Geri Dön

Tülin Şahin'e 'evli olmadığı eşinden dava' iddiası

Kasım ayında kızı Siena Leyla’yı kucağına alan Tülin Şahin'in, Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile resmi evliliği olmadığı ortaya çıktı. Portekizli iş insanı, ünlü modele kızlarını göstermediği iddiasıyla dava açtı.

Tülin Şahin'e 'evli olmadığı eşinden dava' iddiası

Podyumların en gözde isimlerinden Tülin Şahin'le ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Şahin'in Nisan 2019'da Lizbon'da nikah masasına oturduğu Portekizli Pedro de Noronha ile resmi bir evliliklerinin olmadığı ortaya çıktı.

İddiaya göre Pedro de Noronha, geçtiğimiz günlerde Portekiz'e gitti. Anne Şahin de yine iddiaya göre iş insanına bebeğini göstermemekle tehdit etti. Mahkemeye başvuran Noronha, yurt dışından sesli ve görüntülü aramalarla kızını görmek istediğini fakat cevap alamadığını iddia ederek Tülin Şahin'e dava açtı.

SON KARAR HAKİMİN
Çocuğuyla kişisel ilişki kurulmasını isteyen Pedro de Noronha'nın talebini kabul eden mahkeme, kararını verdi. Buna göre; Portekizli iş insanı, her ayın ilk 7 günü saat 12.00 ile 17.00 saatleri arasında çocuğuyla kişisel ilişki kurabilecek. (Sabah- Dilek Yaman)

Magazin Haberleri Bülteni (26 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber