Geri Dön

Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye?

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Megastar Tarkan, önceki gün 49'uncu yaşını kutladı. Tarkan, kızı Liya'nın fotoğrafını "Olabilir mi bundan daha güzel hediye?" notuyla paylaştı.

Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye?

2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuş, 2018 yılında da çiftin kızları Liya dünyaya gelmişti. Pandemi süresince sahnelerden uzak olan ve vaktinin tamamını ailesiyle geçiren Megastar Tarkan, 17 Ekim Pazar günü doğum gününü ailesiyle birlikte kutladı.

49 yaşına giren Tarkan, kızı Liya'nın kendisine yaptığı sürprizi de paylaştı. Ünlü şarkıcı, paylaşımında "Babasına 'en iyi baba' yazılı çiçekle sürpriz yaparmış benim canım kızım. Olabilir mi bundan daha güzel hediye?" notuyla yayınladı.

Megastar'ın paylaşımına kısa sürede 200 binden fazla beğeni geldi.

Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye

"ORMANLAR KRALI TARZAN"
Öte yandan ünlü şarkıcı, birkaç gün önce de uzayan saçlarını gözler önüne sermiş ve paylaşımına; 'Ormanlar kralı Tarzan' single'ım çok yakında sizlerle. Şaka bir yana, pandemide saçlar çığrından çıktı bende. Ama yakında Tarzan'dan Tarkan'a dönerim merak etmeyin. Ve de yeni şarkılarla. Çok özledim..." notunu düşmüştü.

Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye

Esra Dermancıoğlu yeni yaşına böyle girdi! Ünlü isimler kayıtsız kalamadıŞimdilerde 'Kaderimin Oyunu' dizisinde hayat verdiği Zahide karakteri ile izleyici karşısına çıkan Esra Dermancıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı videoyla doğum gününü kutladı. Paylaşımıyla güldüren Dermancıoğlu, "53 yaşıma basmış bulunuyorum… Ne güzel yaşadım bu yaşıma kadar ama en güzeli son 18 yılım…" notunu düştü.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber