Geri Dön

Survivor’da kıyasıya mücadele! Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

Survivor 2022 All Star'da ünlüler ve gönüllüler takımı kıyasıya mücade yaşıyor. Survivor'ı yeni bölüm fragmanında heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşandı. Bu akşam ekranlara gelecek olan bölümde, ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Oynanacak olan ödül oyununda ise kadınlar, erkeklere karşı ilk kez mücadele edebilecek. Geçtiğimiz bölüm Adem'le tartışan Hikmet, bu kez Adem’in kendisini tebrik edip etmeyeceğini merak ettiğini ifade etti.

Survivor’da kıyasıya mücadele! Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

Survivor All Star'ın 12 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümün fragmanı, nefes kesen mücadelelere sahne oldu. Survivor fragman videosu Adem ile Hikmet arasında son bölümde yaşanan gerilimin etkilerinin bu bölümde de devam edeceğini gösterdi. Hikmet’in Adem’i yendikten sonra ip atlar gibi yapması ve ot biçmesi Adem’i oldukça sinirlendirmişti.

NELER OLMUŞTU?

Adem ve Hikmet'in mücadelesi sonrasında ise Hikmet'in yaptığı sevinç oyun alanını karıştırdı. Hikmet, yaptığı sevinçlere takılan Adem'e ilginç bir sevinç gösterisi uyguladı. Bu olay sonrası Adem ve Hikmet arasında büyük tartışma yaşandı. 

"SEN ŞAKLABANLIK YAP ARKADAŞLARINA"

Adem'le çıktığı oyunu kazanan Hikmet, parkurun ortasında ip atladı. Yaptığı sevinç gösterisinden sonra "Parkta ip atlar gibi atladım, yine tebrik etmedi ne yapayım?" sözleri ise Adem sinirlendi. Adem, Hikmet'e cevap olarak, "Sen ne yap biliyor musun, şaklabanlık yap arkadaşların gülsün sana" dedi.

Survivor’da kıyasıya mücadele Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

"ADEM SENİ PALYAÇO YAPARIM"

Adem'in sözleri sonrası Hikmet tartışmanın dozunu biraz daha arttırarak, "Adem seni palyaço yapar oynatırım" ifadelerini kullandı. Devam eden tartışmada Hikmet, Adem'in kendisini tebrik etmesini istedi.

Survivor’da kıyasıya mücadele Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

"SENİ ÇUVAL GİBİ YERE SERERİM"

Tartışmanın daha da alevlenmesiyle birlikte ikili arasındaki atışmalar sürdü. Hikmet'in "Üçüncü raunda geçtik" demesi üzerine Adem, "Sen benimle raunt geçebilir misin? Seni birinci rauntta çuval gibi yere sererim" dedi. Adem'in yanıtı üzerine Hikmet 'hodri meydan' dedi ve "Adem bekliyorum. Öyle ringte olduğu gibi olmaz o işler" şeklinde konuştu.

HİKMET SEVİNÇ YAPMAYA KARAR VERİYOR

Hikmet ise yeni bölüm fragmanında nasıl sevinirse sevinsin Adem’in hiçbir zaman kendisini tebrik etmediğini ifade edecek. Kazanacağı yeni oyunlarda sevinç yapmayacağını belirten Hikmet, bu kez Adem’in kendisini tebrik edip etmeyeceğini merak ettiğini ifade etti.

Survivor’da kıyasıya mücadele Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

İLK KARMA EŞLEŞME YAŞANACAK!

Bu akşam ekranda olacak bölümde ilk karma eşleşme yaşanacak. Nagihan eşleşmeler esnasında Adem’i seçecek. Böylelikle parkurda Adem ve Nagihan karşı karşıya gelecekler. İki ismin mücadelesinde kazananın kim olacağı ise yeni bölümde ortaya çıkacak.

Survivor’da kıyasıya mücadele Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

SURVİVOR'DA BÜYÜK ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, geçtiğimiz günlerde 2022 sezonunun en büyük ödülü için karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı sunumuyla ekrana gelen oyun, iki gün yapıldı. İlk gün oyununun kazananı gönüllüler olmuştu.

Haftanın büyük ödülü de İngiltere seyahati oldu. Seyahat kapsamında Hull City maçını da izleyecek olan kazanan takımı müthiş bir de sofra bekledi.

9 Mayıs Pazartesi günü ikinci oyununun kadınlar yarışını ünlüler aldı. Erkekler yarışının kazananı da ünlüler oldu. Böylece oyunu ünlüler takımı aldı. Final turunda ünlüler ve gönüllüler 4-4 berabere kaldı. Kader oyununa ise Adem-Berkan ikilisi çıktı. Berkan'ın sayısı ile büyük ödülün sahibi gönüllüler oldu.

HULL CITY TARAFTARLARIYLA BULUŞTULAR

Gönüllüler takımı, ilk olarak Hull City taraftarları ile bir araya geldi, ardından da takımın maçını izlediler. Maçın son bulmasının akabinde ise futbolcularla zaman geçirme fırsatı buldular. Takımın teknik hocası Şota Arveladze, Acun Ilıcalı ve de Survivor gönüllüler takımı keyifli bir sohbet fırsatı buldu. Yarışmacılar, Hull City'e ait ürünlerden satın aldı. Gönüllüler takımı Hull'da eğlenceli bir akşam geçirdi.

Survivor’da kıyasıya mücadele Kadınlar ilk kez erkeklere karşı yarışıyor

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber