Geri Dön

Ufuk Özkan tombalada yenildi

'Kalk Gidelim' dizisinin set ekibi ve oyuncuları, yılbaşını sobada kestane pişirip tombala oynayarak kutladı.

Ufuk Özkan tombalada yenildi

TRT 1 ekranlarında cumartesi geceleri seyirciyle buluşan 'Kalk Gidelim'in seti renkli sahnelere tanık oldu.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Muğla’da set ekibi ve oyuncular, yılbaşını kutlamak için bir araya geldi. Eski yılbaşı kutlamalarını özleyen oyuncular ve ekip, sobada kestane pişirip tombala oynadı. Kestane pişirme işi ise oyuncu Mehtap Bayrı’ya kaldı.
Kendi elleriyle oyuncu arkadaşlarını besleyen Bayrı, “Böyle keyifli bir gün geçirdiğimiz için çok mutluyum. İstanbul’da arkadaşlarımızla yemek yiyerek kutlama yapıyoruz. Ananelerimizle geçirdiğimiz yılbaşlarını özlemişiz” dedi.

Tombalanın galibi Onur Seyit Yaran oldu. Ufuk Özkan ile çekişmeli giden yarışmayı kazanan yakışıklı oyuncu, “Ustalarımla oynadığım oyunun galibi ben oldum. Ufuk abi beni çok zorladı ama netice ortada. Çekimlerimizin şehir dışında olması bizi aile yaptı. Ailemle yeni yılı kutlayamasaydım üzülürdüm” şeklinde konuştu.

Staff Film’in yapımcılığını üstlendiği 'Kalk Gidelim'in başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever paylaşıyor. Dizide; Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran ve Alican Okumuş yer alıyor.

Magazin Haberleri Bülteni (27 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan haberleri...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet