Cadde'Üç Kız Kardeş' şimdi de Slovenya'da izleyici karşısına çıkıyor

'Üç Kız Kardeş' şimdi de Slovenya'da izleyici karşısına çıkıyor

10.11.2023 - 11:35 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin her salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkan, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş', başarısını dünya çapında da sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesine satışı gerçekleşen dizi şimdi de Slovenya’da yayınlanmaya başlayacak.

Üç Kız Kardeş şimdi de Slovenyada izleyici karşısına çıkıyor

İsrail, Afrika, Letonya, Arnavutluk, Bosna Hersek, Macaristan, Hırvatistan, İspanya, Romanya, Bulgaristan, Makedonya, Polonya, Ekvador, Puerto Rico, Meksika ve Panama gibi birçok ülkede yayınlanan Üç Kız Kardeş ’in Slovenya’da da büyük ses getirmesi bekleniyor.

Haberin Devamı

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM

Üç Kız Kardeş'in oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Gökberk Demirci, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş şimdi de Slovenyada izleyici karşısına çıkıyor

Sevilen dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu ise Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan Üç Kız Kardeş, heyecan dolu yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

Üç Kız Kardeş şimdi de Slovenyada izleyici karşısına çıkıyor