Geri Dön

'Teşkilat' dizisi izleyenleri ekran başına kitledi

TRT 1’in; yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği dizisi ‘Teşkilat’, 25 Nisan Pazar günü sekizinci bölümüyle ekranlara geldi.

'Teşkilat' dizisi izleyenleri ekran başına kitledi

'Teşkilat' dizisi, Total’de12.00 izlenme oranı, AB’de12.71 izlenme oranı, ABC1’de ise 14.17 izlenme oranıyla tüm kategorilerde birinci olarak, reytinglerin zirvesinde yer aldı. Dizi, #Teşkilat etiketiyle sosyal medyada da geceye damgasını vurdu.

EKİP İMKANSIZ BİR GÖREVE ATILDI

Ceren kendisine verilen görevi yerine getirip drone saldırısı ile Mete Başkan’ı vurdu. Bu suikastla büyük bir şok yaşayan ekip, saldırının planlayıcısı Fadi’yi ele geçirmek için harekete geçti. Uzay, yaptığı araştırmayla Fadi’nin hem yeğeni hem de en büyük rakibi olan Kasım Firavi’ye ulaştı. İsrail’de tutuklu olan Kasım’ı kaçırmak imkansıza yakın olsa da ekip bu kozu elde edebilmek için tüm gücünü kullanmaya karar verdi.

Teşkilat dizisi izleyenleri ekran başına kitledi

EKİP, PLANIYLA FADİ'Yİ AĞINA DÜŞÜRDÜ

Serdar, Uzay ve Zehra; İsrailli ajan Isaac Zahavi’yi kullanarak Kasım’ı takas yoluyla alabilmek için dahice bir plan hazırlandı. Zehra oyuncu rolü yaparak, yönetmen kisvesi altında Ankara'ya film çekimi için gelen İsaac Zahavi’nin seçmelerine katıldı. Serdar’dan Mete Bey’in hayatta olduğunu öğrenen Ceren büyük bir şok yaşadı. Ceren’in yeni bir yazılım kullanarak Serdar’ın telefonuna yerleştirmek istemesini kullanan ekip, Ceren’i kendi kazdığı kuyuya düşürdü. Zehra yönetmeni akşam yemeğine ikna ederek menajeri rolündeki Serdar’la buluşturdu. Serdar’a gelen telefonla buluşmadan haberdar olan Ceren, hemen Şef’e haber verdi. Isaac’in Şirket ve Fadi ile ilgili bilgileri Türk istihbaratına satacağını söyledi.

CEREN'İN SIRRI ÇÖZÜLDÜ

Isaac’ın cezasını kesmek için Ankara’ya gelen MOSSAD ajanları suikast hazırlığındayken ele geçirildi. Ajanların İsrail’e iadesi karşılığında Kasım’ın serbest bırakılmasını isteyen Serdar, İsrail Büyükelçisi’yle anlaşmaya vardı. Kasım’ın Türk istihbaratının eline geçeceğini öğrenen Fadi, takasın engellenmesi için Mervan’a emir verdi. Mete Başkan’a yapılan saldırıda görev alan iki kişi ise yakalanarak Karargah’ta sorguya alındı. Konuşmamakta direnen teröristler, Gürcan’ın teknolojik kurnazlığıyla çözüldüler. Teröristler kendileriyle iletişimin bir pizza kuryesi vasıtasıyla kurulduğunu söyledi. Bunun üzerine gözler Ceren’e gelen pizza siparişlerine çevrildi.

HULKİ'NİN BABASIYLA İLGİLİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Hulki, babasının ölümüyle ilgili kuşkularını Serdar’la paylaştı. Otopsi raporuyla Hulki’nin babasının zehirlenerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Hulki bu haberle bir kez daha yıkıldı. Ceren’i yakın markajda tutan ekip, gelen pizza kutusuna odaklandı. Ceren’in önemli bir buluşmaya gideceğinin anlaşılmasıyla Hulki, Hakkı ve Pınar takibe başladı. Ancak ortaya hesaba katılmayan biri çıktı ve kahramanlarımızı takip ederek fotoğraflarını çekip, kaçmayı başardı.

Napoli’de gerçekleşen takas sonrasında ise Zehra, Serdar ve Kasım, Ankara’ya dönerken Fadi’nin kurdurduğu tuzakla büyük bir tehlikenin içine düştü.

Teşkilat dizisi izleyenleri ekran başına kitledi

Magazin Haberleri Bülteni (18 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet