Geri Dön

'Üç Kız Kardeş' dizisinin setinden ilk kareler

Kanal D’nin; yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş'in çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Merakla beklenen yapımın setinden ilk kareler geldi.

'Üç Kız Kardeş' dizisinin setinden ilk kareler

Aile sıcaklığını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan 'Üç Kız Kardeş'in çekimleri Ayvalık’ta devam ediyor. İclal Aydın'ın satış rekorları kıran aynı adlı romanından uyarlanan, ekran yolculuğuna yakın zamanda başlamaya hazırlanan dizi, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş dizisinin setinden ilk kareler

Yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş’in senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme alıyor. Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanacak olan 'Üç Kız Kardeş' yakında Kanal D’de.

Üç Kız Kardeş dizisinin setinden ilk kareler

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber