Geri Dön

Survivor'dan kim diskalifiye oldu? 2021 Survivor yarışmasına kim veda ediyor, Cemal Hünal mı, Reşat mı?

2021 Survivor ünlüler takımında yer alan Cemal Hünal önceki bölümlerde rahatsızlık geçirmişti, diğer yandan da gönüllülerde bulunan Reşat da sakatlık yaşamıştı. Survivor yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı'nın kırmızı alarmla duyurduğu kişinin kim olduğu merak ediliyordu ve ada konseyinde belli oldu. Ada konseyinde kim diskalifiye edilecek, Cemal Hünal mı?

Survivor'dan kim diskalifiye oldu? 2021 Survivor yarışmasına kim veda ediyor, Cemal Hünal mı, Reşat mı?

Survivor 11 Ocak ada konseyinde eleme heyecanı yaşanıyor. İkinci eleme adayı için bir araya gelen ünlüler ve gönüllüler, Acun Ilıcalı'nın kırmızı alarm olarak duyurduğu haber sonrası şaşkınlık yaşadı. Kullanıcılar, rahatsızlık geçiren Cemal Hünal'ın yarışmaya veda edecek isim olacağını düşünürken Acun Ilıcalı diskalifiye olabilecek isimi açıkladı. İşte, detaylar...

SURVİVOR'DAN KİM DİSKALİFİYE OLUYOR?

İlk dokunulmazlık oyunu için kıyasıya yarışan iki takımda Cemal Hünal'ın rahatsızlığı nedeniyle yaşadıkları ekrana damga vurmuştu. 10 Ocak günü geçirdiği rahatsızlık nedeniyle de nefes almakta güçlük çektiğini dile getirmişti. Öte yandan Reşat'ın da ayağında sorun vardı.

Survivordan kim diskalifiye oldu 2021 Survivor yarışmasına kim veda ediyor, Cemal Hünal mı, Reşat mı

Survivor 2021'den kim diskalifiye oldu? Survivor 3. yeni bölüm fragmanında ada konseyinde Acun Ilıcalı bir yarışmacının Survivor'a devam edemeyeceğini belirtti. Akıllara rahatsızlık geçiren Cemal Hünal gelse de önceki oyunda ayağından sakatlanan Reşat'ın yarışmaya devam edememe durumu olduğu belirtildi. Ayağındaki sorunun ilerleyen günlerde değerlendirilerek Reşat'ın yarışmaya devam edip edemeyeceği açıklanacak.

 

Magazin Haberleri Bülteni (24 Şubat 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet