Taksim

Taksim

Son dakika Taksim haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Taksim gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Taksim haber sayfamızda...

Taksim

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.791 taksim haberi bulunmuştur.
Noter Çalışma Saatleri... Noterler Kaçta Açılıyor (Kaça Kadar Açık) ve Kaçta Kapanıyor? 2021
Noter Çalışma Saatleri... Noterler Kaçta Açılıyor (Kaça Kadar Açık) ve Kaçta Kapanıyor? 2021Her gün binlerce vatandaşın noterlerde işlem yapması gerekiyor. Bazen son dakika yapılması gereken işlemler olabiliyor. Bu nedenle noter çalışma saatleri aratılırken "Noterler kaçta açılıyor, kapanıyor?" sorusu zaman zaman soruluyor.
21.06.2021Gündem
AKM yüzünü gösterdi
AKM yüzünü gösterdiTaksim’de yapımına devam edilen Atatürk Kültür Merkezi’nde sona geliniyor.
16.06.2021Kültür Sanat
"Bu süreç hayvanlarla dost olmayı, ağaçlara sarılmayı, gökyüzünü seyretmeyi, yalnızlığı öğretti"
"Bu süreç hayvanlarla dost olmayı, ağaçlara sarılmayı, gökyüzünü seyretmeyi, yalnızlığı öğretti"Sazla Caz, iki değerli sanatçı Şenay Lambaoğlu ve İsmail Tunçbilek'in yaklaşık iki yıl önce başlattıkları bir proje. Anadolu'nun seslerini cazın zengin doğaçlama imkânıyla bir araya getiren projenin müzikseverlere ulaşması ise pandemi nedeniyle biraz geç oldu. Yaşanan ertelemeler ve iptallerin ardından Sazla Caz buluşması nihayet gecikmeli de olsa Zorlu PSM Amfi'de izleyiciyle buluştu. Türkiye'nin en önemli caz seslerinden Şenay Lambaoğlu ve hem Taksim Trio hem de solo projeleriyle dikkat çeken bağlama virtüözü İsmail Tunçbilek ile hasret kaldığımız konser deneyiminin ardından Zorlu PSM Amfi'de bir araya gelip Sazla Caz projesini konuştuk.
12.06.2021Kültür Sanat
Taksim'de zabıtadan seyyar satıcıya coplu müdahale
Taksim'de zabıtadan seyyar satıcıya coplu müdahaleİstanbul Taksim’de parfüm satmak isteyen seyyar satıcıya zabıta ekipleri müdahale etti. Coplu müdahale üzerine çevik kuvvet polisi araya girerek tarafları ayırdı. Zabıtanın coplu müdahalesi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
10.06.2021Haberler
Taksim'de zabıtadan seyyar satıcıya coplu müdahale
Taksim'de zabıtadan seyyar satıcıya coplu müdahaleİstanbul Taksim’de parfüm satmak isteyen seyyar satıcıya zabıta ekipleri müdahale etti. Coplu müdahale üzerine çevik kuvvet polisi araya girerek tarafları ayırdı. Zabıtanın coplu müdahalesi cep telefonu kamerası ile görüntülendi.
10.06.2021Gündem
Vatandaştan hemşireye: Aşı şişemi görebilir miyim?
Vatandaştan hemşireye: Aşı şişemi görebilir miyim?Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aile hekimlerinin de BioNTech aşısı yapmaya başlayacaklarını duyurdu. Yaşın da geriye çekilmesiyle aşı merkezlerinde yoğunluk oldu. Randevularına gelmeyenlerin olduğunu belirten bir hemşire, ‘Tercih ettiğim aşı mı, şişeyi gösterin’ talebinde bulunanların olduğunu söylediGökhan Kam
9.06.2021Gündem
Zariyat Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Zariyat Suresi Okunuşu ve Anlamı: Türkçe Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet MealiMekke döneminde inen Zariyat suresi 60 ayetten oluşmaktadır. Sıralaması ise Mushafta elli birinci ve iniş sırası baz alındığında altmış yedinci suredir.
8.06.2021Sureler
Fatma Mavi cinayetinde babadan şok sözler: Kızım önce boğuldu, sonra yakıldı
Fatma Mavi cinayetinde babadan şok sözler: Kızım önce boğuldu, sonra yakıldıBahçelievler'de geçen yıl 31 yaşındaki Fatma Mavi'nin boğularak ve benzinle yakılarak öldürülmesine ilişkin 2 tutuklu sanık 'Tasarlayarak canavarca hisle kasten öldürme' suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle hakim karşısına çıktı. Sanık Ergin Aktürk savunmasında "Ben ailesine yüzlerine karşı, gözlerinin içine bakarak böyle bir şey yapmadığımı söylüyorum. Ben bir şey yapmadım, vicdanım rahat. Allah katında da rahatım. Suçsuzum" dedi. Diğer sanık da suçlamaları reddederken, maktul Fatma Mavi'nin babası Mustafa Mavi ise, "Kızım önce boğuldu, sonra yakıldı. Kızımın katillerinin en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum" diye konuştu.
8.06.2021Gündem
Son dakika - Işın Çelebi: Karanlık rengi seçmem
Son dakika - Işın Çelebi: Karanlık rengi seçmemGalatasaray’da Işın Çelebi başkan adaylığından çekildi, yarıştaki aday sayısı 5’e düştü. Renk seçimine katılmayacağını ve hiçbir adaya destek sağlamayacağını dile getiren Çelebi, oy kullanmayı düşünmediğini söyledi
6.06.2021Galatasaray
‘Milletimiz fitnelere geçit vermedi’
‘Milletimiz fitnelere geçit vermedi’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “İstiklalimize göz dikenleri nasıl pişman ettiysek aşımıza, işimize, ekmeğimize, huzurumuza kastedenleri de aynı şekilde hüsrana uğratmak boynumuzun borcudur” dedi.
5.06.2021Siyaset
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebiliriz
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebilirizSon dakika gelen habere göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camisi'nin açılış töreninde konuştu. Karadeniz Ereğlisi'nde de bir müjde verilebileceğini açıklayan Erdoğan, 'Bugün inşallah Zonguldak'tan bir müjde vereceğiz. Biraz sonra o müjdeyi vereceğiz. Artık Zonguldak müjdelerin şehri oldu' dedi.
4.06.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebiliriz
Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta duyurdu: Bir müjde daha verebilirizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldak’ta Uzun Mehmet Camisi'nin açılış töreninde konuştu. Karadeniz Ereğlisi'nde de bir müjde verilebileceğini açıklayan Erdoğan, 'Bugün inşallah Zonguldak'tan bir müjde vereceğiz. Biraz sonra o müjdeyi vereceğiz. Artık Zonguldak müjdelerin şehri oldu' dedi.
4.06.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uzun Mehmet Camisi'nin açılışında konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uzun Mehmet Camisi'nin açılışında konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İstiklalimize göz dikenleri nasıl pişman ettiysek aşımıza, işimize, ekmeğimize, huzurumuza kastedenleri de aynı şekilde hüsrana uğratmak boynumuzun borcudur." dedi.
4.06.2021Siyaset
İstanbul'da Yeditepe Huzur Denetimi! Didik didik arandılar
İstanbul'da Yeditepe Huzur Denetimi! Didik didik arandılarİstanbul’un birçok noktasında 'Yeditepe Huzur Denetimi' gerçekleştirildi. Denetimlere polis helikopteri havadan destek verirken araçlarda da uyuşturucu araması yapıldı.
3.06.2021Gündem
Kuvvetler Birliği Nedir? Kısaca Kuvvetler Birliği Sistemleri Nelerdir?
Kuvvetler Birliği Nedir? Kısaca Kuvvetler Birliği Sistemleri Nelerdir?Kuvvetler ayrılığı (taksim-i kuva) tersi olan kuvvetler birliği, devletin temel organları olan yasama ve yürütmenin tek bir elde toplanmasıdır. Kuvvetler birliği ilkesi mutlak monarşi ve aristokrasi gibi yönetim sistemlerinde uygulanır. Bunun dışında, yeni kurulan ülkelerde hızlı karar verebilmek adına kuvvetler birliği uygulanabilir. Kuvvetler birliği ve sistemleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
2.06.2021Eğitim
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemez
Akşener: Allah'ın evi kirli hesapların evi haline getirilemezİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Allah'ın evi böyle kirli hesapların evi haline getirilemez. Sözde din adamları cumhuriyetimizin kurucusuna lanet okuyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha minnetle anıyorum" dedi.
2.06.2021Siyaset
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladı
Son dakika: Erdoğan 'müjdeyi vereceğiz' diyerek tarihini açıkladıSon dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TRT özel yayınında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü Zonguldak'ta petrol ve doğalgaz arama çalışmalarına ilişkin müjde vereceğini bildirdi.
2.06.2021Siyaset
Gizli FETÖ’cü olup olmadıkları incelensin
Gizli FETÖ’cü olup olmadıkları incelensinMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk’e yönelik hakaretlere “kırmızı çizgimizdir” diyerek sert çıkarken “Gizli FETÖ’cü olup olmadıkları mutlaka incelenmeli” dedi.
2.06.2021Siyaset
Son dakika... Atatürk'e hakaret iddiasıyla ilgili Bahçeli'den flaş açıklama: Hiç kimse cüret etmemelidir
Son dakika... Atatürk'e hakaret iddiasıyla ilgili Bahçeli'den flaş açıklama: Hiç kimse cüret etmemelidirMilliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 'Atatürk bizim simgemizdir, ona laf yoktur. Dil uzatan kendini daha iyi Müslüman mı sanıyor?  Hiç kimse cüret etmemelidir. Herkes ona hürmetle mükelleftir. Atatürk kırmızı çizgimizdir.' dedi.
1.06.2021Siyaset
Son dakika haber: Erdoğan duyurdu! Sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili flaş karar
Son dakika haber: Erdoğan duyurdu! Sokağa çıkma yasaklarıyla ilgili flaş kararSon dakika haberine göre, Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan milyonların merakla beklediği açıklamayı yaptı. Kovid-19'la mücadele kapsamında haziran ayı boyunca sokağa çıkma sınırlamaları, akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında, hafta sonu ise cumartesi saat 22.00 ile pazartesi sabahı saat 05.00 arasında uygulanacak.
31.05.2021Siyaset
Metro İstanbul'dan flaş açıklama: Taksim istasyonu kapatıldı
Metro İstanbul'dan flaş açıklama: Taksim istasyonu kapatıldıMetro İstanbul, İstanbul Valiliği kararınca Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı'nın Taksim istasyonu ile Taksim-Kabataş Füniküler Hattı'nın kapatıldığını duyurdu.
31.05.2021Haberler
Son dakika... Metro İstanbul'dan flaş açıklama: Taksim istasyonu kapatıldı
Son dakika... Metro İstanbul'dan flaş açıklama: Taksim istasyonu kapatıldıGelen bir son dakika haberine göre, Metro İstanbul, İstanbul Valiliği kararınca Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı'nın Taksim istasyonu ile Taksim-Kabataş Füniküler Hattı'nın kapatıldığını duyurdu.
31.05.2021Gündem
‘Bir fotoğrafta altı eser’
‘Bir fotoğrafta altı eser’İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Hiç durmadan, hiç yorulmadan aşkınan çalışmaya devam” ifadesini kullandı.
31.05.2021Gündem
Fahrettin Altun paylaştı: Tek bir kare yetiyor
Fahrettin Altun paylaştı: Tek bir kare yetiyorCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun; Twitter hesabından bir paylaşım yaparak, "Bu fotoğrafta, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemize kazandırdığı birbirinden kıymetli 6 eser var." dedi.
30.05.2021Gündem
Taksim Meydanı'nda kemerli kavga! Özel harekat devreye girdi
Taksim Meydanı'nda kemerli kavga! Özel harekat devreye girdiİstanbul Beyoğlu, Taksim Meydanı'nda kemerlerin çıkarılıp tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgayı sivil polisler ayırdı. Özel Harekat polisinin de devreye girmesiyle 2’si turist onlara saldıran 4 kişi gözaltına alındı.
30.05.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

taksimrecep tayyip erdoğanzonguldakerdoğanzabıta

Taksim ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.