İlayda Şeker

İlayda Şeker

Son dakika ilayda şeker haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan ilayda şeker gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan ilayda şeker haber sayfamızda...

İlayda Şeker

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 68 ilayda şeker haberi bulunmuştur.
Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, 'All Star'a neden katılmadığını açıkladı
Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, 'All Star'a neden katılmadığını açıkladıSurvivor 2021 yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin aleminde bomba etkisi yaratmıştı. Survivor 2021 sezonu şampiyonu İsmail Balaban, 'All Star'a neden katılmadığını açıkladı.
26.01.2022Cadde
İlayda Şeker çocuğuna İsmail Balaban'ın anne-babasının ismini verecek
İlayda Şeker çocuğuna İsmail Balaban'ın anne-babasının ismini verecekSurvivor 2021 yarışmacıları ismail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin aleminde bomba etkisi yaratmıştı. İlayda Şeker, Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile ilişkisinin nasıl başladığını anlattı. Şeker, çocuklarına İsmail Balaban'ın annesi Ümmü Gülsüm Balaban ve babası Hasan Balaban'ın adını koyacağını belirtti.
30.12.2021Cadde
Survivor İlayda Şeker estetiksiz halini paylaştı!
Survivor İlayda Şeker estetiksiz halini paylaştı!Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen İlayda Şeker, ''Güzelliğimi estetiğe borçluyum'' açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Şeker, Instagram hesabından estetiksiz halini paylaştı.
24.12.2021Magazin
Survivor İlayda Şeker estetiksiz halini paylaştı!
Survivor İlayda Şeker estetiksiz halini paylaştı!Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen İlayda Şeker, ''Güzelliğimi estetiğe borçluyum'' açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Şeker, Instagram hesabından estetiksiz halini paylaştı.
24.12.2021Cadde
İsmail Balaban kimdir? Survivor İsmail kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim?
İsmail Balaban kimdir? Survivor İsmail kaç yaşında, nereli, sevgilisi kim? Survivor 2021 yarışmasında yer alan güreşçi İsmail Balaban, Antalya'da doğdu. Balaban, iki kez peş peşe Kırkpınar başpehlivanı seçildi. Öte yandan 2021 Survivor yarışmasının da şampiyonu oldu. Peki, Survivor İsmail Balaban başarıları neler?
22.12.2021Cadde
İlayda Şeker ile aşk yaşayan İsmail Balaban'dan şaşırtan paylaşım! Hemen sildi
İlayda Şeker ile aşk yaşayan İsmail Balaban'dan şaşırtan paylaşım! Hemen sildiSurvivor 2021 sezonu yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban'ın, sosyal medya hesabından paylaştığı tweet, kafalarda soru işareti bıraktı.
16.12.2021Cadde
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den mutluluk pozu
İsmail Balaban ve İlayda Şeker'den mutluluk pozuSurvivor 2021 yarışmacıları İsmail Balaban ve İlayda Şeker'in aşkı, magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Aşklarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlü çift, artık saklanmıyor. İlayda Şeker, sevgilisi İsmail Balaban'la aşk pozunu, takipçileriyle paylaştı.
13.12.2021Cadde
İsmail Balaban ve İlayda Şeker ilişkisinde yeni gelişme
İsmail Balaban ve İlayda Şeker ilişkisinde yeni gelişme'Survivor 2021' yarışmasında gösterdiği çaba ile şampiyonluğa kavuşan İsmail Balaban ile bir diğer Survivor yarışmacısı İlayda Şeker’in geçtiğimiz aylarda birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise İsmail Balaban ve İlayda Şeker ikilisinin aşkıyla ilgili yeni bir detay ortaya çıktı.
10.12.2021Cadde
Batuhan Karacakaya ve Barış Özbek'in Survivor dostluğu
Batuhan Karacakaya ve Barış Özbek'in Survivor dostluğu'Survivor 2021'de tanışan ve dostluklarını yarışma sonrası İstanbul'a taşıyan oyuncu Batuhan Karacakaya ve eski futbolcu Barış Özbek, geride bıraktığımız gün İstinyePark AVM'de objektiflere takıldı.
4.12.2021Cadde
İlayda Şeker İsmail Balaban'a 'Kocam' dedi! Sosyal medyada gündem oldu
İlayda Şeker İsmail Balaban'a 'Kocam' dedi! Sosyal medyada gündem olduEvlenecekleri konuşulan İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın ilişkisinde, yeni bir gelişme yaşandı. İlayda Şeker'in, Instagram hesabından paylaştığı videoda, Balaban'a 'kocam' sözüyle hitap etmesi, kafaları karıştırdı.
29.11.2021Magazin
İlayda Şeker İsmail Balaban'a 'Hocam' dedi! Yanlış anlaşıldı
İlayda Şeker İsmail Balaban'a 'Hocam' dedi! Yanlış anlaşıldıEvlenecekleri konuşulan İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın ilişkisinde, yeni bir gelişme yaşandı. İlayda Şeker'in, Instagram hesabından paylaştığı videoda, Balaban'a 'Hocam' sözüyle hitap etmesi, sosyal medya kullanıcıları tarafından 'Kocam' olarak algılanınca olay oldu.
29.11.2021Cadde
Survivor şampiyonu İsmail Balaban sevgilisi İlayda Şeker ile pozunu paylaştı
Survivor şampiyonu İsmail Balaban sevgilisi İlayda Şeker ile pozunu paylaştıNişanlısı Gamze Atakan'dan ayrıldıktan sonra Survivor'daki takım arkadaşı İlayda Şeker ile aşk yaşamaya başlayan İsmail Balaban'dan aşk pozu geldi.
24.11.2021Cadde
İsmail Balaban'ın sevgilisi İlayda Şeker'den 'evlilik' cevabı
İsmail Balaban'ın sevgilisi İlayda Şeker'den 'evlilik' cevabı'Survivor 2021' şampiyonu İsmail Balaban ile aynı yarışmada mücadele eden İlayda Şeker'in aşkı doludizgin devam ediyor. Her fırsatta sevgilisinin memleketi Antalya Elmalı'ya giden Survivor İlayda, Instagram'da takipçileriyle gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde evlilik sinyali verdi. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen gelişmenin detayları...
20.11.2021Cadde
İlayda Şeker-İsmail Balaban aşkında yeni gelişme! Evleniyorlar mı?
İlayda Şeker-İsmail Balaban aşkında yeni gelişme! Evleniyorlar mı?Survivor 2021 yarışmacılarından İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın aşkı, magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Aşları tüm hızıyla devam eden Şeker ve Balaban'ın yer aldığı fotoğraftaki bir detay dikkat çekti.
14.11.2021Cadde
'Survivor'da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler
'Survivor'da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler'Survivor 2021'de şampiyon İsmail Balaban ile takım arkadaşı İlayda Şeker'in geçtiğimiz günlerde birlikteliklerini ilan etmesinin ardından bir aşk bombası da ünlü oyuncudan geldi. Sosyal medyada yayılan bir fotoğraf görenleri şaşkına çevirdi. İşte detaylar...
14.11.2021Cadde
Survivor şampiyonu İsmail Balaban diş estetiği yaptırdı
Survivor şampiyonu İsmail Balaban diş estetiği yaptırdıSon günlerde İlayda Şeker ile yaşadığı aşkla magazin gündemini meşgul eden Survivor şampiyonu İsmail Balaban, diş estetiği yaptırdı. Balaban'ın saç ekimi yaptırmak için doktorla görüştüğü de görüldü.
10.11.2021Cadde
İlayda Şeker, İsmail Balaban'dan uzak kalamıyor!
İlayda Şeker, İsmail Balaban'dan uzak kalamıyor!'Survivor' yarışmasından sonra aşk yaşamaya başlayan İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın ilişkisi doludizgin devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ailesinin yanına Nevşehir'e giden İlayda Şeker, Balaban'ın hasretine daha fazla dayanamadı.
9.11.2021Cadde
İlayda Şeker, Instagram'dan iddialı fotoğraflarını kaldırdı
İlayda Şeker, Instagram'dan iddialı fotoğraflarını kaldırdıSurvivor yarışmacısı İlayda Şeker ve İsmail Balaban'ın geçtiğimiz aylarda aşk yaşadığı iddia edilmiş, hatta ikilinin bir mekanda beraber olduğu görüntüler medyaya sızmıştı. İkili, sonunda aşklarını ilan etti. İlayda Şeker'in, sosyal medyada bazı fotoğraflarını kaldırma nedeninin, Balaban'ın isteği olduğu öne sürüldü.
2.11.2021Cadde
Öykü Çelik'ten İsmail Balaban paylaşımı! İlayda Şeker'den yorum gecikmedi
Öykü Çelik'ten İsmail Balaban paylaşımı! İlayda Şeker'den yorum gecikmedi'Benim Hayatım' dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan oyuncu Öykü Çelik, önceki akşam 'Survivor 2021' yarışmasını şampiyon tamamlayan İsmail Balaban ile bir araya geldi.
30.10.2021Cadde
İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşklarını ilan etti
İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşklarını ilan ettiSurvivor 2021 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan pehlivan İsmail Balaban yarışmada gösterdiği performans sayesinde şampiyon olmuştu. İsmail Balaban ile bir diğer Survivor yarışmacısı İlayda Şeker'in geçtiğimiz aylarda aşk yaşadığı iddia edilmiş, hatta ikilinin bir mekanda beraber olduğu görüntüler medyaya sızmıştı. İkili, sonunda aşklarını ilan etti.
27.10.2021Cadde
Survivor İlayda Şeker'in kardeşinden estetik yorumu
Survivor İlayda Şeker'in kardeşinden estetik yorumuSurvivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban ile aşk yaşadığı iddia İlayda Şeker, yarışmadan sonra estetikle bambaşka biri oldu. Şeker'in kardeşi ise bu duruma yaptığı yorumla dikkat çekti.
22.10.2021Cadde
Survivor İsmail Balaban ile İlayda Şeker aşk mı yaşıyor?
Survivor İsmail Balaban ile İlayda Şeker aşk mı yaşıyor?'Survivor 2021' şampiyonu İsmail Balaban ile aynı takımda mücadele ettiği, yarışmanın dikkat çeken isimlerinden İlayda Şeker'in aşk yaşadığı iddia ediliyor. İkilinin sosyal medya yorumları dikkat çekiyor. 'Survivor' devam ederken İsmail Balaban'ın annesinin, başarılı yarışmacının nişanlısı hakkında yaptığı açıklamalar izleyenleri şoke etmişti
1.10.2021Cadde
İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? İlayda Şeker biyografisi...
İlayda Şeker kimdir, kaç yaşında? İlayda Şeker biyografisi...Survivor 2021 kadrosunda yer alan isimlerden olan İlayda Şeker magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Survivor'da zaman zaman yaptığı açıklamalar ile herkesi şaşırtan İlayda Şeker programın sona ermesinin ardından da araştırma konusu olmaya devam ediyor. İşte İlayda Şeker hakkında merak edilenler...
30.09.2021Cadde
Mert Öcal'dan 'Survivor All Star' açıklaması
Mert Öcal'dan 'Survivor All Star' açıklamasıSon olarak 'Survivor 2020' yarışmasında mücadele eden oyuncu Mert Öcal, önceki gün İstinyePark'da objektiflere takıldı. Öcal, yaklaşık yarım saatte alışveriş turunu tamamladı.
13.08.2021Cadde
Mert Öcal'dan İlayda Şeker açıklaması
Mert Öcal'dan İlayda Şeker açıklaması'Survivor 2020'de ünlüler takımında yarışan şimdilerde de 'Survivor Panorama'da yorumcu olarak görev alan Mert Öcal, önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı. Yeni aldığı elektrikli scooter ile görüntülenen oyuncu, 'Survivor'dan geçtiğimiz aylarda elenen İlayda Şeker'le aşk yaşadığı yönündeki iddialara yanıt verdi.
2.06.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

İlayda Şeker ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.