Geri Dön

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak arasındaki nafaka davasında karar!

Şarkıcı Ferdi Tayfur ile oyuncu Necla Nazır’ın müzisyen kızları Tuğçe Tayfur’a, eski eşi ve meslektaşı Taner Şafak’ın açtığı nafakanın azaltılması davasında karar çıktı.

Tuğçe Tayfur ile Taner Şafak arasındaki nafaka davasında karar!

Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan yedi yıllık eşi Taner Şafak ile 2019'da boşandı. Taner Şafak, mahkemeye başvurarak, çocuğu için ödediği aylık bin dolar iştirak nafakasının 2 bin TL'ye indirilmesini talep etti. Şafak, mahkemeye sunduğu dilekçede, "Koronavirüs salgını nedeniyle işlerim kötüye gitti ve evlilik hazırlığı içerisinde olduğum için nafakayı ödemekte güçlük çekiyorum" dedi.

AYLIK 6 BİN 500 TL NAFAKA
Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar'ın haberine göre; davayı kısmen kabul eden mahkeme, Taner Şafak’ın dört yaşındaki çocuğu için ödediği aylık bin dolarlık nafakanın TL'ye uyarlanarak, 6 bin 500 TL olmasına hükmetti.

Mahkeme, Taner Şafak’ın çocuk için nafakaya ek olarak ödenmeye başlanacak olan aylık 500 doların kaldırılması talebini ise reddetti.

'Gelinim Mutfakta' bu hafta Safiye Soyman’ın sunumuyla ekrana gelecekKanal D’nin hafta içi her gün ekrana gelen fenomen yarışma programı 'Gelinim Mutfakta', izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber