Geri Dön

Teşkilat oyuncuları kim, isimleri neler? Teşkilat dizisi konusu nedir, hangi gün?

Teşkilat dizisi, oyuncuları ile son dönemin en çok konuşulan yapımlarından olmayı başardı. Güçlü oyuncu kadrosuyla olduğu kadar bu zamana kadar işlenmemiş konusuyla da ilgi görüyor. TRT1'de seyirci karşısına çıkan Teşkilat dizisi saat kaçta sorusu da yoğun olarak aratılıyor. İşte, Teşkilat dizisi saati, yayın günü...

Teşkilat oyuncuları kim, isimleri neler? Teşkilat dizisi konusu nedir, hangi gün?

Ekranların son dönemde sevilen yapımlarından olan Teşkilat dizisi, TRT1'de yayımlanıyor. Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta gibi isimlerin başrolde olduğu dizide özel bir ekibinin kuruluşu ile yaşanan gelişmeler ekrana geliyor. Başarılı oyuncuları ile dikkat çeken Teşkilat dizisi sıra dışı olay akışı ile çok beğenildi. Teşkilat oyuncu kadrosunda kimler var?

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU

Türkiye’ye karşı harekete geçen karanlık bir yapı, planlarını devreye sokarak, uluslar arası alanda dikkat çeken Türkiye’nin İHA ve SİHA programını hedef alır. Bu sürpriz hamlenin ardından Millî İstihbarat Teşkilatı çatısı altında gizli bir ekip kurulmasına karar verilir.

Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar...
Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini teklif eder.

TEŞKİLAT OYUNCULARI

Dizinin dikkat çeken oyuncu kadrosunda; Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin yer alıyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ HANGİ GÜN?

TRT1 ekranlarının kısa zamanda sevilen dizisi Teşkilat, yeni bölümleri ile her hafta pazar akşamları izleyen ile buluşuyor.

 

Magazin Haberleri Bülteni (5 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet