Geri Dön

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli, boyu kaç? Yiğit Poyraz biyografisi

Survivor 2021 Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Poyraz hayatı hakkında meraklı arayış devam ediyor. Başarılı performansıyla dikkat çeken Survivor Poyraz kimdir ve nereli? Bu yıl Survivor'a damga vuran isimlerden biri olan Poyraz'ın yaşı ve boyu kaç? İşte Survivor Poyraz'ın hayatı ve biyografisi...

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Survivor Poyraz nereli, boyu kaç? Yiğit Poyraz biyografisi

Yiğit Poyraz kimdir? Survivor 2021 Gönüllüler takımında yarışan Yiğit Poyraz izleyicinin dikkatini çekti. Survivor Yiğit ile ilgili internette bilgi araştıranlar için hayatına dair bilgileri derledik.

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

26 Aralık 1994 doğumlu olan Yiğit Poyraz, İzmir doğumlu. Bodrum'da büyüyen Poyraz, Robert Kolej'ini yatılı olarak kazanmıştır. 2015 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi'nde İşletme Bölümünü kazanmıştır. 1 yıl Sydney Üniversitesi'nde değişim programı ile eğitim görüyor. Uzun süredir basketbol oynuyor.

2 yıldır ise İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

YİĞİT POYRAZ BOYU KAÇ, KAÇ KİLO

180 m boyundaki Yiğit Poyraz 78 kilo.

5 Mart 2021 Magazin Haberleri Bülteniİngiltere ve Amerika'da evi olduğunu söyleyen Aleyna Tilki'nin üzerindeki marka kıyafetlerin toplamının 45 bin 200 TL olduğu öğrenildi.Ayrıldıkları iddia edilen müzisyen çift Fatma Turgut ile Can Baydar, mekanların kapanış saatiyle birlikte yemek sonrası Nişantaşı’ndaki bir kebapçıdan ayrılırken objektiflere takıldı.'İbrahim Selim ile Bu Gece'nin yeni bölümüne oyuncu Büşra Develi, samimi itiraflarıyla damgasını vurdu. Develi, herkesin görüntüsünden dolayı ondan zarafet beklediğini ama göründüğünün aksine içinde bir sokak çocuğu barındırdığını itiraf etti.Semra San, yeni single çalışması ‘Sefil’le, dört yıl aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Geçtiğimiz ay sosyal medyadan Sinan Akçıl ve Mustafa Ceceli’yle fotoğraf paylaşıp, merak uyandıran San’a, Akçıl şarkıda düet yaparak eşlik etti. ‘Sefil’, bugün DMC etiketiyle dijital platformlardaki yerini aldı.Oktay Kaynarca, önceki akşam Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleşen Atlas Sineması ve İstanbul Sinema Müzesi’yle ilgili, “Çok önemli ve değerli bir iş yapılmış” dedi. Kaynarca, yapımı devam eden Atatürk Kültür Merkezi için, “Oranın bütün eleştirilere rağmen İstanbul’a yakışır ve önemli bir kültür merkezi olacağına inanıyorum” diye konuştu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet