Cadde 'Tükenmişlik sendromundayım' demişti! Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

'Tükenmişlik sendromundayım' demişti! Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

04.12.2022 - 12:13 | Son Güncellenme:

'Fatmagül'ün Suçu Ne?', 'Muhteşem Yüzyıl: Kösem', 'Doksanlar' ve 'Kırgın Çiçekler' gibi yapımlarda yer alan Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde "Tükenmişlik sendromu yaşıyorum" paylaşımıyla gündem olmuştu. Önceki gün bir AVM'de görüntülenen ünlü oyuncu, muhabirlerin yaşadığı sorunları sorması üzerine dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Tükenmişlik sendromundayım demişti Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Bir döneme damga vuran 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisindeki 'Mukaddes' karakteri ile hafızalarda yer eden Esra Dermancıoğlu, önceki hafta çok konuşulan sosyal medya paylaşımlarına bir yenisini daha ekleyerek; "Tükenmişlik sendromu yaşıyorum" demişti. Oyuncu, dikkat çeken paylaşımında ayrıca takipçilerine; "Fikirlerinizi buraya yazabilirsiniz" sözleriyle seslenmişti.

Haberin Devamı

"SİZLER DE TÜKENMİYOR MUSUNUZ?"

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz günlerde ise Etiler'de yer alan bir mekandan çıkarken kameralara yansımıştı. Dermancıoğlu, basın mensuplarının sohbet etme isteği üzerine; "Arkadaşlar çalışıyorum, çalışıyorum ve çalışıyorum" diyerek gülmüştü.

Tükenmişlik sendromundayım demişti Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

Oyuncu, 'tükenmişlik sendromu' paylaşımıyla alakalı konuşarak, "Öncelikle sosyal medyada yapılan paylaşımlarım ile alakalı fikir hırsızlığına hayır diyorum. Paylaşımıma gelirsek de, tükeniyoruz tabii ki arkadaşlar, insanız. Sizler de tükenmiyor musunuz? Fotoğrafın altına da 'Daha Dün Annemizin' şarkısını koydum" demiş ve kahkaha atmıştı.

"KENARDA KONUŞALIM"

53 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, tüm bunların ardından önceki gün Akmerkez’de objektiflere takıldı. Bir anda etrafını saran gazeteciler karşısında şaşıran oyuncu, "Şöyle kenarda konuşalım arkadaşlar" dedi.

Haberin Devamı

Her şeyin yolunda olduğunu ve dizinin devam ettiğini söyleyen Dermancıoğlu, "İyiyim arkadaşlar. Ama bu yıl korkunç geçti. Sendrom, hastalıklar onlar bunlar kötü bir yıl geçirdik. Psikologlardan bir yardım istemedim. Fikir hırsızlığı Türkiye'de ciddi bir problemdir. Aldatmak da; kocam onu yaptı, bunlar da bir magazindir eyvallah. Ama bunlar ciddi haberlerdir. Fikir hırsızlığını engellemek için ne yapılabilir? Bunlarla ilgi konuşmak lazım, benim için bunlar önemli" şeklinde konuştu.

Tükenmişlik sendromundayım demişti Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

"BİLEN BİLİYOR!"

Muhabirlerin, "Bir şey mi yaşadınız?" sorusuna ünlü isim; "Evet, bir şey yaşadım ve bu çok önemli bir şey. Bundan başka hiçbir şey düşünemiyorum. Sosyal medyada delirmiş gibi gözüksem de, aslında bir şeyleri çalanın şuursuzluğu ve deliliği konuşmalı" açıklamasını yaptı.

Bunun üzerine, "Projeniz mi çalındı?" sorusu yöneltilen oyuncu; şu ifadeleri kullandı:

Senaryom çalındı. Bu bana çok dokundu. Tanınmış birine yapıyorsunuz, bunun için çok açıklar var. Ama olması gereken yere şikayet ettim. Detay önemli değil. Biz biliyoruz, bilen biliyor.

Tükenmişlik sendromundayım demişti Esra Dermancıoğlu yaşadıklarını anlattı

"SEN BENİ ALDATIYOR MUSUN?"

Öte yandan Esra Dermancıoğlu, Nisan 2021'de Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalında yayınlanan 'Gör Beni' programına katılmış, eski eşi Mehmet Esen'den ihanet nedeniyle ayrıldığını anlatmıştı:

Bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Birden, 'Bir şey mi oldu, sen beni mi aldatıyor musun?' dedim, 'evet' dedi. Sonra konuştuk, çok konuştuk. Sonra da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası, çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış. Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir kadının birbirini aldatma konusunu asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir.