Geri Dön

Tatil için Dubai'ye giden Aleyna Tilki'den çöl pozları

Geçtiğimiz aylarda son iki senedir Türkiye'de zor günler geçirdiğini belirten Aleyna Tilki, Londra'ya yerleşmişti. Bir süre burada kalacağını ve müzik çalışmalarına devam edeceğini söyleyen genç şarkıcı, annesi Havva Öztel'le birlikte Dubai'ye tatile gitti. Tilki, Instagram hesabından çölde çekilen pozlarını paylaştı.

Tatil için Dubai'ye giden Aleyna Tilki'den çöl pozları

Türkiye'nin yanı sıra dünyaya açılacağını söyleyen ve yakın zamanda Dillon Francis'le birlikte hazırladığı 'Real Love' adlı şarkısını yayınlayan Aleyna Tilki, birkaç gündür Dubai'de tatil yapıyor.

Annesi Havva Öztel'le birlikte soluğu Dubai'de alan Tilki, yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Instagram'da 2.7 milyon takipçisi olan güzel şarkıcı, Dubai gezisinde çölde çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

21 yaşındaki Tilki'nin çöl pozlarına kısa sürede yüz bine yakın beğeni geldi.

Tatil için Dubaiye giden Aleyna Tilkiden çöl pozları

'SONUNDA BİRİNİ DÖVECEĞİM'
Öte yandan Aleyna Tilki, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, tacizcilere ateş püşkürmüştü. 

Popçu, “Bu gizli sübyancılar, bir taciz olayı duyduğunda nasıl da duyarlı kesiliyorlar. Ben sonunda birini döveceğim. Sonra terbiyesiz ben olacağım. Arkadaşlar ünlü olduğum için küfür etmem yasak. Arada benim yerime küfür eder misiniz?" demişti.

'Yargı’nın yeni bölümünden ilk tanıtım yayınlandıKanal D’nin çok konuşulan dizisi ‘Yargı’nın yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Pars, Metin ve Eren’i şoke eden sonucun ne olduğu ise yeni bölüme dair merak uyandırıyor.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber