Geri Dön

Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 kadrosunda olan İlayda Şeker nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021 gönüllüler kadrosunda yarışmaya katılan İlayda'nı hayatına dair detaylar araştırılmaya devam ediyor. Survivor 2021'in yarışmacıları tek tek araştırılmaya başladı. Bu isimlerden biri de İlayda Şeker. Peki Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor 2021 Gönüllüler takımında ter dökecek isim olan İlayda Şeker hakkında merak edilenler...

Survivor İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 kadrosunda olan İlayda Şeker nereli, ne iş yapıyor?

Survivor 2021 hızlı başladı. Ünlüler ve Gönüllüler olarak yarışan yarışmacıların hayatları ile ilgili detaylar merak ediliyor. İşte Gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından olan İlayda Şeker ile ilgili ayrıntılar.

İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

1994 Nevşehir doğumlu olan İlayda Şeker Ürgüp'te yaşamaktadır. Sakarya Üniversitesi'nde okuduktan sonra İstanbul'da yaşayan dedesinin yanına gelmiştir. İlayda Şeker şu anda çalışmıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ mızıka performansıyla beğeni topladıYeni projesinin çekimleri için Ege'de bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, set arasında karavanında mızıka çaldı. Enstrümanı çaldığı anları sosyal medya hesabından paylaşan Tatlıtuğ, performansıyla büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet