Geri Dön

Tiyatronun kalbi burada atıyor

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı başkanlığında bu yıl 12’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali kapılarını tiyatroseverlere açmaya hazırlanıyor.

Tiyatronun kalbi burada atıyor

Ülkemizde düzenlenen en büyük ve en kapsamlı tiyatro festivali olması sebebiyle büyük önem taşıyan Uluslararası Bilecik Tiyatro Festivali öncesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Kristal Çınar Onur Ödülleri sahiplerini buldu.

Önceki gece Kız Kulesi'nde düzenlenen gala gecesinde, merhum tiyatrocu Nejat Uygur’un oğulları Süheyl ve Behzat Uygur, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın elinden ödüllerini aldı. 18 Kasım’da ölüm yıldönümü olan Nejat Uygur’un anıldığı gecede, oyuncu Kayra Şenocak’a da ödülü Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı tarafından verildi.

BU YIL ÖDÜL TÖRENİNDE BİR İLK

'Güldüy Güldüy Show'un minik oyuncuları, gecede "En genç tiyatrocular" olarak ödüllendirildi. Büyük ustaların arasında bu plaketi almaktan onur duyduklarını belirten küçük oyuncular Dora Dalgıç, Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, gecenin ilgi odağı oldular.


Murat Övüç'ten Yeşim Salkım'a şoke eden sözler! Gündem oldu...Sosyal medya Murat Övüç'ün görüntülerini konuşuyor. Murat Övüç, daha önce tartışma yaşadığı şarkıcı Yeşim Salkım'a cinsiyetçi küfür etti. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Yeşim Salkım ise, "Keşke o ağzından çıkanı duysan. Unutma kontrolsüz güç güç değildir. Bu ülke çok gördü senin gibileri, yok oldular. Yazık sana" diyerek tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber