Dubai

Dubai

Son dakika Dubai haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Dubai gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Dubai haber sayfamızda...

Dubai

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.635 dubai haberi bulunmuştur.
Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu!
Şeyma Subaşı özel jetine kavuştu!Mısırlı milyarder Mohammed Al Saloussi, Bali'den dönerken özel jet bulamayınca sevgilisi Şeyma Subaşı için yolcu uçağının tüm biletlerini satın alarak uçağı kapatmıştı. Şubaşı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eleştirilerin hedefi olmuştu. Bir süredir Dubai'de tatil yapan çiftten Saloussi, bu kez sevgilisinin ayaklarını özel jet ile yerden kesti.
8.05.2021Cadde
Güzelliğe hız kattı
Güzelliğe hız kattı2008 yılında kurulduğundan bu yana ürünlerini tüketicilere e-ticaret yoluyla ulaştıran Sinoz Kozmetik, pandeminin ilk yılında 3 kat büyüdü. CEO Yasin Çörekçi, “Hızlı teslimat, satış sonrası destek süreçleri, müşteri memnuniyetine konsantreyiz” dedi.
4.05.2021Kobi
Burada her şey altın kaplama
Burada her şey altın kaplamaSeyahat etmenin en büyük ödüllerinden biri hiç şüphesiz, yeni deneyimler edinmek, farklı kültürlere ve yaşamlara şahitlik etmektir. Yalnızca turist olarak bir ülkeye gitsek bile o ülkenin genel hayat tarzlarını ve kültürlerini araştırmak oldukça önemli. Öyle ki kimi ülkelerde sizi şaşırtacak derecede alışkanlıklar olabilir. Dubai de onlardan biri. İşte Dubai hakkında şaşırtıcı gerçekler.
3.05.2021Tatil
En iyi 5G bağlantısına sahip ülke belli oldu!
En iyi 5G bağlantısına sahip ülke belli oldu!Ülkelerin internet hızları hakkında pek çok çalışma yapılıyor. Bu kapsamda dünyanın en hızlı internetini kullanan ülkelerden en yavaşını kullananlara kadar pek çok liste bizleri karşılıyor. Şimdi ise en yeni internet bağlantı teknolojisi olan 5G için bir çalışma hazırlandı.
2.05.2021Teknoloji
Dünyanın en yüksek 25 gökdeleni
Dünyanın en yüksek 25 gökdeleniMısır Piramitleri, Ayasofya ya da Eiffel Kulesi hepsi tarih boyunca insanlığın mimaride ulaşabileceği sınırları gösterdi. 19. yüzyılın sonundan itibaren teknolojinin de gelişmesiyle birlikte insanlar çok katlı yapılar inşa etmeye hız verdi. New York ve Chicago'da başlayan gökdelen modası sonrasında ABD'nin diğer şehirlerine de yayıldı. Günümüzde Uzak Doğu ve Orta Doğu'da çokça örneğine rastlayabileceğimiz gökdelenler inşa edildikleri kentlerin adeta birer simgesi haline gelip turistlerin ilgi odağı oldu. İşte aralarında İstanbul'dan da bir gökdelenin yer aldığı dünya genelinde en yüksek 25 gökdelen.
29.04.2021Tatil
Yeni mağazasını Bodrum’da açtı
Yeni mağazasını Bodrum’da açtıFunda-Haluk Nayman çiftinin üzerine titredikleri güzel kızları Ece Nayman, Londra’da moda ve kadın giyim tasarımı üzerine eğitimini bitirdikten sonra Ace Nayman markasıyla büyük ilgi görüyor.
28.04.2021Cadde
SMA hastası Asya için kritik 70 gün!
SMA hastası Asya için kritik 70 gün!Antalya’da Güneş ve Bayram Demir çifti, SMA Tip 1 hastası 21 aylık kızları Asya için kritik sürece girildiğini söyledi. Valilik izniyle yardım topladıklarını belirten Bayram Demir, "70 gün içinde tedavisine başlanmazsa kızımı kaybedeceğim ya da artık tedavi edilemeyecek duruma gelecek" dedi.
26.04.2021Gündem
Son dakika: Abarttılar! Karantina bitince para saçtılar
Son dakika: Abarttılar! Karantina bitince para saçtılarBazı ülkelerden koronavirüs kısıtlamalarının gevşetilmesi, Instagram'ın zengin çocuklarını fazlasıyla mutlu etti. Kaldırılan kısıtlamaları cömert çekilde kutlayan gençler, deyim yerindeyse para saçtı.
21.04.2021Dünya
Türk marka fethini pandemi kesemedi
Türk marka fethini pandemi kesemediPandemiden en çok etkilenen sektörler arasında yer alan perakendede yatırımlar hız kesmiyor. Türk perakendeciler yurtdışı mağazalaşma atağını sürdürüyor. Zorlu finansal şartlara karşın pek çok oyuncu yurtdışında yeni ülkelere girmeye ve yeni mağazalar açmaya devam ederek sektöre moral aşılıyor.
21.04.2021Ekonomi
Son dakika... BM, Prenses Latife'nin yaşadığına dair BAE'den bilgi istedi!
Son dakika... BM, Prenses Latife'nin yaşadığına dair BAE'den bilgi istedi!Birleşmiş Milletler (BM) insan hakları uzmanları, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkan Yardımcısı, Başbakan ve Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Raşid Al Maktum'un kızı Prenses Latife'nin yaşadığına dair BAE yönetiminden gecikmeksizin, "somut ve kabul edilebilir bilgi" tedarik edilmesi çağrısında bulundu.
20.04.2021Dünya
Dalında alıcı bulan "can erik" fiyatı ve kalitesiyle üreticisini sevindirdi
Dalında alıcı bulan "can erik" fiyatı ve kalitesiyle üreticisini sevindirdiTürkiye'nin önde gelen meyve üretim merkezlerinden Mersin'de, açık alanda hasadı süren can erik, 35-50 liralık kilogram fiyatı ve kalitesiyle üreticisinin yüzünü güldürdü.
18.04.2021Ekonomi
S. Arabistan ve BAE yatırımcı çekme yarışında
S. Arabistan ve BAE yatırımcı çekme yarışındaSuudi Arabistan ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) arasında bir süredir özellikle ekonomik alanda devam eden rekabet, yabancı yatırımcıları ülkelerine çekme yarışıyla hız kazandı.
16.04.2021Uzmanpara
SMA hastası Ali Osman'ın yardım kumbarası çalındı
SMA hastası Ali Osman'ın yardım kumbarası çalındıBursa'da SMA teşhisi konulan 20 aylık Ali Osman Sari’ye destek olmak için Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir iş yerine konulan yardım kumbarası çalındı. Hırsızın kumbarayı çaldığı anlar güvenlik kamerasınca anbean kaydedilirken, baba Erhan Sari, “Çocuğumun nefesi o kumbaralara bağlı onu bile rahat bırakmıyorlar” dedi.
15.04.2021Haberler
SMA hastası Ali Osman'ın yardım kumbarası çalındı
SMA hastası Ali Osman'ın yardım kumbarası çalındıBursa'da SMA teşhisi konulan 20 aylık Ali Osman Sari’ye destek olmak için Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir iş yerine konulan yardım kumbarası çalındı. Hırsızın kumbarayı çaldığı anlar güvenlik kamerasınca anbean kaydedilirken, baba Erhan Sari, “Çocuğumun nefesi o kumbaralara bağlı onu bile rahat bırakmıyorlar” dedi.
15.04.2021Gündem
Türkiye yılın ilk çeyreğinde 80 ülkeye Antep fıstığı ihraç etti
Türkiye yılın ilk çeyreğinde 80 ülkeye Antep fıstığı ihraç ettiTürkiye'den yılın ilk 3 ayında 80 ülkeye 36 milyon 845 bin dolarlık Antep fıstığı ihracatı gerçekleştirildi.
15.04.2021Ekonomi
O bir kanser savaşçısı: Dubaili model Maruf Azimov
O bir kanser savaşçısı: Dubaili model Maruf AzimovÖzbek asıllı Dubaili model Maruf Azimov, hayat hikayesiyle tüm dünyada dikkatleri üzerine çekti.
14.04.2021Ege
Rus tatilciler, Türkiye'ye yönelik uçuş kısıtlamalarına tepkili
Rus tatilciler, Türkiye'ye yönelik uçuş kısıtlamalarına tepkiliRus tatilciler, tatil için en çok tercih ettikleri Türkiye’ye yönelik uçuşların kısıtlanması nedeniyle üzüntü içerisindeler.
13.04.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Dubai'deki 'çıplak' rezalette 'hapis' şoku!
Son dakika haberi: Dubai'deki 'çıplak' rezalette 'hapis' şoku!Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak dünya gündemini alt üst eden modellerin arkasındaki zengin Amerikalı Gretchin'e ilişkin detaylar ortaya çıkıyor. Barack Obama'dan Sylvester Stallone'ye kadar birçok ünlüyle yakınlığı bulunduğu öğrenilen Gretchin'i zor günler beklerken, modellerin büyük bölümü de hala gözaltında.
13.04.2021Dünya
İlk kadın Arap astronot
İlk kadın Arap astronotBirleşik Arap Emirlikleri (BAE), ilk kadın Arap astronotun seçildiğini ve ABD’nin NASA uzay üssünde eğitime başlayacağını duyurdu.
12.04.2021Dünya
Dubai tatili
Dubai tatiliEbru Gündeş’in, bir haftadır kızı Alara’yla Dubai’yi de olduğu öğrenildi.
12.04.2021Cadde
Sonunda bu da oldu! Aşı turizminde ikinci perde
Sonunda bu da oldu! Aşı turizminde ikinci perdeKoronavirüs aşısı olmak isteyenlerin sayısı artınca, fırsatçılara gün doğdu. Sosyal medyada ‘Covid-19 Turu’ paylaşımları ile vatandaşların yurtdışında aşı olmalarını sağladıklarını ileri sürdüler. Söz konusu ülkelerden birinin Sırbistan olduğu görülürken, Türkiye-Belgrad Büyükelçiliği böyle bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı. Ancak acentelerin sosyal medya hesaplarından paylaştığı tur kapsamında aşı olmalarını sağlandığı görüldü.
11.04.2021Ekonomi
Kovid-19 Aşı Turu! Fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyor
Kovid-19 Aşı Turu! Fiyatlar 3 binden 10 bin liraya kadar çıkıyorKovid-19 aşısı olmak isteyenlerin sayısı artınca, fırsatçılara gün doğdu. Sosyal medyada 'Covid-19 Turu' paylaşımları ile vatandaşların yurt dışında aşı olmalarını sağladıklarını ileri sürdüler. Söz konusu ülkelerden birinin Sırbistan olduğu görülürken, Türkiye-Belgrad Büyükelçiliği böyle bir durumun söz konusu olmadığını açıkladı.
10.04.2021Ekonomi
Kadınlara mesaj
Kadınlara mesajTülin Şahin’in, moderatör olduğu ‘Genç Müslüman Kadınlar Zirvesi’nde Ginella Massa, Ala Hamdan ve Farah Yasmine, kadınlara mesaj gönderdi
9.04.2021Cadde
Son dakika haberi: Dubai'deki rezaletin detayları bir bir ortaya çıkıyor!
Son dakika haberi: Dubai'deki rezaletin detayları bir bir ortaya çıkıyor!Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin yanı sıra dünya gündemini alt üst eden kadınların kimlikleri belli oldu. 40 modelin yer aldığı projedeki kadınların şubat ayında da bir doğum günü partisinde oldukları ortaya çıktı.
8.04.2021Dünya
Son dakika haberi: İşte çıplaklar! İfşa oldular...
Son dakika haberi: İşte çıplaklar! İfşa oldular...Son dakika haberlere göre, Dubai'de bir gökdelenin balkonuna çırılçıplak çıkarak Birleşik Arap Emirlikleri'nin yanı sıra dünya gündemini alt üst eden kadınların kimlikleri belli oldu. Rusya lideri Putin'le ilişkisi olduğu tahmin edilen Alina Kabaeva'ya ait medya grubu, projede 40 modelin yer aldığını açıkladı.
6.04.2021Dünya

Benzer Haber Etiketleri

dubaigökdelenBirleşik Arap Emirliklericaddeçırılçıplak

Dubai ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.