Liya

Liya

Son dakika Liya haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Liya gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Liya haber sayfamızda...

Liya

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 438 liya haberi bulunmuştur.
Palandöken: Bağ-Kur primleri 2022’de artırılmamalı
Palandöken: Bağ-Kur primleri 2022’de artırılmamalıEsnafın Bağ-Kur primlerinin yüksek olduğu ve hem ücretlerde hem ödeme şekillerinde değişiklik yapılması gerektiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Esnafımız gerek pandemi şartları gerek kur yükselmesi gibi durumlar nedeniyle ekonomik olarak zorlanıyor. Bu da en önemli ödeme kalemlerinden biri olan Bağ-Kur primlerini ödemesini zorlaştırıyor. Bu nedenle en düşüğü 1055 Lira olan primlerin düşürülmesi esnafımıza çok büyük rahatlama getirir. Fakat asgari ücrete gelecek zam oranıyla birlikte yeni yılda Bağ-Kur primleri de aynı oranda zamlanacak. Esnafımızın indirime ihtiyacı varken gelecek sene Bağ-Kur primlerine zam yapılmamalı” dedi.
4.12.2021Ekonomi
L ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: L Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
L ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2021: L Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Dünyanın en güzel duygularından birisi de hiç şüphesiz evlat sahibi olmak. Ancak bebek bekleyen çiftlerin sorumluluk duygusu da artıyor. Anne ve baba adayları bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra verecekleri isim konusunda seçici oluyorlar. Kız bebekleri için kulağa hoş gelen, anlamları güzel olan ve modern isimleri tercih ediyorlar. Kız bebek isimleri ve anlamları konusunda detaylı bir incelemeye giren çiftler duyulmamış, nadir bulunan ve keşfedilmemiş isimleri vermek istiyorlar. L harfi ile başlayan kız isimleri ve anlamları nelerdir? “L ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.11.2021Bebek
İbrahim Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Tefsiri, Fazileti ve Diyanet Meali
İbrahim Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Tefsiri, Fazileti ve Diyanet Mealiİbrahim suresi, Kuran-ı Kerim’in 14.süresidir. Toplamda 52 ayetten oluşan surenin 28. ve 29. ayetlerin Medine’de indirildiği diğer ayetlerin ise Mekke’de indirildiğine inanılır. 28. ve 29. ayetler ise Bedir Savaşı sırasında inmiştir. Sure adını, sure de geçen İbrahim Peygamber ve ailesi nedeniyle almıştır. İbrahim suresinin 35. ve 41. ayetler arasında Hz. İbrahim’in duasına yer verilmiştir. Sure Allah’ın varlığı ve birliği, peygamberler, öldükten sonra dirilme gibi konuları ele almaktadır. İbrahim Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, tefsiri, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
30.11.2021Sureler
Hadid Suresi Oku: Hadid Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Meali
Hadid Suresi Oku: Hadid Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Arapça Yazılışı, Fazileti, Diyanet Mealiİslam alemi için önemli bir yere sahip olan Hadid Suresi, Medine devrinde tebliğ edilmiştir. Toplamda 29 ayeti bulunan sure, Mushaf sıralamasında 57. sırada yer almaktadır. Surenin adı il ayette paylaşılan “hadid” kelimesinden gelmektedir. Yani bu ismin manası; demir, öfkeli ve kızgın manalarına gelmektedir.
30.11.2021Sureler
Beyyine Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet Meali
Beyyine Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı, Fazileti ve Diyanet MealiKur'an-ı Kerim'in 98. suresi olan Beyyine suresi toplam 8 ayettir. Medine döneminde nazil olmuştur. İsmini, ilk ayette geçen ‘beyyine’ kelimesinden almıştır. Beyyine Türkçe ‘burhan, delil’ anlamına gelmektedir. Beyyine suresi, inkar edenlerin ‘bir delil, bir burhan’ gelmeden, Yahudi ve Hıristiyanların dinlerinden ayrılmayacaklarını ifade ederek başlamaktadır. Delilin Kur’an olduğu ve Kur’an’ın doğru ve tertemiz olduğu buyrulmaktadır. Beyyine Suresi okunuşu, Türkçe anlamı, Arapça yazılışı, fazileti ve diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
30.11.2021Sureler
Cin Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet Meali
Cin Suresi Okunuşu, Türkçe Anlamı, Arapça Yazılışı ve Diyanet MealiCin Suresi, içeriği bakımından Kur’an-ı Kerim’de yer alan diğer surelerden oldukça farklılık göstermektedir. Bu bağlamda sure içerisinde genellikle cin kabilesinden bahsedilmektedir. Surenin ismi de bu içeriğinden gelmektedir. Cin Suresi, Mekke devrinde; Araf Suresi ile Yasin Suresi’nin arasında tebliğ olunmuştur. Kur’an-ı Kerim’de 72. sırada bulunan Cin Suresi toplamda 28 ayet-i kerimeden meydana gelmektedir. Her türlü manevi rahatsızlığa ve düşmanlığa karşı, nazar ve şeytanın şerrinden korunmak için Cin Suresi’nin okunması tavsiye edilmektedir. Bu bağlamda Cin Suresi oldukça faziletli bir kelam olarak bilinmektedir. Cin Suresi Türkçe okunuşu, anlamı, tefsiri, diyanet meali ile ilgili detaylı bilgiye içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
30.11.2021Sureler
Tarkan iki yıl sonra sahnede
Tarkan iki yıl sonra sahnedeMegastar Tarkan, yılbaşı gecesi Mısır’daki Rixos Premium Seagate’de konser verecek.
24.11.2021Cadde
Megastar Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu ameliyat oldu
Megastar Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu ameliyat olduKoronavirüs nedeniyle sahnelere ara veren ve uzun süredir Almanya'da olan Tarkan, geçtiğimiz haftalarda eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte yurda dönmüştü. Şimdilerde yeni albümü için kolları sıvayan Megastar'ın annesi Neşe Tevetoğlu, bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle bir operasyon geçirdi.
23.11.2021Cadde
Tarkan'ın yılbaşı programı belli oldu
Tarkan'ın yılbaşı programı belli olduKoronavirüs pandemisi nedeniyle iki yıl boyunca Türkiye'ye gelmeyen Megastar Tarkan'ın, yeni yıla Mısır’da gireceği iddia edildi.
16.11.2021Cadde
Tarkan: Bu fotoğrafları bilirsiniz
Tarkan: Bu fotoğrafları bilirsinizSıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Tarkan Tevetoğlu, son paylaşımıyla dikkat çekti. 49 yaşındaki ünlü şarkıcı, yıllar önce New York Moda Haftası'nda çekilen fotoğraflarını gözler önüne serdi.
5.11.2021Cadde
Tarkan aşka geldi: Arada romantik olmazsam olmaz
Tarkan aşka geldi: Arada romantik olmazsam olmazKoronavirüs pandemisi nedeniyle sahnelere ara veren ve uzun süredir Almanya'da olan Tarkan, geçtiğimiz günlerde ailesiyle birlikte Türkiye'ye gelmişti. Önceki akşam eşi Pınar Tevetoğlu ile çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı, gönderisine romantik bir not düşmeyi ihmal etmedi.
1.11.2021Cadde
Tarkan çalışmalara başladı: Yakındır sabrın zaferi
Tarkan çalışmalara başladı: Yakındır sabrın zaferiSon dönemde sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve uzun süredir Almanya'da yaşayan Tarkan, yurda döndü. Yeni projeleri için kolları sıvayan Megastar, Ozan Çolakoğlu ile bir araya geldikleri anları takipçileriyle paylaştı.
20.10.2021Cadde
Tarkan'dan müjde: Yeni projeler, sürprizler çok yakın
Tarkan'dan müjde: Yeni projeler, sürprizler çok yakınTarkan Tevetoğlu, Instagram'dan yaptığı paylaşımla hayranlarına müjdeyi verdi. Uzun süredir Almanya'da yaşayan Tarkan, yeni projelerini duyurarak "Yarından itibaren hummalı çalışmalar başlıyor. Yeni projeler, sürprizler çok yakın" dedi.
19.10.2021Cadde
Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye?
Tarkan’a kızı Liya’dan doğum günü çiçeği: Olabilir mi bundan daha güzel hediye?Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Megastar Tarkan, önceki gün 49'uncu yaşını kutladı. Tarkan, kızı Liya'nın fotoğrafını "Olabilir mi bundan daha güzel hediye?" notuyla paylaştı.
18.10.2021Cadde
Tarkan takipçilerini geçmişe götürdü: Çocukluğumdan bir doğum günü
Tarkan takipçilerini geçmişe götürdü: Çocukluğumdan bir doğum günüSon dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Tarkan, son paylaşımıyla geçmişi yad etti. Doğum günü yaklaşan Megastar, yıllar önce çekilen fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
14.10.2021Cadde
Tarkan'dan esprili paylaşım
Tarkan'dan esprili paylaşımPandeminin başından bu yana eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da olan Tarkan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.
11.10.2021Cadde
Tarkan ikinci doz koronavirüs aşısını oldu: Gel gel acımayacak!
Tarkan ikinci doz koronavirüs aşısını oldu: Gel gel acımayacak!Uzun süredir Almanya’da yaşayan Tarkan, ikinci doz koronavirüs aşısını da oldu. Ünlü sanatçı, “Gel gel gel güzelim. Gel gel acımayacak” diyerek herkesi aşı olmaya davet etti
23.09.2021Cadde
Tarkan Tevetoğlu'ndan pazar günü paylaşımı
Tarkan Tevetoğlu'ndan pazar günü paylaşımıPandeminin başından bu yana eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte Almanya'da olan Tarkan, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Bir kızı olan Megastar, son pozunda duygularını takipçileriyle paylaştı.
19.09.2021Cadde
Tarkan: 'Cool' baba olmaya çalışırken tütüyü giydirdiler!
Tarkan: 'Cool' baba olmaya çalışırken tütüyü giydirdiler!Tarkan 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuş, 2018 yılında da çiftin kızları Liya dünyaya gelmişti. Pandemi süresince sahnelerden uzak olan ve vaktinin tamamını ailesiyle geçiren Tarkan, ev hallerini takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.
18.09.2021Cadde
Gelin Damat Dergisi 2021 Ödülleri sahiplerini buldu! PembeNar 'Yılın Kadın Portalı' seçildi
Gelin Damat Dergisi 2021 Ödülleri sahiplerini buldu! PembeNar 'Yılın Kadın Portalı' seçildiGelin Damat Dergisi tarafından Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşen Gelin Damat Dergisi Ödül törenin sunuculuğunu Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün üstlendi. 69 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu gece Conrad İstanbul Bosphorus'ta görkemli bir davetle gerçekleşti.
14.09.2021Yaşam
Demet Akalın'dan Tarkan paylaşımı
Demet Akalın'dan Tarkan paylaşımıŞimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Gelinim Mutfakta' programının sunuculuğunu üstlenen Demet Akalın, sosyal medya hesabından hayat arkadaşı Okan Kurt ve meslektaşı Tarkan ile verdiği pozu paylaştı.
12.09.2021Cadde
Tarkan koronavirüs aşısı yaptırdı: Geç oldu temiz oldu
Tarkan koronavirüs aşısı yaptırdı: Geç oldu temiz olduÜnlü şarkıcı Tarkan, koronavirüs aşısı yaptırdı ve hayranlarına seslendi. Tarkan, "Geç oldu temiz oldu. Salgınla baş etmenin aşıdan başka yolu yok, aşılarımızı olalım" dedi.
27.08.2021Cadde
Tarkan'dan yeni paylaşım
Tarkan'dan yeni paylaşımÜnlü sanatçı Tarkan, son günlerde dünyada yaşanan olaylara sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile tepki gösterdi.
19.08.2021Cadde
Tarkan'dan yangın bölgelerine yardım
Tarkan'dan yangın bölgelerine yardımSes sanatçısı Onur Akay, "Herkese örnek olsun" diyerek, Megastar Tarkan'ın iki yıldır yaptığı gizli yardımları açıkladı.
4.08.2021Cadde
Tarkan gizlice Londra'ya gitti
Tarkan gizlice Londra'ya gittiPandemi süresinde Almanya’daki evinde yaşayan Tarkan’ın gizlice Londra’ya gittiği ortaya çıktı. Burada aranjör Ozan Çolakoğlu ile buluşan Megastar, üç yeni şarkının kayıtlarını yaptı.
25.07.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Liya ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.