Geri Dön

Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl'ün kızı Türkü Bingöl, geçtiğimiz yıl oğlu Aslan'ı kucağına almıştı. Bingöl, önceki gün bir yaşına basan oğlunun doğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla kutladı.

Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

Yavuz Bingöl’ün kızı Türkü Bingöl, 2018 yılında Mert Yüncü ile nikâh masasına oturmuştu. Mutlu evliliklerini sürdüren çift, geçtiğimiz yıl oğulları Aslan’ı kucaklarına aldı. Bingöl, bir yaşına basan oğullarıyla çekilmiş aile pozlarını sosyal medya hesabından duygusal bir notla paylaştı.

Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

"ÖMRÜMÜN EN GÜZEL SENESİYDİ"

Türkü Bingöl, gönderisine “Canım oğlum, en kıymetlim, bana dünyaları verdiğin için çok teşekkür ederim. Bu bir sene ömrümün en güzel senesiydi. Bize bilmediğimiz tüm duyguları yaşattırdığın için her günümüzü senin gibi baldan tatlı bir çocukla geçirdiğimiz için nasıl da şanslıyız... Hayat hep sevgi çıkarsın önüne. İyi ki doğdun Aslan oğlum. Bugün tekrar pasta yiyebileceğini duymuştur" notunu düştü.

Türkü Bingöl oğlunun yeni yaşını kutladı

Türkü Bingöl, hamile olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Fotoğrafın altına "Ailemize minik bir lokum geliyor" notunu düşen Bingöl, takipçilerine "Erkek mi yoksa kız mı? tahminlerinizi alayım" diye sormuştu.

Magazin Haberleri Bülteni (14 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet