Dubai

Dubai

Son dakika Dubai haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dubai gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dubai haber sayfamızda...

Dubai

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 7.760 dubai haberi bulunmuştur.
Mahmut Uslu'dan Beşiktaş'a Jose Mourinho tepkisi! 'Gidip anlaşsınlar'
Mahmut Uslu'dan Beşiktaş'a Jose Mourinho tepkisi! 'Gidip anlaşsınlar' Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden Mahmut Uslu, Beşiktaş'ın Jose Mourinho konusundaki açıklamalarına yanıt verdi.
26.05.2024 Fenerbahçe
Dijital çağa atlayan köy
Dijital çağa atlayan köy Trendyol ve UNDP’nin birlikte hayata geçirdikleri “Yarının Köyleri” projesi Adana’nın ardından yoluna İzmir’deki Ulamış köyüyle devam ediyor. Ürün geliştirme, markalaşma ve e-ticaret alanında bir dizi dijital araç ve teknolojiyle donatılan köylerin kapısı dünyaya açılıyor.
25.05.2024 Pazar
Doğu ve Batı Avrupa’nın en büyük gençlik organizasyonları TÜGİAD liderliğinde İstanbul’da bir araya geldi
Doğu ve Batı Avrupa’nın en büyük gençlik organizasyonları TÜGİAD liderliğinde İstanbul’da bir araya geldi Avrupa Birliği’nin en büyük gençlik örgütü liderleri TÜGİAD ev sahipliğinde İstanbul’da bir araya geldi. 500 binin üzerinde üyesi bulunan Avrupa Genç Girişimciler Konfederasyonu (YES for Europe) ve 1 milyon 600 binden fazla üyeli Avrupa Birliği Genç Girişimciler Organizasyonu’nun (JEUNE) lider ve yöneticileri gelecek stratejilerini belirlemek üzere toplandı.
25.05.2024 İstanbul
Konut satışına ‘ekspertiz’ gündemde!
Konut satışına ‘ekspertiz’ gündemde! Hazine ve Maliye Bakanlığı vergi gelirlerini artırmak için bu yıl itibarıyla denetimlerini sıklaştırmaya başladı. Ev alım satımında harç ve gelir vergisinin tam olarak alınması için halihazırda yabancılara uygulanan zorunlu ekspertiz raporunun tüm satışlarda uygulanması gündeme geldi. Peki tapuda ekspertiz uygulaması nasıl işliyor? İşte detaylar...
24.05.2024 Ekonomi
Dubaili aile Can Yaman'ın peşinde! 1 milyon Euro teklif ettiler
Dubaili aile Can Yaman'ın peşinde! 1 milyon Euro teklif ettiler Türkiye'de yer aldığı yapımlarla adını duyurduktan sonra kariyerine İtalya'da devam etme kararı alan Can Yaman'ın peşine Dubaili bir aile takıldı. Servet sahibi aile, yakışıklı oyuncuyla tanışıp yemek yemek için 1 milyon euro teklif etti.
23.05.2024 Cadde
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu Beyoğlu’nda bir restoranda bulunan masalardaki müşterilere askeri üniforma ile servis yapılması görüntülerine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
23.05.2024 Haberler
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli  oldu
Askeri üniforma ile servis yapan garsona istenen ceza belli oldu Beyoğlu’nda bir restoranda bulunan masalardaki müşterilere askeri üniforma ile servis yapılması görüntülerine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.
23.05.2024 Gündem
Mahsun Kırmızıgül'ün duygusal anları! 'Aldığım en güzel hediyelerden biri'
Mahsun Kırmızıgül'ün duygusal anları! 'Aldığım en güzel hediyelerden biri' Bakü Kongre Merkezi’nde vereceği konserler için Azerbaycan'a giden Mahsun Kırmızıgül, yoğun ilgiyle karşılandı. "Bakü harika bir şehir olmuş" diyen sanatçı, konser sonrasında hayranının kendisine yaptığı jest karşısında duygulandı.
20.05.2024 Cadde
Mahsun Kırmızıgül: Ben diğer sanatçılara benzemem!
Mahsun Kırmızıgül: Ben diğer sanatçılara benzemem! Bakü Kongre Merkezi’nde vereceği konserler için önceki gün Azerbaycan'a giden Mahsun Kırmızıgül, yoğun ilgiyle karşılandı. "Bakü harika bir şehir olmuş" diyen sanatçı, yıllar sonra müziğe dönmesi hakkında konuştu ve konservatuvarda şan dersi aldığını vurguladı.
18.05.2024 Cadde
Çevre Komisyonu Başkanı Kurum'dan 'İklim Kanunu' açıklaması
Çevre Komisyonu Başkanı Kurum'dan 'İklim Kanunu' açıklaması "Bütüncül bir yaklaşımla ülkemizin tamamını kapsayacak iklim dostu yeşil dönüşümü gerçekleştirmeliyiz." diyen TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum, "Yeşil dönüşüm çalışmalarında en önemli adım hiç şüphesiz İklim Kanunu'nun yapılmasıdır" şeklinde konuştu.
16.05.2024 Gündem
Ayhan Bora Kaplan davasında gizli tanık M7 Emniyet'i sarstı: 4 gözaltı daha!
Ayhan Bora Kaplan davasında gizli tanık M7 Emniyet'i sarstı: 4 gözaltı daha! Çete lideri Ayhan Bora Kaplan davasının gizli tanığı Serdar Sertçelik’in “siyasilere kumpas kurmakla” suçladığı 4 polis gözaltına alındı. ‘M7’ kod adı verilen gizli tanık Serdar Sertçelik’in ev hapsindeyken, yurt dışına nasıl firar ettiği sorusuna da yanıt aranıyor. Öte yandan devam eden soruşturmada bugün 3 sivil şahıs ile 1 komiser daha gözaltına alındı.
16.05.2024 Gündem
Ziraat Bankası’ndan Dubai temsilciliği
Ziraat Bankası’ndan Dubai temsilciliği Ziraat Bankası, Dubai Finansal Hizmetler Otoritesi’nden (DFSA), Dubai Uluslararası Finans Merkezi’nde (DIFC) temsilcilik statüsünde ofis açmak için lisans aldığını duyurdu. Açıklamada şunlar kaydedildi:
16.05.2024 Ekonomi
Murat Kurum yeşil dönüşüm çalışmalarında en önemli adımı açıkladı
Murat Kurum yeşil dönüşüm çalışmalarında en önemli adımı açıkladı TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Murat Kurum iklim krizine dikkat çekti ve yeşil dönüşüm çalışmalarında en önemli adımı söyledi.
15.05.2024 Gündem
İki ayda e-ihracat ile 4.5 milyon ürün satıldı
İki ayda e-ihracat ile 4.5 milyon ürün satıldı E-ticaret platformu Trendyol, mart ve nisan ayına ilişkin e-ihracat verilerini açıkladı. Buna göre Türk üreticiler iki aylık dönemde yaklaşık 4.5 milyon ürünü dünya pazarlarıyla buluşturdu. En çok satış yapılan ülkeler Suudi Arabistan ve Azerbaycan oldu.
15.05.2024 Ekonomi
Yer: İstanbul Havalimanı! 73 kilo külçe altın bebek arabasından çıktı
Yer: İstanbul Havalimanı! 73 kilo külçe altın bebek arabasından çıktı İstanbul Havalimanı'nda polis ekipleri, Dubai'den gelen 2 kişiyi yakın takibe aldı. Düzenlenen operasyonda 2 şüphelinin yanlarında bulunan bebek arabasına gizlenmiş, her biri 1 kilo ağırlığında 73 adet külçe altın ele geçirildi.
14.05.2024 Haberler
Yer: İstanbul Havalimanı! 73 kilo külçe altın bebek arabasından çıktı
Yer: İstanbul Havalimanı! 73 kilo külçe altın bebek arabasından çıktı İstanbul Havalimanı'nda polis ekipleri, Dubai'den gelen 2 kişiyi yakın takibe aldı. Düzenlenen operasyonda 2 şüphelinin yanlarında bulunan bebek arabasına gizlenmiş, her biri 1 kilo ağırlığında 73 adet külçe altın ele geçirildi.
14.05.2024 Gündem
Kuveyt'in savaşta keşfettiği hazine! Çöl ve deniz bir arada, üzerinde 250 bin kişi yaşıyor
Kuveyt'in savaşta keşfettiği hazine! Çöl ve deniz bir arada, üzerinde 250 bin kişi yaşıyor Gerçek bir tasarım harikası olan Sabah Al Ahmad, Kuveyt'te inşa edildi. Daha lüks bir yaşam alanı yaratmak amacıyla çıkılan bu yolda gelgit derelerinin mucizesinden faydalanıldı. Şimdilerde 250 bin kişiye ev sahipliği yapan bu yapay kent benzersiz bir yaşam vadediyor.
13.05.2024 Yaşam
Kosovalı şarkıcı Morena Taraku'dan Türkiye'ye övgüler! 'Aşık olunacak ülke'
Kosovalı şarkıcı Morena Taraku'dan Türkiye'ye övgüler! 'Aşık olunacak ülke' Uzun süredir ülkemizde yaşayan Kosovalı sanatçı Morena Taraku, önceki gün Nişantaşı City's'de görüntülendi. Türkiye'yi çok sevdiğini belirten şarkıcı, "Her şehri ayrı güzel" diyerek övgü dolu ifadeler kullandı.
11.05.2024 Cadde
Fuarın yıldızı oldu
Fuarın yıldızı oldu Türkiye’de bir ilk olarak tarihe adını yazdıran Bozdağ Film Platoları, Dubai Arabian Travel Market (ATM) fuarında turizmcilerin ilgi odağı oldu.
11.05.2024 Cadde
Teknoloji alışverişi Dubai’de
Teknoloji alışverişi Dubai’de Simge Ünal, Metropol İstanbul’da objektiflere takıldı.
11.05.2024 Cadde
Devlet desteğiyle üretime başladı: Ünü sınırları aştı
Devlet desteğiyle üretime başladı: Ünü sınırları aştı Osmaniye'de depremzede kadınlar, devletten aldıkları desteklerle kurdukları kooperatif çatısı altında ürettikleri ürünlerin satışından elde ettikleri gelirle aile bütçelerine katkı sağlıyor. Kadınlar tarafından üretilen fıstık helvası, Dubai ve Kazakistan'a da satılmaya başlandı.
10.05.2024 Ekonomi
Trump’ın kızıyla setin başında
Trump’ın kızıyla setin başında Burak Yeter, Dubai’de düzenlenen bir müzik festivaline katıldı.
10.05.2024 Cadde
Melek yatırımcılar esenliğin peşinde
Melek yatırımcılar esenliğin peşinde Çalışan esenliği sektörünün hızlı büyümesi, melek yatırımcıları cezbediyor. Çıktığı her yatırım turunda gördüğü ilgi daha da artan Wellbees, kaynakları büyümeye yönlendirdi, bugün 6 kıtadaki yaklaşık 100 şirkette 250 bin çalışana hizmet veriyor.
7.05.2024 Kobi
Çilek serası vatandaşların hobisi oldu
Çilek serası vatandaşların hobisi oldu Kahramanmaraş’ta üretilen çileği bahçede yemek isteyen vatandaşlar, kentteki seralara gelerek ürünleri topluyor. Dört mevsim seralarda üretilen çilek, tarımsal aktivite olarak yerini aldı.
6.05.2024 Ekonomi
S. Arabistan petrolde fiyat artışına gitti
S. Arabistan petrolde fiyat artışına gitti Suudi Arabistan, Asya'ya sattığı en önemli ham petrolünün fiyatını üst üste üçüncü ay artırdı.
6.05.2024 Uzmanpara

Benzer Haber Etiketleri

Dubai ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.