Geri Dön

Tatlıtuğ-Dizer çifti Paris’te evlendi

İki yıldır birlikte olan Tatlıtuğ-Dizer çifti, Paris’te 40 davetlinin katıldığı sade bir törenle dünya evine girdi

Tatlıtuğ-Dizer çifti  Paris’te evlendi

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıldır birlikte olduğu sevgilisi Başak Dizer’le dün 18.30’da Fransa’nın başkenti Paris’te sade bir nikâh töreniyle hayatını birleştirdi. Paris’teki Türk Büyükelçiliği’nde kıyılan nikâhta çifti dostları yalnız bırakmadı. Törene Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe, Akbank reklamında ikiz kardeşini oynayan İlker Ayrık, eşi Sanem Ayrık’ında bulunduğu yaklaşık 40 davetli katıldı. Çiftin nikâh şahitliğini Paris Büyükelçisi Hakkı Akil, Gaye Sökmen, Deniz Marşan, Kıvanç Kasabalı, Kerem Çatay ve Tamer Yılmaz yaptı.

Annesine canlı izletti
Anne Nurten Tatlıtuğ, sağlık sorunları nedeniyle düğüne katılamazken, Tatlıtuğ annesine nikâhı 3G sistemiyle canlı olarak izletti. Çift törenin ardından davetliler için özel bir parti düzenledi. Tatlıtuğ-Dizer çifti, İstanbul Bebek’teki Ayşe Sultan Korusu’nda aldıkları yeni evde oturacaklar.

Adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise aşka geldiBir süredir adı oyuncu Kaan Yıldırım ile anılan Hadise, Instagram hesabının hikaye bölümünde "Sensizliğe dayanamam...” adlı şarkıya eşlik etti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber