Geri Dön

Taksim Trio kimdir? Taksim Trio grubunun üyeleri kimler? İşte şarkıları ve isimleri

Bu akşam Şarkılar Bizi Söyler programının konukları olan Taksim Trio grubu izleyenler tarafından merak edilecek. Taksim Trio kimdir, grup üyeleri kimler soruları peş peşe gelecek. Peki Taksim Trio şarkıları neler, grup üyelerinin isimleri nedir?

Taksim Trio kimdir? Taksim Trio grubunun üyeleri kimler? İşte şarkıları ve isimleri

4 Aralık 2021 Cumartesi akşamı Kanal D'de ekrana gelen Şarkılar Bizi söyler adlı programa konuk olan Taksim Trio grubu hakkında meraklı arayış başladı. Müzik şölenine eşlik edecek olan grup ile ilgili izleyenler tarafından sorular geliyor. İşte Taksim Trio grubu hakkında merak edilenler...

TAKSİM TRİO KİMDİR?

Taksim Trio, Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan ve İsmail Tunçbilek'in 2007'de oluşturduğu müzik topluluğudur.

Aynı adlı ilk albümünü 1 Ekim 2007'de Doublemoon etiketiyle çıkarttı.

2012'de müzik çalışmalarına yeniden başlayan grup, 11 Nisan 2013 tarihinde Taksim Trio 2 isimli albümlerini Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle piyasaya sürdü.

İzzet Yıldızhan: Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım!Konserlerinde giydikleri iddialı kostümlerle konuşulan Gülşen ve Hadise gibi ünlü isimler için "Külotla da çıkmasınlar bir zahmet!" sözleriyle eleştiri toplayan İzzet Yıldızhan isyan etti. Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan ünlü türkücü, "Hak etmediğim hakaretlere maruz kaldım" dedi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber