Geri Dön

Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor SMS birincileri kim oldu? İşte, SMS sıralaması

'Survivor kim elendi?' sorusu salı akşamı merak edilen soruların başında geldi. Öte yandan Survivor SMS sıralaması da gündemde. Survivor 2021 yarışmasında ünlüler ve gönüllülerden çıkan iki eleme adayının yanı sıra SMS birincileri de iki isim daha söylüyor. Peki, Survivor SMS birincileri kimler? İşte, eleme adayları...

Survivor'da kim elendi? 9 Şubat Survivor SMS birincileri kim oldu? İşte, SMS sıralaması

Survivor tüm hızıyla TV8'de devam ediyor. İletişim oyunu heyecanını ardından ünlüler ve gönüllülerden çıkan eleme adayları ile Survivor eleme konseyi gerçekleştirildi. Kullanıcılar, Survivor 2021'den kim elendi, adaya kim veda etti sorularına yanıt arıyor. 9 Şubat Survivor'da kim gitti? 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI 

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı eleme potasına takıma yeni dahil olan Doğan'ı göndermişti. İkinci dokunulmazlıkta mağlup olan gönüllüler ise Hanzade'yi aday çıkarmıştı. 

9 Şubat SMS birincisi olan ünlülerden İlayda, Öykü'yü aday gösterdi. Gönüllülerden SMS birincisi çıkan Poyraz da Baran'ı çıkardı. Böylelikle; Doğan, Hanzade, Öykü ve Baran eleme adayları oldular.

Survivorda kim elendi 9 Şubat Survivor SMS birincileri kim oldu İşte, SMS sıralaması

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor adasına veda edecek yarışmacı için bir araya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarından bir isim adadan ayrılacak. Survivor adasından ayrılacak isim Baran oldu.

SURVİVOR 9 ŞUBAT SMS SIRALAMASI

Ünlüler Takımı

12- Gonca

11- Hayrettin

10- Sergen

9- Melis

8- Merve

7- Çağrı

6- Barış

5- Doğan 

4- Öykü

3- İsmail

2- Batuhan

1- İlayda

Gönüllüler Takımı

10- Baran

9- Aleyna Ç.

8- Yunus Emre

7- Aleyna

6- Hanzade

5- Ayşe

4- Reşat

3- Steven

2- Dora

1- Poyraz

 

 

 

 

 

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner