oldu?
SURVİVOR İKİNCİ ELEME ADAYI KİM? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 2. gitme adayı kim oldu? Survivor'da final için geri sayım başladı. Düellonun ardından yeni haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyrettiği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı ise merak konusu. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor ikinci eleme adayı kim oldu? 22 Mayıs Çarşamba Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
23.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 1. gitme adayı kim oldu?
SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Surivor'da 1. gitme adayı kim oldu? Survivor'da finale adım adım yaklaşılıyor. Düellonun ardından bu akşam yeni haftanın ilk dokunulmazlık oyunu tamamlandı. İzleyenlerin nefessiz seyredeceği Survivor dönemi başladı. Kimin eleneceği kimin kalacağı en çok merak edilen konu olmaya başladı. Hızın arttığı, rekabetin üst noktalara tırmandığı yarışmada kritik döneme yaklaşıldı. Birbirinden güçlü isimlerin yarıştığı muhteşem bir yarışa tanıklık ediliyor. Peki, Survivor ilk eleme adayı kim oldu? 21 Mayıs Salı Survivor All Star dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
22.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️🏃‍♂️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu!
SURVİVOR SON ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏃‍♀️🏃‍♂️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu! Survivor All Star'da haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu gerçekleşiyor. Haftanın kaptanlık oyununun tamamlanmasının ardından yeni takımlar oluşmuştu. Yeni takım yarışmacıları haftanın ilk iki dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Bu akşam ise haftanın 3. ve son dokunulmazlık oyunu için mücadele gerçekleşti. Dokunulmazlığı alan takım avantajı eline alacak ve eleme adayı çıkarmayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 haftanın üçüncü ve son eleme adayı kim oldu?
16.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? 🏝️ Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları Survivor All Star'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu için parkurdaki mücadele nefes kesti. Haftanın kaptanlık oyununun tamamlanmasının ardından yeni takımlar oluşmuştu. Yeni takım yarışmacıları haftanın dokunulmazlık oyununu kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Dokunulmazlığı alan takım avantajı eline alacak ve eleme adayı çıkarmayacak. Peki, Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci eleme adayı kim oldu?
15.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyunu
SURVİVOR İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyunu Survivor All Star yarışması yeni haftaya kaptanlık oyunuyla başladı. Her hafta gerçekleşecek kaptanlık oyunu sonunda yeni takımlar oluşacak. Kaptanlık oyunu sonrasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu için yeni takım yarışmacıları parkurdaki yerlerini alacak. Peki, Survivor kaptanlık oyununu kim kazandı? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star 2024 ilk eleme adayı kim oldu?
14.05.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star Haberleri 🏝  Survivor'da 2. eleme adayı Kırmızı takımdan!  Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyununda eleme adayı kim oldu?
Survivor All Star Haberleri 🏝 Survivor'da 2. eleme adayı Kırmızı takımdan! Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyununda eleme adayı kim oldu? Survivor All Star'da haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Mavi ve Kırmız takım kıyasıya mücadele etti. Nefeslerin kesildiği Survivor All Star'da bugün dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan eleme adayı kim seçildi?
11.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR'DA YENİ DÖNEM! İlk eleme adayı kim oldu? Survivor kaptanlık ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yeni Mavi ve Kırmızı takım kaptanları ve yarışmacıları kimler oldu?
SURVİVOR'DA YENİ DÖNEM! İlk eleme adayı kim oldu? Survivor kaptanlık ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yeni Mavi ve Kırmızı takım kaptanları ve yarışmacıları kimler oldu? Survivor All Star 2024’te yeni bir dokunulmazlık yarışında yepyeni bir sistemle mücadele edildi. Survivor’un son dönemi 9 Mayıs Perşembe akşamı başladı. Survivor All Star sezonunda artık hızlı oyunlar oynanacak. Yarışmacıların yükü giderek ağırlaşacak ve bu yükün altından en iyi kalkan ise finalde yerini alacak. Survivor'un yeni hafta başlangıcında artık kaptanlık oyunu da oynanacak. Peki, kaptanlık oyunu nedir? Survivor kaptanlık ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yeni Mavi ve Kırmızı takım kaptanları ve yarışmacıları kimler oldu? Survivor yeni dönemde ilk eleme adayı kim oldu? İşte tüm merak edilenler...
10.05.2024 Bilgi Rehberi
POTANIN İKİNCİ İSMİ! SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?
POTANIN İKİNCİ İSMİ! SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor All Star'da heyecan dolu anlar izleyenlerin nefeslerini kesmeye devam ediyor. Survivor'un finaline az bir zaman kalırken adadaki yarışmacıların sayıları da giderek azalıyor. Güçlü isimlerin veda ettiği yarışmada eleme potasına girmek istemeyen Mavi ve Kırmızı takım adeta son nefeslerine kadar mücadele ediyor. Kritik haftalara girilirken dokunulmazlığın sahibi olmak oldukça önem taşıyor. Peki, Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın eleme adayları...
6.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR TÜRK-YUNAN ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor'da hangi yarışmacı takım değiştirdi?
SURVİVOR TÜRK-YUNAN ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor'da hangi yarışmacı takım değiştirdi? Survivor 2024'ün ilk Türk-Yunan karışık oyunu dün akşam oynadı. Büyük ödülü kazanmak için Türk-Yunan oyuncular birlikte mücadele ettiler. Bu mücadelede büyük ödülü Kırmızı takım mı yoksa Mavi takım mı kazandı? Survivor ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor'da hangi yarışmacı takım değiştirdi? Survivor Mavi ve Kırmızı takım kadrosu
3.05.2024 Bilgi Rehberi
SON İSİM BELLİ OLDU! SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları!
SON İSİM BELLİ OLDU! SURVİVOR 4. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları! Survivor All Star 2024 yarışmasında nefes kesen mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Erkek elemesinin gerçekleşeceği bu haftada dokunulmazlık oyunları kritik bir öneme sahip. Haftanın dördüncü ve son dokunulmazlık oyunu ise 30 Nisan Salı akşamı ekranlara geldi. Mavi ve Kırmızı takım kıyasıya rekabet ederek dokunulmazlığı almak için ellerinden geleni yaptılar. Peki, Survivor'da haftanın 4. ve son eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
1.05.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları!
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları! Survivor All Star 2024 yarışmasında mücadele kaldığı yerden devam ediyor. Erkek elemesinin gerçekleşeceği bu haftada dokunulmazlık oyunları kritik bir öneme sahip. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu ise 29 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara geldi. Mavi ve Kırmızı takım kıyasıya rekabet ederek dokunulmazlığı almak için ellerinden geleni yaptılar. Bilindiği üzere geçen hafta Kırmızı takımda yer alan Merve, Mavi takımın kadrosuna geçmişti. Bu değişiklikle dengeler değişti. Peki, Survivor'da haftanın 3. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
29.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları!
SURVİVOR 2. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları! Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan hız kesmeden devam ediyor. Erkek elemesinin gerçekleşeceği bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu ekranlara geldi. Mavi ve Kırmızı takım kıyasıya rekabet ederek dokunulmazlığı almak için ellerinden geleni yaptılar. Bilindiği üzere geçen hafta Kırmızı takımda yer alan Merve, Mavi takımın kadrosuna geçmişti. Bu değişiklikle dengeler değişmiş oldu. Peki, Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
28.04.2024 Bilgi Rehberi
VEDA SONRASI KAVGA! SURVİVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024'te bu hafta hangi yarışmacı adaya veda etti? Elenen isim hangisi oldu?
VEDA SONRASI KAVGA! SURVİVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024'te bu hafta hangi yarışmacı adaya veda etti? Elenen isim hangisi oldu? Survivor All Star 2024 yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. Hafta boyunca belirlenen 4 eleme adayı düelloda müthiş bir mücadele içerisine girdiler. Adadan gitmek istemeyen yarışmacılardan hangisinin kazandığı ise merak konusu. Kritik bir eleme düellosu olan bu gecede rakipler birbirinden güçlü adaylardan oluşuyor. Kadın elemesinin gerçekleştiği bu hafta adaya kim veda etti? Heyecanla ekrana kilitlenen izleyenler ise "Survivor kim elendi? Survivor All Star 2024'te bu hafta hangi yarışmacı adaya veda etti? Merve, Aleyna, Berna ve Damla: Elenen isim hangisi oldu?" sorularının yanıtını arıyor. İşte bu hafta adaya veda eden isim ve eleme düellosunun özeti...
25.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI? Survivor All Star 2024 iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu!
SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI? Survivor All Star 2024 iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? Survivor'da haftanın eleme adayları belli oldu! Survivor'da iletişim ödülü oyunu için Mavi ve Kırmızı takım apayrı bir mücadele içine girdiler. Birleşme partisinin ardından haftanın son eleme adayı da belli oldu. Yarışmacıların sayılarının azalması eleme potasına güçlü isimlerin girmesine neden olurken nefes kesen mücadele ise hız kesmeden devam ediyor. Peki, Survivor iletişim ödülünü kim kazandı? Survivor All Star 2024 iletişim ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da haftanın eleme adayları...
24.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 4. ELEME ADAYI | Survivor All Star 2024 haftanın son dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları...
SURVİVOR 4. ELEME ADAYI | Survivor All Star 2024 haftanın son dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor eleme adayları... Survivor'da haftanın son dokunulmazlık oyunu için Mavi ve Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Birleşme partisinin ardından haftanın son eleme adayı da kaybeden takımdan seçilecek. Yarışmacıların sayılarının azalması eleme potasına güçlü isimlerin girmesine neden olurken nefes kesen mücadele ise hız kesmeden devam ediyor. Peki, Survivor 4. ve son eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 haftanın son dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor eleme adayları...
23.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ 2024 | Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı, birinci kim oldu?
SURVİVOR BİRLEŞME PARTİSİ 2024 | Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı, birinci kim oldu? Survivor All Star 2024 eğlence dolu anlarla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatıyor. Heyecanla beklenen Survivor birleşme partisi bu gece gerçekleşti. Yarışmacıların öncesinde temizlenip yeni kıyafetler giydiği ve doyasıya yemekler yediği yarışmada şarkılar söylenip eğlenildi. Şarkıcı Demet Akalın'ın konuk olduğu gecede şarkı yarışması düzenlendi ve kazanan jürilerin verdiği oy sonucunda belli oldu. Peki, Survivor birleşme partisi şarkı yarışmasını kim kazandı, birinci kim oldu? İşte eğlence dolu gecenin detayları...
22.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? Survivor All Star 2024 ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor en son kim elendi?
SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? Survivor All Star 2024 ödül oyununu hangi takım kazandı? Survivor en son kim elendi? Survivor'da bu hafta eleme gecesi normalden bir gün önce yapıldı. Gerçekleşen eleme gecesinde bir isim hayallerine veda etti. Dün akşam ise ödül oyunu için iki takım karşı karşıya geldi. Ödül oyununu kazanan takım büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Survivor ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Survivor'da bu hafta kim elendi?
19.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR ELEME ADAYLARI | Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor haftanın eleme adayları belli oldu!
SURVİVOR ELEME ADAYLARI | Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor haftanın eleme adayları belli oldu! Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan hız kesmeden devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının adaya veda ettiği yarışmada bu hafta eleme adayları belli olmaya başladı. Adada kalmak isteyen Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununu kazanmak için zorlu parkurlarda mücadele ediyor. Peki, Survivor 4. ve son eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor haftanın eleme adayları...
17.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor haftanın eleme adayları!
SURVİVOR 3. ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor haftanın eleme adayları! Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecan hız kesmeden devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının adaya veda ettiği yarışmada bu hafta eleme adayları belli olmaya başladı. Adada kalmak isteyen Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları dokunulmazlık oyununu kazanmak için zorlu parkurlarda mücadele ediyor. Peki, Survivor 3. eleme adayı kim oldu? Survivor All Star 2024 dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor haftanın eleme adayları...
16.04.2024 Bilgi Rehberi
SURVİVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024 düello oyununu kim kazandı, elenen isim kim oldu? Hakan mı, Yasin mi elendi?
SURVİVOR KİM ELENDİ? Survivor All Star 2024 düello oyununu kim kazandı, elenen isim kim oldu? Hakan mı, Yasin mi elendi? Survivor’da kıran kırana canla başla yarışmalar devam ederken düello oyunu ve adaya veda eden isim merak konusu oldu. Yayınlandığı her bölümden itibaren izleyici televizyona kilitleyen Survivor bu sezon da tam gaz devam ediyor. Survivor All Star 2024 kim elendi, adaya kim veda etti? Survivor düello oyununu kazanan isim…
13.04.2024 Bilgi Rehberi
Survivor All Star'da 1 milyon TL'lik ödül oyununun kazananı belli oldu
Survivor All Star'da 1 milyon TL'lik ödül oyununun kazananı belli oldu Survivor All Star'da gün geçtikçe ödüllerin seviyesi de yükselmeye devam ediyor. Mavi takım ile Kırmızı takımın yarıştığı ödülde 1 milyon TL'yi kazanan takım belli oldu. İşte detaylar...
12.04.2024 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Survivor Kim Kazandı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.