Cadde 'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'

'Üç Kız Kardeş'te Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor! 'Beni tuzağa düşürdün'

06.11.2023 - 15:15 | Son Güncellenme:

Kanal D’nin başladığı günden bu yana beğeniyle izlenen, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanan dizisi 'Üç Kız Kardeş'in 7 Kasım Salı günü yayınlanacak yeni bölümünden bir ön izleme sahnesi daha yayınlandı.

Yeni bölümleri ile her salı saat 20.00’de Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş'te; Rüçhan, eski kötü günleri Türkan'a tekrar hatırlatıp, Türkan'ın sinirlerini bozar. Türkan ve Rüçhan için büyük hesaplaşma zamanıdır.

Haberin Devamı

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide; Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeşte Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor Beni tuzağa düşürdün

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeşte Türkan ve Rüçhan hesaplaşıyor Beni tuzağa düşürdün