Geri Dön

Survivor'dan kim gitti, hangi yarışmacı elendi? Survivor'dan ünlü mü, gönüllü mü elendi?

Survivor 2022 sezonunda haftalık eleme devam ediyor. Her hafta eleme potasına giren yarışmacılardan en düşük SMS'e sahip olan adaya veda ediyor. Bu haftanın elemesi ise dün akşam yapıldı. Eleme anını kaçıran izleyiciler ise bugün Survivor kim elendi sorusunu internet üzerinden araştırmaya başladı. Peki Survivor'da dün akşam kim gitti?

Survivor'dan kim gitti, hangi yarışmacı elendi? Survivor'dan ünlü mü, gönüllü mü elendi?

Survivor All Star Ünlüler - Gönüllüler sezonu hız kesmeden devam ediyor. Oynanan dokunulmazlık ve ödül oyunları ardından kaybeden ve kazanan takım sonrasında haftanın eleme adayları seçiliyor. Daha sonra ise Survivor'da en düşük SMS'i alan yarışmaya veda ediyor. Peki bu hafta kim elendi? Survivor'da kim elendi, dün akşam hangi takımdan hangi yarışmacı gitti?

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Haftanın üçüncü dokunulmazlık yarışı gerçekleşti. Dokunulmazlık oyununun kadınlar yarışını gönüllüler kazandı, erkeklerde ise yarışı gönüllüler alarak üçüncü dokunulmazlığın da sahibi oldu.
Oyunda ödül ise 10 bin TL yakıt puan ile birlikte pirzola, salata, ekmek üçlüsüydü.

Ünlülerin ilk adayı Barış, gönüllülerin ise Evrim oldu. Üçüncü ve dördüncü gitme adayı Bora ile Adem oldu. Atakan son aday olarak Gizem'i seçti. Ünlülerde performansa göre Merve ve Atakan dokunulmaz oldu. Gönüllülerde Seda ve Berkan performans birincisi oldu. Survivor'da elenen isim Bora oldu.

Survivordan kim gitti, hangi yarışmacı elendi Survivordan ünlü mü, gönüllü mü elendi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber