Geri Dön

Survivor bu akşam kim kazandı? (29 Mayıs) Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Survivor 2020 bu akşam 91. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ödül oyunu ve sembol oyununun oynandığı Survivor'da bu akşam oldukça zorlu anlar yaşandı. Peki merakla araştırılan 29 Mayıs Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte hem bu sorunun yanıtı hem de Survivor 92. yeni bölüm fragmanı...

Survivor bu akşam kim kazandı? (29 Mayıs) Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? 92. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor 2020, bu akşam oldukça heyecanlı bir bölümü daha geride bıraktı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatıyla izleyicisinin karşısına çıkan Survivor'da bu akşam ödül oyununda oldukça heyecanlı anlar yaşattı. Peki bu akşam oyunları kimler ve hangi takımlar kazandı?

SURVIVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da bu akşam ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün akşam yemeği olduğu zorlu oyunda yarışmacılar büyük bir mücadele verdi ve kazanan takım; bu hafta ilk iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı oldu...

SURVIVOR 92. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Daniella Alvarez bacağını kaybetti ama dansı bırakmadı2011 yılında Kolombiya Güzeli seçilen Daniella Alvarez'in, geçirdiği mide operasyonu sonradan bir kabusa dönüştü. Ünlü model bacağını kaybetse de dans tutkusunu kaybetmedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber